Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Znany mi już doskonale, wielokrotnie już zachwalałem go więc, :enjoy:

A: Nowy, moje przeciwieństwo, lesz też coś zjada xD

S: Postać z jakiegoś anime, który lubi se pokręcić.

U: Znany mi już długo kolega, głównie z tego działu, ale i w paru innych się spotykaliśmy już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: BiP - Sam bym tego nie wymyślił , proste i kreatywne.

A: Po prostu nie zmieniaj, jest boski :lunaderp: .

S: Także nie waż się zmienić - syngatura legenda :lunaderp: .

U: Brony z Poznania, jeszcze nie byłem z nim na browarku, trzeba to kiedyś naprawić...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: OKTAWEŃKA, oryginalność leży, ale co tutaj może powiedzieć Daffy... 
Avatar: Lepszy niż tamten gościu/gościówka z lizakiem, bo na ten nawet da się patrzeć.

Sygnatura: Mocna strona tego konta, nie wiem co to za ryjce się tam wyłaniają, ale wygląda to całkiem uroczo.
User: Znam, piszę, widziałem zdjęcia, jest lodówką, oponą, człowiekiem, dowcipnisią, lubi wysyłać arty w prywatnych rozmowach, w których zrobilismy 12/10 stron odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Dobrze, chyba sam podsumował się waść najlepiej w poście powyżej.

Avatar: Kolejna zmiana. Jak w kalejdoskopie. Jednakowoż całkiem dobry wybór, nie mam nic do zarzucenia temu obrazkowi.

Sygnatura: Z jednej strony nie wiem, o co chodzi. A z drugiej w mózgu pojawiają się obrazy ze "Strasznego Filmu".

User: Nie znam w rzeczywistości, choć chciałbym. Ale w Internecie sprawia wrażenie inteligentnego, rozważnego, a jednak wyluzowanego człowieka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Po prostu Tomek. Hm, czyżbyś miał na imię TOMEK!? Ja to jestem Sherlock Holmes :ming: Ale z jakiegoś powodu nie podoba mi się, 2/10 nic osobistego zią

Avatar: Kapitan Polska Approves. Patriotyzm +5   6/10 @EDIT Dobra, oczy mi zderpiły, porąbały mi się flagi. Komunizm wyczuwam :rainderp: 5/10 bo flaga w kółku.

Sygna: Czo.   :wat:  Dziwne trochę, czyżbyś planował zostać policjantem/ sędzią? :P

User: Widuję w offtopie ostatnio często, ale nie na tyle, by móc oceniać.

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Spinwide, oj jak dawno temu pierwszy raz widziałem Ciebie tutaj xD

A: Ostatnio zmieniany, ale pamiętam jeszcze Twojego pirata.

S: Jakieś anime, ale serio akurat tego nie kojarzę, w każdym razie jest spoko.

U: Jak już wspominałem, znam ja Ciebie od dawna, gadaliśmy na SB nie raz, stworzyłeś bardzo popularną zabawę, która miała rzeszę fanów i biła rekordy popularności, albowiem w kilka dni napisano tam ponad 100 stron! Ja sam nigdy nic tam nie napisałem, wiem jednak że byłeś tam Kapitanem i zabawa miała potencjał, do dzisiaj nie wiem dlaczego zaginęła... No cóż, spoko user, do pogadania na pewno.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: BroniesIPegazis, dokładna definicja :  określenie osób pasjonujących się kucykami z serii My Little Pony wykreowane przez Hasbro, a w szczególności postaciami z serialu My little Pony, Przyjaźń to magia. Chociaż serial przeznaczony został dla małych dzieci i ich rodziców, jak określają twórcy, zyskał także duże grono fanów w wieku nastoletnim i studenckim, głównie płci męskiej, tzw. bronies, jak również żeńskiej –pegasisters..  By Wikipedia.
Avatar: Celestia, alikorn, ciotka Księżniczki Cadance. Plus podpis BiPa. Avatar należy do grona przeżuwaczy.
Sygnatura: Co tu dużo mówić, 10/10, the best sygna ever, męczy mnie już to powtarzanie o wspaniałości tej animacji, ale trzeba to robić żeby nie umniejszyć jej doskonałości w swej prostocie. 
User: Dobry kolega, trolluje ludzi płcią, stracił stanowisko moderatora, ale być może powróci, jest miły, pomocny, lubiany, znany, kochany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Daffy. Kojarzy mi się z kaczorami głównie dzięki Warner Bross. Jest fajnym różowym modkiem :yay: 10/10

Avatar: Cały czas zmienny, nie należy do gatunku przeżuwaczy. Ciężko mi to określić, bo jak napiszę to, to po 10 minutach av będzie inny :ming: 9/10

Sygna: Nie, ja nie widzę zmarłych ludzi. Ale niezły z niej troll :P 8/10

User: User lvl hard. Ogólnie spoko gość. Uwielbia zmienia avki, różowy mod. Jest miły, znany, lubiany, szanowany. Eeeembaaaank!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Oryginalny,kojarzy mi się z karmelem 8/10

A:YUMMY :x Chyba nigdy nie zmieniony,a przynajmniej tak mi się wydaje 7/10
S:Ninja Luna vs Robal a to wszystko na tle z Matrixa + jakiś SejfGrałp ale zaraz...mamy spojler! *klick* Nie udany szpan w metrze :x 7/10
U:Ostatnio zaczął wchodzić w zabawy i Off-top,wygląda na inteligentnego usera forum 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Raindrops, kojarzy mi się z dropsami, Rainbow Dash, deszczem, kotem, Pinkie Pie, różem.
Avatar: Humanizacja PP i dostojny Gummy w kapeluszu, cud, miód, malina, aż miło patrzeć.
Sygnatura: Humanizacja Pinkie Pie z podpisem, widziałem ją jeszcze przed tym jak ją dodała, gdyż Littlebart się mnie pytał która wygląda najlepiej, a takowa się tam znajdowała.

User: 3 miejsce w konkursie Rarity, kojarzy mi się w każdym calu z Pinkie Pie, wesołe posty, mamy trochę wspólnego, też wielbię PP i jestem optymistą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Kojarzy się z dzieciństwem i bajkami...

A Ech... zawartość cukru w cukrze wzrosła do 250%

S Uwielbiam tego gościa: "Run plażo run!" Swoją drogą skąd masz autozmieniarkę sygnatur?

U Nie dość, że świetny Avek to jeszcze porządny człowiek. Dobrze mu z avatara patrzy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:KACZKA DAFI
A:Fluttershy na joggingu,najs :x
S:Murzyn mówi że widzi duchy...a może to tylko skutki uboczne czegoś tam?
U:Rozmowy na PW to czysta przyjemność,czasem mu trochę odwala jednak wiem że mnie wielbi :x

N:Oryginalny,kojarzy mi się z kostka do gry
A:Słitaśny prawie hug 2 mych ulubionych kucyków,rozkosz 

S:Reklamy,dużo reklam i ładny banner
U:Wygląda na inteligentnego i porządnego usera,zajmuje się działem Vinyl i Octavii i na razie u to dobrze idzię 

Edytowano przez Mrs.Octavia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się jakoś tak ze słodyczami.

A: Podobny tym do mojego, nawet płeć ta sama, wiecznie głodna AJ xD

S: Trzy linki i fajna Luna

U: Spoko Brony, znajomy z tego działu, fajnie się pisze z Nim xD

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:  Nawiązujący do wszystkich, niby prosty ale jest super.

A:  Spokojnie Księżniczko!  Nie zabiore ci tego banana ;-;

S:  Alicornowe Damy z Cantrlotu (większość)

U:  Po przeczytaniu kilkunastu jego postów stwierdzam, że to miły ludź  :screwball:

 
Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kojarzy mi się z Assasins Creed lub z arabem.
Avatar: Zmieniony, ciemna postać, a dokładniej jej lewy profil twarzy.
Sygnatura: Ciekawy cytat oraz obrazek z napisem, który trudno w całości odczytać, ale wystarczy domyśleć się z kontekstu bo brakuje raptem jednego słowa.
User: Udziela się w moim dziale, jest ogarnięty, był na jakimś meecie podobno, dał swoje zdjęcie w odpowiednim temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jedynie na myśl przychodzi mi ten chamski czarny kaczor z jednej kreskówki ale, jestem przekonana, że w tym niepozornym nicku skrywa się jakiś zatajony przekaz.

 

Avatar: Shy Shy Ewłyłer ! 

 

Sygnatura:  Co kilka dni inna, teraz to jest ściana cytatów autorstwa Johna Kramera i prawdopodobnie link do fica którego przeczytam sobie później.

 

User:  Jest avatarem mojej drugiej best princess i chyba jest miły, choć po zamienieniu ze mną zdania na gg odrazu mnie spławił :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...