Skocz do zawartości

Zapytaj księżniczkę Twilight Sparkle!


Hoffman

Recommended Posts

Witajcie w zamkowym salonie księżniczki Twilight Sparkle! Jest to prywatny salon, w którym Twilight przyjmuje gości, a także udziela indywidualnych nauk z zakresu magii oraz przyjaźni. Jest to też miejsce, w którym może w spokoju skosztować deseru, albo rozsiąść się w fotelu i oddać lekturze.

 

Ale! :NjdaT:

 

Jest to także przytulne i gustowne miejsce, w którym każdy może zadać Twilight dowolne pytanie. Uwaga – „dowolne” wprawdzie znosi wszelkie granice, ale miejcie na uwadze, że na niemądre, idące za daleko pytania księżniczka nie musi odpowiadać, a złe zachowanie może zostać ukarane przez moderację. Tak więc, zachowujcie się ;)

 

Odpowiedzi będą również w tym wątku. Ustalone zostało, że w ten sposób będzie prościej, a i forma dialogu zostanie lepiej zachowana.

 

Na co zatem czekacie? Pytajcie i rozmawiajcie! :twilight2:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Twilight! Nareszcie Twój dział się aktywował... I jako Twój wielki fan mam kilka pytań na początek:

1) Ile woluminów liczy Twoja zamkowa biblioteka?

2) Bardziej lubisz czytać książki naukowe czy zwykłą literaturę?

3) Jako księżniczka przyjaźni prowadzisz pewnie badania nad tą dziedziną... czy masz na swoim koncie jakąś publikację naukową?

4) Co jest dla Ciebie ważniejsze: zdobywanie wiedzy o świecie czy magia przyjaźni?

5) Jaka jest Twoja największa życiowa ambicja?

6) Jak byś zareagowała gdyby okazało się, że Starlight w pewnym momencie zacznie przewyższać Cię pod względem umiejętności magicznych?

7) Reszta Twoich przyjaciółek ma także swoje własne grono przyjaciół i znajomych, czy o którąkolwiek z nich jesteś nieco zazdrosna?

8) Czemu Twój opiekun (opiekun tego działu) kazał nam tak długo czekać?

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, waszmości!

 

1. Jak zdrowie?

2. Czy uważasz politykę, za rzecz ciekawą, czy wręcz przeciwnie?

3. Jakie uczucia, górowały gdy dowiedziałaś że zostaniesz ciocią? Były jakieś...negatywne?

4. Hmm...Trochę wątpię, by zadać to pytanie. Ale co tam. Co sądzisz o związkach i czy sama uważasz, że znajdziesz pewnego dnia swoją drugą połówkę?

5. Czy słyszałaś może, o tworze państwowym, jakim była Rzeczpospolita Obojga Narodów?( jeśli nie, to nie warto otwierać zakładki)

Spoiler

5.1. Czy uważasz, iż demokracja szlachecka to ustrój dobry?

5.2. Jak oceniasz dumę tegoż byłego imperium, czyli husarię?

6. Obawiasz się powrotu Sombry? Jeżeli tak, to czy masz jakiś plan ,,B"?

7. Celestia, Luna i twoja szwagierka, mają własnych strażników. Zamierzasz również, zwiększyć swoje bezpieczeństwo? Jeśli tak...mógłbym w tym pomóc.

8. Odwiedziłabyś ponownie świat ludzi?

9. Czytasz czaem, ksiażki, o tematach batalistycznych?

Edytowano przez Hetman WK
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Witam! A Twiliiiightt .. Bo mam takie pytanie, czyy Ty uzywalas kiedys czarnej magii? Nie pytalbym o to gdyby nie Tasma która widzialem jakies dwa lata temu .. cos z nekromancja hmm? Nii ? :twilight8: No to Jak jest z ta magia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć przyjaciele! Jak się macie? :giggle:

 

Przepraszam, że musieliście tyle czekać, ale, jak to określił mój opiekun - "systematyczne poprawianie niedoskonałości technicznych oraz końskie zdrowie są kluczem do owocnej i efektywnej pracy, toteż w tych kategoriach jest to artykuł pierwszej potrzeby". Tak, tak to określił. :grumpytwi:

 

No cóż. Lepiej, aby sprawy potoczyły się sprawnie. Zaniechanie stosownego planu działania to jedno, ale niekonsekwencja wobec jakiegokolwiek planu to już zdecydowana przesada, wyraźnie urągająca mojemu poczuciu systematyczności.

 

Phew... Skoro mamy to za sobą, spieszę z odpowiedziami na Wasze pytania! :NjdaT:

 

 

@Chip

 

Ile woluminów liczy Twoja zamkowa biblioteka?

Och... Sama chciałabym wiedzieć. :twilight3: Znajdują się tutaj zbiory pochodzące z odratowanej części zasobów biblioteki w Ponyville, kopie tych tytułów, których nie udało się odzyskać, a także mnóstwo nowych tomów. Księżniczka Celestia powiedziała, że są to księgi, które każda młoda księżniczka musi mieć w swojej bibliotece. Później oczywiście sama zadbałam o to, aby moje zasoby rosły, no a kiedy przyjęłam pod swe skrzydła Starlight, musiałam zatroszczyć się o nowe pozycje, o przyjaźni, magii... A jeśli wliczyć to wymianę z Sunburstem...

Długa historia. :twiblush: Na pewno na co dzień mam do dyspozycji kilkaset woluminów. Uwzględniając rotację ksiąg oraz wszelkie dodatkowe zasoby wiedzy, możliwe, że zbliżam się do do oszałamiających ilości, wyrażonych w tysiącach.

 

Bardziej lubisz czytać książki naukowe czy zwykłą literaturę?

Wszystko co poszerza horyzonty i otwiera umysł na nowe doświadczenia jest warte uwagi. Sentyment do dzieł naukowych jest przeogromny, ale wiem, że dobra, ambitna literatura również potrafi uczyć. Chyba dlatego, że czerpie z samego życia, w mniejszym lub większym stopniu. Nie wspominając już o tym, że można w ten sposób przeżyć przygodę - bez konieczności wyruszania na drugi koniec świata. :giggle:

 

Jako księżniczka przyjaźni prowadzisz pewnie badania nad tą dziedziną... czy masz na swoim koncie jakąś publikację naukową?

Mam wiele niedokończonych prac. Bierze się to stąd, że najpierw siadam i piszę, a potem spotykam się z przyjaciółkami... I nagle - magia! Nie tylko poznaję inną perspektywę, ale też chęci na pogłębienie tego, czego się dowiedziałam. :twilight8: Nie jest mi to w smak, ale myślę, że takie "Analizy nieukończone" mają obecnie największą szansę na wydanie. A co potem? Może zostanę promotorką Starlight, jeśli będzie miała więcej zapału ode mnie. :twiblush:

 

Co jest dla Ciebie ważniejsze: zdobywanie wiedzy o świecie czy magia przyjaźni?

Zdobywanie wiedzy o świecie dzięki magii przyjaźni :cheese:

 

Jaka jest Twoja największa życiowa ambicja?

Przyczytać absolutnie każdą książkę na świecie i podzielić się zdobytą w ten sposób wiedzą z moimi przyjaciółmi :interesting:

 

Jak byś zareagowała gdyby okazało się, że Starlight w pewnym momencie zacznie przewyższać Cię pod względem umiejętności magicznych?

To dosyć trudne pytanie. Myślę, że moją podstawową obawą było by to jak Starlight będzie wykorzystywać swoją moc. Absolutnie nie podejrzewam jej o złe intencje, ale czasami, jeśli kucyk obsesyjnie pragnie czynić dobro, troszczyć się o innych, to przynosi to więcej złego niż dobrego. :hBB25: Nie można być nadgorliwym.

Ale jeśli nie działoby się nic złego, myślę, że byłabym dumna z mojej uczennicy i przyjaciółki, z tego jak wiele osiągnęła. :twistare:

 

Reszta Twoich przyjaciółek ma także swoje własne grono przyjaciół i znajomych, czy o którąkolwiek z nich jesteś nieco zazdrosna?

Absolutnie nie. Wszystkie jesteśmy dla siebie nawzajem ważne, a jeśli mają one również swoich przyjaciół, nie mogę zareagować inaczej, niż wyrażeniem radości z nadzwyczajnej mocy tejże magii! :twilight2:

 

Czemu Twój opiekun (opiekun tego działu) kazał nam tak długo czekać?

Chyba nie nadużyję jego zaufania, jeśli powiem, że najpierw musiał uporządkować kilka kwestii osobistych, a potem spotkały go problemy ze zdrowiem, które przesądziły o niejednym jego przedsięwzięciu. :hBB25: Tak czy inaczej, wiem, że jest Wam wdzięczny za cierpliwość i pomału staje na nogi. :interesting:

 

 

@Nightbringer

 

Jak się czułaś kiedy podstępnie zwabiłaś wszystkie klony Pinkie do ratusza a następnie bezlitośnie je pozabijałaś ?

Hej, tylko nie "pozabijałaś" i nie "bezlitośnie"! :madtwilight: Trzeba było tak postąpić, bo pomału wywiązywał się z tego niezły chaos! Nie było innej rady... Zresztą, nieważne jak wiele by ich było, prawdziwa Pinkie Pie jest tylko jedna i nic nam jej nie zastąpi.

 

Czy miałaś przez to wyzuty sumienia ?

Cóż... Troszeczkę. :hBB25: To była sytuacja bez wyjścia - tak było źle, a tak niedobrze. Albo nie do końca dobrze. W każdym razie, ostatecznie powrócił ład, więc chyba niemądrze będzie płakać nad rozlanym mlekiem.

 

Czy jako Alicorn jesteś nieśmiertelna ?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Księgi które znam nierzadko przeczą sobie nawzajem, ale warto zwrócić się ku życiu. A życie pokazuje, że Celestia i Luna są istotami boskimi, ponadczasowymi. Ja nie urodziłam się alikornem, nie wywodzę się też z jakiegoś nadzwyczajnego bytu. Wydaje mi się, że czeka mnie po prostu długie, barwne życie wśród przyjaciół i rodziny :NjdaT:

 

 

@Hetman WK

 

Jak zdrowie?

Dziękuję, mam się świetnie. :giggle: Staram się dbać o siebie i znajdywać więcej czasu - wszakże jestem teraz nie tylko przyjaciółką i księżniczką, ale także ciocią!

 

Czy uważasz politykę, za rzecz ciekawą, czy wręcz przeciwnie?

Jest to dziedzina arcyciekawa i niezwykle ważna, jako iż w pewnym sensie każdy ją kształtuje, natomiast zawsze na każdego ona oddziałuje. Niestety, jest ona również zarzewiem wielu sporów, co wynika z jej różnych oblicz, no i różnic między kucykami. Dlatego szalenie ważny jest tu zdrowy rozsądek.

 

Jakie uczucia, górowały gdy dowiedziałaś że zostaniesz ciocią? Były jakieś...negatywne?

Ależ skąd! Cieszyłam się bardziej niż kiedykolwiek i rozpalała mnie dzika ciekawość! :twilight2: Wtedy jeszcze nie wiedziałam i zastanawiałam się... To będzie klaczka, czy ogierek? Do kogo będzie bardziej podobna, albo podobny? Czy dzidziuś będzie raczej spokojny, czy wręcz przeciwnie? Czy mnie polubi? Czy może maleństwo będzie miało jakąś niezwykłą moc? :twilight3:

Mogłabym długo wymieniać ile mysli krążyło mi w głowie, ale byłam szczęśliwa i podekscytowana! No... Przyznam się, że towarzyszył mi lekki strach - jak Shining Armor poradzi sobie w roli taty? Na szczęście dziś już wiem, że radzi sobie... Zupełnie nieźle. :twiblush:

 

Hmm...Trochę wątpię, by zadać to pytanie. Ale co tam. Co sądzisz o związkach i czy sama uważasz, że znajdziesz pewnego dnia swoją drugą połówkę?

Jest to bardzo, ale to bardzo ważne, by mieć w życiu bliskich przyjaciół, ale jeszcze ważniejsze jest to, by mieć kogoś, z kim będzie się dzielić wszystkim aż do samego końca. Ktoś, kto będzie dzielić z nami codzienne troski, ale również radość, kto będzie częścią naszych sukcesów, ale też będzie przy nas kiedy musimy mierzyć się z problemami, no i kto dołoży do naszej połowy swoją połowę, co w rezultacie da jedną całość. Taką małą, kochaną całość, podobną trochę do mamy, trochę do taty. :twiblush2:

Oj, rozgadałam się... W każdym razie, prawdziwa miłość jest bezcenna. Jeśli chodzi o mnie... Myślę, że pewnego dnia znajdę kogoś w kim się zakocham. Na razie to się jeszcze nie stało, ale kto wie co nam przyniesie przyszłość? :twilight4:

 

Czy słyszałaś może, o tworze państwowym, jakim była Rzeczpospolita Obojga Narodów?

Wybacz, ale nie zgłębiałam jeszcze tego zagadnienia. Wiesz, w myśl reguły "od ogółu do szczegółu". Obiecuję jednak, że kiedy nabędę potrzebną wiedzę, wrócę tutaj i podzielę się z Tobą swoimi przemyśleniami, o tymże tworze, panującym weń ustroju oraz dumie. :giggle:

 

Obawiasz się powrotu Sombry? Jeżeli tak, to czy masz jakiś plan ,,B"?

Nie, ani trochę. Został pokonany na dobre i nie musimy się go obawiać. Ewentualny plan "B" jednakże istnieje, ale na inne, realniejsze zagrożenia.

 

Celestia, Luna i twoja szwagierka, mają własnych strażników. Zamierzasz również, zwiększyć swoje bezpieczeństwo? Jeśli tak...mógłbym w tym pomóc.

Oczywiście! Zwłaszcza po ostatnim zamieszaniu jakie zgotowała nam królowa Chrysalis. Na szczęście to szaleństwo nie dosięgnęło Starlight i Thoraxa... I Discorda... I Trixie...

No, właśnie. :twiblush:

 

Odwiedziłabyś ponownie świat ludzi?

Czemu nie?

 

Czytasz czasem, ksiażki, o tematach batalistycznych?

To znaczy, zawierające sceny batalistyczne? Czasami tylko, dramaty wojenne... Ale to nie jest mój typ. Bardziej Shininga, od czasów kiedy podjął decyzję o swojej przyszłości w szeregach gwardii królewskiej. :hBB25:

 

 

@SebastianRichCountryOwner

 

Czy pocałowałabyś człowieka?

Um... Może tak po koleżeńsku, w policzek. :twiblush2:

 

 

@Poszukiwacz15

 

Jak myślisz co lepsze: narty czy snowboard?

Ja osobiście preferuję łyżwy... :twilightsparkle: Ale jeśli miałabym wybierać spośród tej dwójki, to chyba jednak narty. Rainbow Dash pewnie wybrałaby snowboard... Chyba jest bardziej ekstremalny.

 

 

@darkblodpony

 

Co myślisz o swojej uczennicy i jej przyjaźni z Trixie? 

Starlight Glimmer jest bardzo zdolna i ambitna, choć niekiedy miewa epizody, kiedy ze strachu zamyka się przed kucykami. Pamiętam jakie trudności miała z powtórnym spotkaniem Sunbursta po latach. A to tylko jeden z problemów przyjaźni, jakie miała rozwiązać. Wydaje mi się, że jeszcze nie do końca wierzy w siebie, obawia się być liderką, czy podejmować ważniejsze decyzje. Zapewne to przez jej przeszłość i sprawę z wyrównywaniem talentów... Chciałabym, aby się z tego otrząsnęła, tak ostatecznie.

Z drugiej strony, chyba jeszcze nie dociera do niej, że aby odnosić sukcesy potrzebuje innych kucyków, musi mieć z nimi współpracować. Co prawda poradziła sobie świetnie kiedy porwała nas Chrysalis, ale wciąż... Odnoszę wrażenie, że jako perfekcjonistka wszystko musi robić sama. Niemniej, radzi sobie świetnie i na pewno z czasem wszytkie jej słabości odejdą w niepamięć.

Przyznaję, byłam sceptyczna co do jej znajomości z Trixie... I w sumie nadal trochę jestem. Ona ciągle zachowuje się tak, aby mi dopiec, albo pokazać, że jest lepsza. To jakaś niezdrowa, obsesyjna rywalizacja! Ale rozumiem, dziś już o wiele lepiej, że między nią a Starlight naprawdę istnieje silna więź, no i mają ze sobą wiele wspólnego, także burzliwą przeszłość. Cieszę się, że Trixie się zmieniła i tak świetnie ją wspiera... Chyba jej nie doceniłam. Wciąż jednak, działa mi na nerwy! :trixie2:

 

 

@Ciastek

 

Witam! A Twiliiiightt .. Bo mam takie pytanie, czyy Ty uzywalas kiedys czarnej magii? Nie pytalbym o to gdyby nie Tasma która widzialem jakies dwa lata temu .. cos z nekromancja hmm? Nii?  No to Jak jest z ta magia?

Czarna magia to w tym sensie takie samo narzędzie co młotek, czy piła - może posłużyć do budowy wspaniałych rzeczy, ale może też przyczynić się do czegoś złego. Zdarzyło mi się, to była wyższa konieczność. Nie, nie zgłębiam czarnej magii i generalnie unikam jej jak tylko się da.

Nekromanci? Już ich nie ma. Próbowali pokonać choroby, oszukać śmierć... Ale tak nie można. To wbrew naturze. Zadarli z czymś, co stoi ponad mocą zwyczajnego kucyka. To już bardzo odległa historia.

 

 

Okeeej... Wygląda na to, że na chwilę obecną to wszystkie nurtujące Was kwestie. Dziękuję, że mnie odwiedziliście i zadaliście tyle pytań! :twilight2: Wrota mojego pałacu zawsze stoją dla Was otworem, więc nie krępujcie się! O każdej porze dnia i nocy, czekam tu na Was i Wasze pytania! :twilight5:

 

Bądźcie zdrowi! :twihug:

 

~ Twilight Sparkle

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

cóż.. o co by cię zapytać, Iskierko a tak bardziej konkretnie Księżniczko Zmierzchu, znam cię bardzo dobrze lecz nie ze świata serialowego tylko z mego osobistego, który jest dużo poważniejszy i wchodzi w wiele spraw poważnych, dotyczących nie tylko magii ale też losu i praw tam zawartych. Teraz ci się przedstawię, jestem jednym z alikornów podróżujących, jednym z wielu jakie zeszły do Equestrii po to by wznieść energetycznie owy świat poprzez ciebie, a wzniosłaś ten świat już dwa razy poprzez udział potężnych energii jakie zeszły już do Equestrii, przez to stałaś się Księżniczką Tęczowego królestwa i jako dorosły alikorn, poznałaś również wiele praw wywodzących się z magii alikornijskiej, praw mających siłę sprawczą a to wielka odpowiedzialność zarówno za innych jak i za siebie. O co mam cie więc zapytać? wiem o tobie bardzo dużo, co robiłaś i czego dokonałaś, wiele wyborów które dokonałaś zmieniły los wielu kucyków ale również i twój się zmienił, a ja? ja to wszystko widziałem, wybory jakich dokonywałaś i uczucia jakie przechodziłaś, wiele kucyków zyskało przez to jak się odnosiłaś do nich, jaka dla nich byłaś, wszystko to.. było piękne w moich oczach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całuski dla ciebie Iskierko, tak myślę o tobie teraz i chętnie bym cię po ryjku wycałował lecz jako człowiek. (anatomia ryjków kucyków, w tym alikornów nie pozwala całować się) A może ty zapytasz się o coś mnie? chętnie odpowiem a tobie miło będzie posłuchać goszcząc takiego alikorna jak ja

Edytowano przez Grzegorz Parylak
drobne poprawki
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Uszanowanie dla Księżniczki Przyjaźni. Mam kilka pytań:

  1. Czy kiedykolwiek brałaś udział w turnieju szachów?
  2. Co najbardziej cię zaskoczyło, zainteresowało w byciu Księżniczką Przyjaźni?
  3. Czy słyszałaś o takim sporcie jak koszykówka?Jeśli tak to co o nim sądzisz?
  4. Jeśli Starlight postanowi, że jest gotowa do podróży to co zrobisz?
  5. Poszukuje pewnej książki,która jest związana z sportem. Jest jakaś, którą mogłabyś mi zaproponować?
  6. Istnieje jakieś zaklęcie, którego nie mogłaś opanować,a Starlight umiała je wykonać bez problemu?
  7. Chrysalis niedługo wróci i może tym razem się nie patyczkować. Masz jakiś plan B na jej przyjście?
  8. Co sądzisz o Discordzie, po tym wszystkim co zrobił?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Twilight! To znowu ja - Twój największy fan, i jak zwykle mam do Ciebie kilka pytań:

1) Czy Twój pomocnik/kumpel Spike kiedyś urośnie?

2) Czy sądzisz, że na przestrzeni ostatnich wydarzeń, nie jesteś nieco nadgorliwa i zestresowana?

3) Trixie ostatnio spędza bardzo dużo czasu ze Starlight, czy dzięki temu Trixie zaczęła darzyć Cię większą sympatią?

4) Czego w dziedzinie przyjaźni nauczyłaś się od Starlight?

5) Co sądzisz o Sassy Saddles?

6) Lubisz orzeszki z cynamonem?

7) Stworzyłaś kiedyś jakiś amulet lub inny przedmiot o magicznych właściwościach?

8) Co sądzisz o elixirach miłości?

9) Podczas wszelkiej maści imprez (w szczególności tych u PinkiePie) wasza paczka czasami tańczy przy muzyce... jaki jest Twój ulubiony kawałek/szlagier?

10) Co sądzisz o moim avatarze i sygnaturce?

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave regina!  Ponownie przychodzę, aby zaczerpnąć nowych informacji.

 

1. Czy uważasz, że Equestria jest wystarczająco silna, aby nie posiadać sił zbrojnych? A może Luna, Cadance, twój brat, próbowali przeforsować taki pomysł? A ty? Jak sądzisz?

2. Czytając tysiące woluminów, książek, zwojów, z wszelakich bibliotek, czy natrafiłaś na jakiekolwiek informacje na temat tego, że Equestria miała jednolitą władzę królewską? W sensie, czy panowała kiedyś jedna królowa? Bo przecież gwardia, oficjalnie jest ,,królewska". Nie książęca. Coś chyba jest na rzeczy.

3. Istniał jakiś alicorn ogier?

4. Uważasz że pewnego dnia, świat wasz, jak i świat ludzki, spotkają się? W sensie że w jakiś magiczny sposób, będzie możliwa podróż między oboma światami, bez ograniczenia czasowego.

5. Tak teoretycznie. Gdyby, podkreślam gdyby, Celestia, Luna i Cadance, przestały by sprawować władzę, tudzież po prostu zginęłyby, miałabyś siłę podjąć władzę samodzielną?

6. Wracają do mojego poprzedniego pytania, na temat związków, masz kogoś na oku?

7. Zapytuje jeszcze, na temat:

19.12.2016 at 18:43 Hetman WK napisał:

5. Czy słyszałaś może, o tworze państwowym, jakim była Rzeczpospolita Obojga Narodów?( jeśli nie, to nie warto otwierać zakładki)

  Pokaż ukrytą zawartość

5.1. Czy uważasz, iż demokracja szlachecka to ustrój dobry?

5.2. Jak oceniasz dumę tegoż byłego imperium, czyli husarię?

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz ty szczęścia co do pytań, księżniczko. Jak nie wyznania miłosne to groźby ze strony Nitmer... Nitro... Nir... Mniejsza z tym. Żeby przywrócić wiarę w ludzkość:

 

1. Jakieś plany na wakacje?

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witaj Księżniczko!

Mam do Ciebie kilka pytań:

1. Co byś zrobiła gdyby Celestia zmieniła się w Daybreaker?

2. W skali od 1 do 10 jak bardzo lubisz Flurry Heart?

3. Jakie to uczucie gdy stajesz się alicornem?

4. Czy chciałabyś, żeby Starlight została księżniczką?

5. Jeśli tak to czym by się opiekowała?

Edytowano przez Nightmare Princess
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...