Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Kojarzy mi się z Psyduckiem z Pokemonów. Całkiem fajny, jednak Gray przypomina mi 50 Twarzy Greya, których nie trawię, ale lubię Psyducka więc ostatecznie wychodzi na +.

A: Niezły. Przez te okulary trochę SWAGowy, jednak nie mogę powiedzieć, że bardzo, bo moja pozycja Swaggera #1 w Equestrii byłaby zagrożona  :rdblink:

S: Przypomina mi się "O psie, który jeździł koleją", ze względu na pewien sentyment do tej lektury daję plusika, a sygna sama w sobie fajna.

U: Jakieś 2 dni spotkałem go dopiero. Jednak jest moderatorem działu, czyli robi coś dla forum, za co szacuneczek się należy. Ogólnie wydaje się być miły, ma dużo postów nabitych, więc może kiedyś spotkamy się w jakieś dyskusji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Starosta

 

N: Podły i okrutny nick, ponieważ wprowadza ludzi w błąd  i zaczynają myśleć że jest starsza niż w rzeczywistości jest. Oczywiście to tylko takie żarty  :aj5:

A: Bardzo...  nietypowy widok RD z okularami, do książki można jeszcze jakoś przywyknąć. Zadziwiająco niepokojące. 

S: Altair, dość dziwnie się komponuje z tym ,,XD'' z nicku ale ogólnie zawsze lubiłem pierwszą część AC.

U: Już widywałem wcześniej, nietrudno zgadnąć że jest fanką serii Assasin's creed, mnie osobiście ostatnie części efektywnie odpychają. 

 

@Sajback

 

N: Zawsze doceniałem ludzi którzy potrafią przetrwać z jednym nickiem, i tu niema wyjątku. Poza tym takie akcje jego zmiany, kończą się zazwyczaj tym że nie wiem kto kim jest. 

A: To chyba on sam czy coś takiego. Coś kojarzę ale już mi wypadło z głowy, choć pewnie coś pokręciłem

S:  Myślałem że te pieski zostały wytępione, nie? No cóż jakoś sobie poradzimy... Oraz tekst który może tak samo zmotywować jak i zdołować. 

U: Z tego co kojarzę, bo sam mało z nim rozmawiałem to jeden z ,,pewników forum''. Co znaczy tyle że jest w porządku i raczej nie ma z nim problemów. Ilość postów i nagród to tylko potwierdza. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wciąż ten sam, wciąż dobry, a nie wiem od ilu, ale i tak ten nick jest dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A: Pucyk Lotnik :v

S: Fajny F4F... albo F6F? No nic, nieźle się prezentuje.

U: No cóż, za często go nie widzę, co jakiś czas spojrzy na sb, posty nabite oczywiście, wyłapał warna i nie wiem co jeszcze napisać :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie podoba mi się. Połączenie imienia z czymś... nie wiem czym. Nie chce się zapamiętać i jakoś to nie wygląda. Would not bang.

Avatar: A tą pozę tego kuca widziałem z milion razy do porzygu, więc za wiele punktów nie dam. Zresztą, po co ten nick tam, skoro widzę go już na górze?

User: Znowu ten nick... Aż tak go lubisz, że wszędzie go wstawiasz. Piła noża? Ble Kappa na koszulce? :kappa: Cytat? Znowu piłka, więc ble x2, a wiara... nie wierzę w boga ani w jakieś pozytywne skutki wiary, więc cała ta sygnatura wychodzi strasznie mizernie. Lecz muszę przyznać, że jest ona zrobiona ładnie i nie kuje w oczy, czyli strona techniczna jak najbardziej ok.

User: Nie znam, nie oceniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jedna z tych nazw które zawierają imię użytkownika, (zawsze to jakaś forma rozpoznawalności).

A: Nawet fajna, ale tak ciemna że nie mało widać.

S: Jest spoko, choć zdecydowanie wolę sygnaturki z ponikami :cmc:

U: Chyba jeszcze nigdy nigdzie nie pisaliśmy ze sobą, ale widzę że kolega aktywnie udziela się w jednym z moich poddziałach :sweetiebelle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Długi nick, ale uniwersalny.

A: Twój awatar ewidentnie nie chce aby się na niego patrzeć, ale nie jest to łatwe.

S: So sweety, bardzo ładna, mała sygnaturka.

U: Znany na całym forume BiP, pełno nagród, postów, plusów, największy dealer artów. Dużo by mówić! User jak najbardziej pozytywny!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki i treściwy. Nie zmieniaj.

A: ładna Lyra... gdzieś już chyba widziałem arta w podobnym stylu :notsure:

S: Dość sporych rozmiarów cytat... nie jest zła 

U: W sumie kilka razy gadałem na SB ale w sumie to nie znam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Na "luna" to to zbieg okoliczności czy jakieś nawiązanie do serialu? Tak czy tak, średnio podoba mi się brzmienie tego słowa.

Avatar: Lubię te czarno-białe arty tego autora. Choć średnio pasuję jako avatar (lepiej by było wyciąć to tak, by sam kuc został), to sam obrazek jak najbardziej na tak.

Sygnatura: Podobnie jak w przypadku avatara, twórce i same ary wielbię bardzo, lecz ten właśnie obrazek mniej. Ten odsłonięty kawałek "ciała" pomiędzy spodniami a tym wdziankiem wygląda jak wygląda. W dodatku, ona ma tam coś ala palce... fuj... Art jednał umiejscowiony ładnie na środku, co idzie na ok, a linki i inne duperele również ładnie odgrodzone i czytelne. Duży plus za to.

User: Trochę już widziałem i osoba pozytywnie średnia, czyli człek jak człek, ale raczej dobry człek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nieodłącznie kojarzy się z takimi ciachami talarami od Lajkonika...

A: Czy moje cudne oczęta widzą Paderewskiego? Czy może pomyliłem się.

S: Dwa cytaty, z których jeden przedstawia anonimowość w Internecie, a drugi słuszność w niesłuszności wypowiedzi na wybrany temat przez nadawcę. Ciekawe...

U: Może być, brak zastrzeżeń jak i brak komplementów. Nie mam pomysłu na krótką charakterystykę. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wygląda jakby miał być śmieszny na siłę, chociaż nawet to nie wychodzi, bo ten nick nie jest śmieszny, lecz głupi.

Avatar: Jakaś... przerośnięta ćma? Nie wiem, co mam tu powiedzieć... Obrazek wyrżnięty z google grafika słabo na avatara pasuje, ale tragedii nie ma.

Sygnatura: Badziewne cytaciki dla dziewczyn w okresie dojrzewania, albo tuż przed nim. Jakbym wlazł na besty, to same takie śmieci bym znalazł. 2/10 Przynajmniej link do własnych prac ratuje sytuacje.

User: Nie znam, ale szczerze nie przepadam za takimi młodymi, nieogarniętymi dziewczynkami, więc.. na razie raczej nie ma co liczyć o jakimkolwiek kontakcie czy coś. sry

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kojarzy mi się głównie z jedną postacią z Wiedźmina (gry). Zgadnijcie jaką...

Avatar: Kompletnie nic mi nie mówi. Rycerz z przyłbicą, (nawet sprawdziłem na wikipedii) czyli XIV-XVI wiek. Może jednak chodzi o zabawną gestykulację?

Sygnatura: Twierdzenie (bez dowodu :rapidash: ) i wniosek z twierdzenia. Oraz drugi cytat to zdanie błędne logicznie. Przynajmniej dla mnie jako ścisłowca. Może humanista znajdzie jakieś semantyczne drobnostki. Ja nie.

Użytkownik: Kojarzę, całkiem ogarnięty człowiek, chociaż fica w końcu nie dokończył. :aj5:

Edytowano przez Mordoklapow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bardzo fajny, 10/10
Avatar: Super fajne kamyczki, 2/10
Sygnatura: Glue mocny - if your krzesło is złamane.
User: Nie znam, nie kojarzę. Świeżak pewnie.

@down:

done.

Edytowano przez Warmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Może być. :3 Nie można go w końcu nie znać.

A: Jakiś fresk facia w okularach.  Ładnie wygląda na avku

S: Jakieś anime. Szkoda że sygnatura nie jest na środku :c

U: Znany i kochany (zależy przez kogo...) Warmen, dawniej inkwizytor i banita, powrócił i wykazuje oznaki never gonna give up.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy, prosty i łatwo się go zapamiętuje.

A: Rarity (mój dawny awatar, tylko że ja miałem w kolorze, ale ta wersja też spoko).

S: Apple Bloom w BARDZO oryginalnej wersji!

U: Raczej mało ze sobą pisaliśmy, ale niedługo to się zmieni :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dość zabawna rzecz z tymi wersjami, chodź z drugiej strony ciekawy patent. Może sam stworze WilkU v2. Naprawi się kilka błędów :ming:  Sam nick spełnia 3 złote zasady. Gratuluje. 

A: Pewnie będę  publicznie skopany, ale myślę że to za anime. Z całą tą grzywką fioletowymi oczami i włosami wygląda jak jakiś odpowiednik Twilight. 

S: Jak najbardziej poprawnie i kulturalnie schowany w spoilerze. Co do gif-u nigdy się nie interesowałem, więc ciężko tu mi coś powiedzieć. Ale daje pozytywny smaczek. 

U: Jest na forum już długi czas, jednak nadal nie wiem co sądzić, być może przez to  że nigdy z nim nie rozmawiałem, nawet nie zdarza mi się często wpaść na jego post. Jedynym dość oczywistym miejscem gdzie go widuje to dział AJ.  Na razie zostaje bez zdania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: prosty a rozpoznawalny

A: chyba bym dostała zawału gdybym się odwróciła i zobaczyła takie coś lecące na mnie. D: Dobre!

S: rozumiem, że ten samolot należy do twojego OCka. :D I jedno i drugie wygląda bardzo fajnie. I lubię ten cytat ^^

U: jeden z moich ulubionych od samego początku. Nie jest głośny ani kontrowersyjny ale jednak zawsze ma jakąś fajną opinię, którą się podzieli. Również szacunek za własne pasje. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Imię, wiek i obowiązkowa PLka :v niby standardowy ale bez udziwnień.

A: To białe tło ssie ale tak to awek w porządku

S: Widać czyim jest fanem + autoreklama... standard

U: Coś tam kojarzę ale w sumie to nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty i oryginalny.

A: JEST SUPER :lunaderp:

S: Ujdzie, ale nie moje klimaty.

U: Jeden z moich bardzo starych znajomych, nawet nie pamiętam jak się poznaliśmy... Ogólnie spoko awatar :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cały fandom w jednym nicku, hue well done :truestory:

A: Humanizacja... fujjjjj :lyra3:

Każdy wie że anthro jest lepsiejsze :lyra:

S: Zimowa aura z obrazka wręcz się wylewa... szkoda tylko że mam już jej po uszy :ming:

U: Taki tam dziwak z Lunania co ogląda kolorowe taborety i siedzi na forum im poświęconym... Dobry kolega, dobry człowiek :wow2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wow, wieczny. Lubię to słówko, a co dopiero zawarte w nicku. Na plusik zdecydowanie :3
Avatar: Pani Pinkamena, ładny obrazek. Fajne kolorki.
Sygnatura: Fajne małe kuczyki, które chyba ukradły pojazd kjuti mark kruzajderom :C
User: Pan różowy lub magentowy. Miły gość, z tego co pamiętam. Ostatnio co raz mniej go widuję na forume. Ogólnie pewnie spoko człowiek :derp6:

Edytowano przez Kruczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...