Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Szonszczyk

Dwudniowe Zadania Forumowe Edycja Kwietniowa!

Dalszy los zadań ...  

17 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy weżmiesz udział w czerwcowej edycji Dwudniowych Zadań Forumowych jeśli miałyby się odbyć?

Recommended Posts

można nauczyć się rosyjskiego przez granie w CS'a, wyjechać do Rosji i zostać tam prezydentem, by zawrzeć sojusz z Ameryką i w końcu zakończyć wszystkie kryzysy...

• Upvote 1

Można zostać częścią fandomu zajmującego się bajką przeznaczoną dla małych dziewczynek... Wait! Ja to właśnie robię!

• Upvote 1

Equestrii? Gdybyś był Grzesiem, to by było bardzo możliwe. Jednak tak nie jest :P

Eeee...

Co można robić w życiu? Zająć się tym co kochasz, podróżować, zwiedzać inne kraje, być kreatywnym. Ustanawiać nowe trendy, pobijać rekordy, pokonywać Lswoje bariery, być.... a kogo ja k*** oszukuje. I tak pewnie leżysz teraz na łóżku/ siedzisz przed komputerem lub laptopem wpieprzając czipsy... a przynajmniej Oja tak robię...

PCoś ciekawego? No np. Wąchanie kleju, lub rozwiązywanie dwudniowego zadania forumowego, aby nie spaść z tego zaszczytnego miejsca I. 

Ukryłem tu tajną wiadomość >.< ale Ciiiiiiii......

Edited by XNorbi
  • Upvote 1

Dla mnie ciekawym i jednocześnie przyjemnym zajęciem jest tworzenie czegoś co sprawia nam przyjemność np. muzyki, gier, książek lub pracowanie/robienie coś w branży rozrywkowej (kabaret, film czy nawet nagrywanie filmików na YouTube), ponieważ można robić to co się lubi/kocha i jednocześnie sprawiać radość innym. 

A co do Equestrii to już samo mieszkanie w Ponyville jest ekscytujące bo jak tu się nudzić kiedy po mieście chodzi z 30 Pinkie Pie, panuje plaga Paraspritów czy Discord wywraca miasto do góry nogami :)

Edited by Dismas
  • Upvote 1

Dziękuję wszystkim za wykonanie zadania numer 5 z Dwudniowych, wysłucham waszych porad i może nawet się do nich zastosuję ... zobaczymy! A teraz Nagrody:

=Szycie Jezd Pinkne= @Gringo37

=Szycie Jezd Pinkne= @Mielcar

=Szycie Jezd Pinkne= @Dismas

=Szycie Jezd Pinkne= WYRÓŻNIENIE @karlik (wiadomo za co xD)

Punktacja jak zwykle do znalezienia w pierwszym poście.

Pamiętajcie też, że również w nim znajdziecie rozpiskę dotyczącą nagród specjalnych!

A TERAZ NIESPODZIANKA: (pewnie nie zdołam jutro wrzucić tego o 15, także publikuję teraz)

Zadanie 6 : Czwartek 13.04

Odnajdź użytkownika bez litery “a” w nicku.

Ograniczenia: Nie można kopiować nicków już odnalezionych.

Czas Trwania: 13.04 {00:00} - 14.04 {23:00}

Nagrody: Reputacje, punkty do leaderboard

Nagroda Specjalna: =Odnajdywacz= (dla każdego co wykona zadanie +3 pkt)

Edited by Miszcz Tencz

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...