Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Nie mam pojęcia o kogo chodzi. Kiedyś myślałem, że to Vanadiss, a tu taka niespodzianka.

Awatar: Nie mam pojęcia skąd owa postać pochodzi, ale wygląda okej.

Sygna: Na pierwszy rzut oka trąci mongolskimi bajkami i zapewne z nich jest. Oprócz tego kilka linków.

User: Widuję bardzo często na SB, przynajmniej nie wielbi mongolskich bajek tak bardzo, jak niektórzy. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Teraz to już sama nazwa tylko z lolem mi się kojarzy, niemniej aprobuję.

Awatar: Ziom z Sepultury taki tęczowy. Ale awatar fajny, fajny.

Sygnatura: Doceniam.

Użytkownik: Niesamowicie cierpliwy gość, z super podzielnością uwagi. Uprzejmy i miły, że sobie nie wyobrażacie. Po prostu mój zią. Proszę go szanować.

Edytowano przez Oksymoron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Chyba nigdy nie uda mi się jej namówić, żeby wróciła do starego nicku. Szkoda.

Awatar: Podoba mi się, chociaż dalej jestem przeciwny teorii, że wilki wyjdą z moich ścian.

Sygna: Nie mam pojęcia o co chodzi, ale proszę wejść w linki i paczyć, bo naprawdę warto.

User: Czasem w ogóle nie słucha co się do niej mówi, ale to można wybaczyć. Jedna z najlepszych osób, jakie poznałem na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niezmiennie fajny i łatwy do spamiętania... ogółem spoko

A:  Wokalista Sepultury... ciekawa kolorystyka :v

S: Wciąż jest fajna :v

U: Często spotykam na SB, często z nim gadam ogólnie nie mam mu nic do zarzucenia (oprócz worka na plecy :rainderp:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Rzeczywiście, też często takie pytania mam.

A: Shipping Discord x Celestia, pasują do siebie jak ulał.

S: Właśnie za takie numery uwielbiam Discorda. Ciekawie połączona sygnatura z avkiem

U: Chce założyć psychiatryk. Ciekawie by tam było, gdyby moja persona "zaszczyciła" te skromne progi w interesie pacjenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garin, jak samo imię wskazuje poczciwy krasnolud, jeśli mię moja znajomość śródziemnej geografii nie myli, z Khazad-dûm, który za sprawą nikczemnych syren spisków zboczył na wyniszczającą ciało i ducha drogę mangaizmu zwanego też ani-mai... to w sumie dość smutna i romantyczna powieść, w której nawet się i kraken może gdzieś tam w tle przewija (nie chwaląc się ^^) ale~ ekhm, dość już o mnie! - od tego będzie kolejny post, czyż nie? xd

 

W każdym razie~ na tyle na ile zdążyłem się z tym człekiem... (czy raczej krasnoczłekiem?) zaznajomić, sprawiał pozytywne wrażenie, o tak, tyle mogę powiedzieć na pewno, może w jakieś przyszłość będę w stanie rozwinąć nieco tę opinię, ale póki co sądzę, że takie wrażenie na początek to... chyba dobry początek, nie? x) A czymże byłby początek bez końca, zaś skoro o nim mowa to... poprzednia strona profilowa podobała się mi nieco bardziej, nie tylko była rozwinięta, ale i oryginalna, a także gościna, zaś obecna... nie oszukujmy się - świrów na tym forum nie brakuje, tak że już zdążyłem się przyzwyczaić do nieskończonej konkurencji xD

 

Co jeszcze mogę o nim powiedzieć? Regent Applejack i lojalista, tak, jeśli nie pomyliłem kucyka ...a raczej tego nie zrobiłem... to prostolinijna farmerka ceniąca w przyjaźni przede wszystkim prawdomówność całkiem do krasnoluda pasuje, nie myślałem o tym wcześniej, ale nawet, nawet trafne połączenie, muszę przyznać ^^ A że i lojalność wobec władz ceni, co pokazał w trakcie niedawnego, lecz spektakularnego (i bardzo krótkiego) przewrotu na forum, podczas których nawet odbyły się na imperatora wybory, to... tego też bym po krasnoludzie się spodziewał~ ming

 

Zaś w awku znajduję się nie kto inny jak jedno z wielu wcieleń zła, czyli Bernekastlelol czy jak jej tam było... a to ponieważ:

  • 1) wygląda IDENTYCZNIE jak Rika, tylko ma ładniejsze wdzianko ~ to muuuuuuuuuuuuuusi być Bernkanister!! ^^
  • 3) ktoś, kto lubi jakąś postać na tyle, aby zostać jej szafą czy innym kredensem, nie miałby nic przeciwko wystawieniu jej na awek ^^"
  • 7) post wyżej Garin sam napisał kto to jest... (jakby powyższe argumenty były niewystarczające z jakichś względów)    :v

A sygnaturka? Rikę od Brenkestel można łatwo pomylić, ale Hania to już co innego, oczywiście, że to ona, czego mam nie próbować, huh? o_0

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pasuje do fandomu

A: Luna na tym avku wygląda super. Do tego ta animacja extra

S: Celestia i jaka powaga. Prezentuje się świetnie i jeszcze ta grzywa

U: Prowadzi ciekawe quizy. Nowy avatar Sweetie Belle. Często widzę jak wrzuca nowe gify na forum. Ogólnie wydaje się bardzo w porządku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jaki był taki jest. No i dobrze, nigdy nie rozumiałem zmieniania nicków. 

A: Widać już kto jest jego ulubionym bohaterem. 

S: Potwierdza tylko to co mówiłem wcześniej, a tak poza tym niezły obrazek.

U: Pamiętam jak jeszcze miał tylko kilka-set postów. Bardzo aktywny. Mimo że nigdy jakoś z nim nie rozmawiałem to wydaje się być w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: WilkU jak to WilkU... nigdy nie zmienił i nadal jest fajny

A: OC tegoż użytkownika... jest ciekawy kolorystycznie... Podoba mi się

S: Ciekawa kompozycja i wszystko do siebie pasuje... Aprobuję

U: Miałem okazję poznać i wydaje się spoko... Trochę trolluje w statusach ale ogólnie nic do niego nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kot, który nie ma imienia... zabawny trochę, ale łatwo zapamiętać chociaż.

A:Pinkie autorstwa MNQ (dobrze to napisałem? Bo w sumie nie wiem :rainderp:)

S: Podoba mi się i nie wiem, co jeszcze mógłbym o niej powiedzieć

U: Nie znam, więc nie ocenię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Dayan. Jakoś brzmienie tego słowa mi się nie podoba.

Avatar: Wygląd tej postaci jest w porządku, lecz starsza wersja była lepsza.

Sygnautra: Czy ja wiem? Brzmi to trochę jak jakaś próba dowartościowania się, lecz nie wnikam.

User: Kolega chce się wyróżnić, lecz jakoś słabo mu to wychodzi. Czasem powie coś nie tak, czego potem żałuje. Posty piszę długie, lecz zwyczajne i bez polotu. W dodatku, nie raz chciałem skomentować jego status, lecz zostałem przez kolegę zablokowany -_-    Przyznanie się do winy jest rozsądniejsze, niż jej unikanie. Potencjał to kolega ma, lecz trzeba go umieć wykorzystać.

 

ech...

 

Nick: Kojarzy mi się nazwa z połączeniem jakiegoś robaka ze Star Warsami. Nie wiem, dlaczego.

Avatar: Na avatar pasuję, lecz średnio mi się podoba ta kreska.

Sygnatura: Fan Shining Armora, co? To tło jest dziwne.

User: Chyba wypuścili go z jakiegoś lochu, bo ostatnio widziałem wieki temu. Tak czy siak, nie znam, nie oceniam.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Garin, jak samo imię wskazuje poczciwy krasnolud, jeśli mię moja znajomość śródziemnej geografii nie myli, z Khazad-dûm, który za sprawą nikczemnych syren spisków zboczył na wyniszczającą ciało i ducha drogę mangaizmu zwanego też ani-mai... to w sumie dość smutna i romantyczna powieść, w której nawet się i kraken może gdzieś tam w tle przewija (nie chwaląc się ^^) ale~ ekhm, dość już o mnie! - od tego będzie kolejny post, czyż nie? xd



W każdym razie~ na tyle na ile zdążyłem się z tym człekiem... (czy raczej krasnoczłekiem?) zaznajomić, sprawiał pozytywne wrażenie, o tak, tyle mogę powiedzieć na pewno, może w jakieś przyszłość będę w stanie rozwinąć nieco tę opinię, ale póki co sądzę, że takie wrażenie na początek to... chyba dobry początek, nie? x) A czymże byłby początek bez końca, zaś skoro o nim mowa to... poprzednia strona profilowa podobała się mi nieco bardziej, nie tylko była rozwinięta, ale i oryginalna, a także gościna, zaś obecna... nie oszukujmy się - świrów na tym forum nie brakuje, tak że już zdążyłem się przyzwyczaić do nieskończonej konkurencji xD



Co jeszcze mogę o nim powiedzieć? Regent Applejack i lojalista, tak, jeśli nie pomyliłem kucyka ...a raczej tego nie zrobiłem... to prostolinijna farmerka ceniąca w przyjaźni przede wszystkim prawdomówność całkiem do krasnoluda pasuje, nie myślałem o tym wcześniej, ale nawet, nawet trafne połączenie, muszę przyznać ^^ A że i lojalność wobec władz ceni, co pokazał w trakcie niedawnego, lecz spektakularnego (i bardzo krótkiego) przewrotu na forum, podczas których nawet odbyły się na imperatora wybory, to... tego też bym po krasnoludzie się spodziewał~ ming



Zaś w awku znajduję się nie kto inny jak jedno z wielu wcieleń zła, czyli Bernekastlelol czy jak jej tam było... a to ponieważ:

1) wygląda IDENTYCZNIE jak Rika, tylko ma ładniejsze wdzianko ~ to muuuuuuuuuuuuuusi być Bernkanister!! ^^
3) ktoś, kto lubi jakąś postać na tyle, aby zostać jej szafą czy innym kredensem, nie miałby nic przeciwko wystawieniu jej na awek ^^"
7) post wyżej Garin sam napisał kto to jest... (jakby powyższe argumenty były niewystarczające z jakichś względów) :v

A sygnaturka? Rikę od Brenkestel można łatwo pomylić, ale Hania to już co innego, oczywiście, że to ona, czego mam nie próbować, huh? o_0

 

Wzruszyłem się. :spike:

 

Wszystko jest najprawdziwszą prawdą, choć paru szczegółów brakuje, ale i tak jest to solidnie zrobiona "ściana tekstu". Będzie umieszczona w moim profilu jako opis z zewnątrz. Widzę, że też podążasz ścieżką "ani-mai". Zadziwiłeś mnie, wreszcie coś godnego mojej uwagi.

 

Przejdźmy więc do oceniania:

 

N: Dayan, całkiem oryginalny nick. Brak zastrzeżeń.

A: Pewnie to jakiś OC, ale nie wiem czy art z internetu, czy własnoręcznie robiony.

S: Cytat fioletowłosej. Twi kojarzy mi się właśnie ze kucykowym wcieleniem Bern. :rainderp:

U: Kojarzę go z zabaw w dziale Applejack.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki i treściwy, choć kilka razy zmieniany.

A: Wielki i wpadający w oko, ale nie znam tej dziewczyny.

S: Kolejne arty z tą dziewczyną, wygląda na dość ciekawe anime.

U: Mało gadaliśmy i mało się dość znamy, ale kłótni nigdy nie było między nami.

Ps. Dostosowałem się do Twojej prośby :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ps. Dostosowałem się do Twojej prośby :aj5:

Widzę, chciałbym Ci przy okazji podziękować.

 

 

N: Troszkę długi i jednocześnie taki oryginalny.

A: Luna, mimo iż ta postać średnio mi się podoba, to art jest w porządku.

S: Celestyna, choć poprzedni mi się troszkę bardziej podobał.

U: Nie poznaliśmy się dość dobrze, ale widzę, że rozumny i miły z Ciebie user. Byle takich więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...