Cahan

Bitwa Userów [Zabawa][Turniej]

Recommended Posts

Czyś jest chłopak, czy dziewczyna, odnajdź w sobie dziś Murzyna! Dobre teksty ogarniajmy, bitwę rapsów zaczynajmy! Dorwij sobie już usera, niech  zostanie z niego ściera!

Cahan, Cahan, moja droga, niech podwinie Ci się noga, bo głupoty pleciesz takie, rymy są to byle jakie. Przyjdzie zaraz ktoś z adminki i porobisz sobie minki. Banhammerem tak dostaniesz, że do czerwca tu nie staniesz. Lepiej prozą mów już z sensem, zaraz zaczniesz rzucać mięsem.

Okej, okej. Chciałam być fajna, nie wyszło.

Panie i panowie!

Przedstawiam nową zabawę, która ma polegać na bitwach rapowych między userami. W skrócie - na parę są 2 rundy, chyba że wchodzi dogrywka. Czas przewidziany na parę userów wynosi tydzień. Walki są losowane, chyba że będzie trzeba kombinować coś z terminami, ale wtedy pisać do mnie kiedy ktoś nie może.

Macie drugiego usera zmiażdżyć, ale kulturalnie. To ma być zabawne, bez wjazdów na czyjeś matki, dziatki i krzywe mordki. Bez wulgaryzmów. Możecie też wychwalać swoich przeciwników, ale co kto lubi.

Zapisywać należy się w tym temacie: https://mlppolska.pl/topic/17091-zecora-2018-plany-i-zapisy/

Zapisy trwają do 18 stycznia.

Zwycięzca turnieju otrzyma ode mnie ołówkowego lub kredkowego arta z pojedynczym wybranym kucem. Może być w stroju.

Sędziowie: Cahan, Zodiak

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się