Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Lisica. Jak już mówiłam milion razy - lubię nicki ze zwierzątkami. Tym bardziej, że lisiczki są słodkie ;3

A: Rosja w grze o tron,...wygląda fajnie :v Ale nie przepadam za GoTem, za to lubię te wszystkie "balle"

S: Serbiaball! Zawsze dobrze ją widzieć w komiksach, a ten art jest śliczny. 

U: Lubi Serbie i wszystko co z tym krajem związane, ale tak to nie znam człowieka, chociaż wydaje się fajny. Lubi komiksy pokroju Polandballi :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Seluna... Sel-una... Ser uno :ming:

A: Ładna Rarcia pijąca kakałko

S: Tak bardzo codzienne ;-; do tego kilka linków :v

U: Wydaje się spoko userką, średnia ilość postów i obecna avatarka Derpy. Po za tym nic mi więcej nie wiadomo :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Od zawsze taki sam, krótki i rozpoznawalny. Nie wiem czy ma jakiś głębszy sens, jakieś ukryte symbole iluminatów, ale google też nic nie wie.

A: Jak widać Snuja przywiązał się do swojego wesołego avka, taki heheszek.  Mi tam nie przeszkadza.

S: Co do gif-u, trochę straszne.  Sygnatura zawiera słodką niespodziankę dla każdego fana awiacji, a  same cytaty, choć znałem, są całkiem niezłe. 

U: Kilka razy rozmawiałem, kilka razy się natknąłem. Naprawdę fajny gość, który jest już na forum od dłuższego,  długo wytrzymał.  Interesuje się lotnictwem więc ma u mnie dodatkowy plus. A co mi tam - gość jest jak najbardziej w porządku. 

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WilkU 

 

N: Nie wiem po co to udziwnienie z ostatnią literą.

A: Stały, niezmienny i ładny. Fajne OC.

S: Nie lubię latających żelaznych ptaków.

U: Spoko user, ale znam go dość słabo, no, nie tak bardzo słabo, ale nie gadałam z nim nigdy na PW czy coś. Na forum jest już całkiem długo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie powiem, oryginalny. Plusik ode mnie.

A: Jakiś alikorn z tekstem po niemiecku, fuj, po niemiecku.

S: Czarno-biały smok, ładnie narysowany, zazdroszczę (szkoda że nie wiem komu) że nie umiem wycisnąć takiej czerni z ołówka.

U: Fanfikofil, poza tym nie znam bliżej.

Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ładny, oryginalny, zawsze na plusik. W dodatku ma zwierzątko w sobie! -kos :v

A: Dość urocza Rejnbołka, chociaż jej głowa chyba trochę za duża. Ale fajnie se stoi na chmurce, taki uspokajający avatar.

S: Co tu dużo mówić? Może ten brak sygnaturki oznacza jakąś pustkę w życiu użytkownika? Kto wie...

U: Szczerze to mimo tylu postów to nie widiałam za bardzo na forum. Ale nie bierz tego do siebie, ja zapominam wszystkiego, mam głupią pamięć ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kapitan spoko tylko gdzie jest obecny ? A ogólnie spoko nick, krótki, prosty i rozpoznawalny. W sumie aprobuję

A: Nie mam zielonego pojęcia, kto to ale obstawiam, że to jakiś boss z DS wybacz moją niewiedzę... nie przeszedłem DS :v

S: Śpiący gościu z avka... dalej nie znam :v

U: Jakoś rzadko miałem okazję gadać ale wydaje się spoko :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: W sumie, to z biegiem czasu przestał mi się on podobać. Znaczy, zawsze był on dla mnie taki 6/10, lecz teraz jakoś tak 4/10. Przynajmniej jest łatwy zarówno w zapamiętywaniu jak i w wołaczu.

Avatar: To ta bździągwa z lola. Średnio mi się podoba, 4/10

Sygnatura: Spam obrazkami w spoilerze, które mało co znaczą, choć złe absolutnie nie są. Jednak ten art pod spoilerem całkiem całkiemm 7/10

User: Znam bardzo mało, lecz z całej tej eSBe-owej armii on wydawał mi się nieco inny i nieco samodzielny, czyli że z biegiem czasu nie stawał się taki, jak reszta, co cenie jak najbardziej. Po za tym, ni cholery więcej nie mogę powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Nawet ujdzie, bo krótki i bez dziwactw.

A: Gang z kraju którego podobno nie ma :dunno:

S: Stare dobre i aktualne cytaty.

U: Raczej się nie znamy i nigdy nie gadaliśmy ze sobą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty, ale tak bardzo rozpoznawalny na naszym forum. Jest wręcz jego sygnaturą ;-;

A: Nie wiem czemu ta Luna tak na mnie patrzy, ale to jest creepy xD

S: "Ask not the sun, why she sets..."

Matko, kiedy ja ostatnio oglądałem tą animację? Jest perfekcyjnie wykonana, więc i sygna ma ten swój klimat. Tylko trochę waży ;-;

U: Tego usera nie da się nie znać. Bardzo aktywny w życiu forum, człek z którym da się normalnie pogadać, poheheszkować na sb :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Trochę niewygodny, ale trzyma poziom. Ciągle go przekręcam.

Avatar: Średni obrazek RD. W miarę pasuje jako avek, ale dupci nie urywa. 

Sygnatura: brak oceny

User: Na pewno kiedyś widziałem ten avek, jak i sam nick kojarzę lekko, lecz niestety, nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki...charakterystyczny <3 A ta emotka również. :3 Lubię ten nick, bardzo pozytywny, bo też lubię tulać!

A: Pięknie wykonany :kappa: Ślicznie dobrany, ładna postać. Pewnie grzeszę, ale nie znam jej ;_;

S: Sygna z tą samą postacią. Uroczo wygląda. Avatar do niej pasuje z prostych przyczyń. Wyjaśnione też jest niżej czyj art i czyja przeróbka, ładnie doceniona praca :3

U: WY*EBANY w kosmos, super kumpel :3 Widziałam na żywo i tam też był super, nie mam zastrzeżeń. Gada mądrze, śmiesznie i lubi się tulać. Jak tu nie lubić? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W sumie ciekawy, tylko po co w nim ta emotka?

A: ładnie wykonany, choć tak trochę jednolity kolorystycznie

S: ten sam kuc+ jakieś linki w sumie ok

U: widuję tu i ówdzie ale w zasadzie to nie znam :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak ja dawno tu się nie udzielałem :spike:

N: Wiedźmin incoming, więc Rivia być musi. Najbardziej znane drzewko tego forum. Dla mnie lepiej, żeby został :sosna: bez udziwnień :giggle:
A: Pani. Ciekawy art. Cieszę się, że wykorzystuje swoją zdolność moderatorską, by mieć większy avek :x
S: Giery w spoilerze. Bardzo fajna Luna na Lugii :D
U: Znam i to osobiście. Dobry człowiek, miły, odkąd pamiętam działa w ekipie. Polecam, Imesh Approved :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pamiętam, że już wcześniej zwróciłam uwagę na na ten nick, bardzo fajny.

A: Sugar Belle na avatarze, jak słodko <3

S: Sygnaturka tak samo słodka, no i lubię fiolet ;)

U: Wprawdzie jestem tu od niedawna i mało kogo rozpoznaję ale z tego co zdążyłam wyczytać na forum to jest to ktoś ogarnięty, wyważony ale z poczuciem humoru. Bardzo lubię takie osoby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogarnięty :3 Dziękuję <3

 

N: Domyślam się, co oznacza, bardzo fajny :3

A: Creepy Hello Kitty XD Całkiem chwytliwe :v w sumie fajny, chociaż wolę te "urocze" :3 

S: Nostalgiaaaaa, approved!

U: Widzę Cię pierwszy raz, ale... wydajesz się być miła, więc jest okejka :D

 

NINJA

 

N: Cóż... imię i pewnie jakiś randomowy dodatek. Ale rozpoznawalny na całym forum :v

A: brak

S: brak

U: Czasem jest śmiesznie, czasem jest kiepsko, ogółem 50/50, ale nic do Ciebie nie mam ;)

Edytowano przez Sir Hugoholic :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Idealnie pasuje do usera, a z dodatkiem Sir i minki jest jeszcze lepszy. Nie zmieniaj go nigdy~

A: Dziwnie się ocenia avatar, który sama robiłam... Ale obrazek do jego użycia bardzo ładny~ 

S: Właściwie mogę powiedzieć to samo, co wyżej :v Dodam tylko, że double Diamond lepszy :c 

U: Uwielbia hugi, nie wstydzi się uczuć.... No może się wstydzi, ale to jest urocze~ I wspaniały z niego przyjaciel :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak ruska czapka.

A: Ładne. Serio.

S: Sowa uszatka... Ciekawe jak smakuje.

U: Cóż, aktywna userka, której nie sposób odmówić sporego wkładu własnego w forum. Raz się z nią zgadzam, częściej nie, ale szanuję za to, że potrafi merytorycznie uzasadnić swoje zdanie, a to w dzisiejszych czasach rzadkość. Na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z olbrzymim ciastem O.o

A: Randomowy alikorn i jakieś słowa po niemiecku. Całkiem fajne ^^

S: Własnoręczny rysunek, jak myślę? Super. 11/10.

U: Pisze fanfiki, rysuje, hejtuje ludzi... Pegasis godna poszanowania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Velvet to mi się kojarzy z tym papierem do tyłka, albo z takim kozaczkiem z Chojraka, co się Velvet Vic zwał i pianistą jezzowym był. Orchid to taki item w docie, fajnie wyglądający zresztą. Ogółem nick mi się bardzo podoba, choć nie przepadam za tymi składającymi się z dwóch słów. 9/10

Avatar: Art niby zwyczajny (i zapewne wycięty z jakieś większej pracy), lecz na avek pasuję świetnie. 8,5/10

Sygnatura: No tu już jest gorzej. Rysunek mi się średnio podoba z powody takiej... hmmm.. za miękkiej kreski, a róg wygląda jak serdelek. Raczej słabo, 3/10

User: Widziałem tu i tam. Z tego, co kojarzę, to user jest radośnie-średnio ogarnięty, lecz niczego złego w tym nie ma. Jakoś średnio przepadam za takimi ludźmi, ale niczego złego w tej osobie nie widzę. Niech będzie szczęśliwa, w końcu to jest najważniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Taka waluta chyba, czy coś. Ogólnie prezentuje się dość dostojnie, nie mam nic do zarzucenia. Nie powiedziałbym że mi się podoba, ale nie jest też zły.
Avatar: Jakaś ładna pani w koronie. Ma cycki. Nie wiem kto to, ale prezentuje się fajnie, biorąc pod uwagę to, że przyrządziła ten obrazek ta sama osoba, która przyrządziła mnie.
Sygnatura: Pierwszy cytat widziałem już miliard razy w internecie, czasami podpisany ~Chuck Norris ~Paulo Coelho ~Jabba the hut i masą innych autorów. Drugi cytat Churchilla, jak najbardziej props. Plus taka ciekawostka: Churchill zawsze kojarzył mi się z takim puszystym, małym stworzonkiem z czerwonymi oczami.
User: Lubi się rozpisywać, kiedyś gościa nie trawiłem, ale teraz jest bardzo w porządku. Można z nim od czasu do czasu zamienić słowo. Fajnie pisze, wstawia heheszkowe obrazki i filmy do dziwnych tematów. Lubię go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...