Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Jeśli zaś uważasz, że jesteś niekompetentny w tych sprawach, powiedz mi czym jest twoja aktywność przez ostani czas w temacie jeśli nie spamem? :kappa:

Jest próbą wytłumaczenia ci, jak pewne rzeczy działają, mimo że nieudolnie(bądź, Eony, udolnie) pokazujesz iż albo ich nie rozumiesz albo masz je gdzieś ;)

I jeśli tego jeszcze nie zauważyłeś wcześniej - pisanie w temacie do którego ktoś zagląda raz na jakiś czas ma trooooooszkę mniejszy impakt, niż napisanie do konkretnej osoby która ma "moc sprawczą". Ale przecież nad tym też już myślałeś, prawda? :kappa:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pisząc wystawiam pomysł na krytykę ze strony użytkowników jak i moderacji, słowem - wszystkich i nie przepycham go potajemnie. Nie ma w nim przecież nic złego, to tylko ułatwienie dla mnie jako użytkownika i dla ciebie jako [MODERATORA GLOBALNEGO], które co najmniej spowoduje, że powtarzający się problem zniknie. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mówi że sam pomysł jest zły? :,) Albo żebyś go przepychał potajemnie? Krytykę jako taką dostałeś, możesz zawsze czekać na większe grono krytykujących. Co nie wyklucza, że już mógłbyś napisać Pw do czerwonego żeby ci tu rzucił okiem i tez po krytykował lub poklaskał, co kto lubi.

No chyba że lepiej czekać aż sam zauważy - a jak nie zauważy, to narzekać aż zauważy, bo to przecież sprawdzona i skuteczna taktyka :kappa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu miałbym - ten temat został po to stworzony i powinien być monitorowany przez admina 24/7. Ja sie zastanawiam czemu nie ma tu jeszcze elaboratu na ten temat napisanego przez kogoś kompetentnego. >:I

A skoro już tu jesteś, mógłbyś na konfę moderatorską (to że istnieje, to nie tajemnica) rzucić że jest pomysł. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście odwołanie do moda ma sens tylko wtedy, kiedy do tego moda możesz napisać = nie masz bana xD

A gdyby tak, każdemu zbanowanemu dawać e-mail nie tylko do Administracji, ale także do Moda, który takowego bana wystawia? 

Może byłoby to jakieś wyjście, my nie wchodzimy w kompetencje Adminów, a i zbanowany ma możliwość wyboru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy wnioskach jesteśmy... Wnoszę o przemianowanie grupy Moderator Działu czyli popularnych różowych na Opiekun Działu a grupy Moderator Globalny po prostu na Moderator. Otóż nazwa moderator działu jest lekko myląca zwłaszcza dla nowych użytkowników, którzy są nieobeznani z terminologią forumową. A dlaczego przemianować Moderatora Globalnego tylko na Moderatora? Cóż nie widzę tu żadnego globu to raz; dwa i tak nikt nie korzysta z tej nazwy i wszyscy i tak mówią o tej grupie zieloni/ogóry/modzi a trzy, że tak jest po prostu krócej :v

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę. Wiele razy, jak byłem różowy, ktoś mnie zaczepiał i pytał o różne rzeczy związane z forume, sądząc, iż jestem mode xd Zmiana niewielka, a wyjdzie wszystkim na korzyść KU CHWALE WSPANIAŁEGO FORUM!

O ile Siper akurat wpadnie i będzie miał czas to zrobić, bo na Skaja nie ma co liczyć :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny wniosek :v moim zdaniem w dziale serwis & regulamin jest zbyt dużo podpiętych tematów, więc sugerowałbym odpiąć te, które są już dawno nieaktualne, jak na przykład tematy napisane dawno temu jak np ten: http://mlppolska.pl/topic/10889-aktualne-rekrutacje/ proponowałbym również odpiąć tematy o kasacji działów trixie i diamond tiary, prośba o wsparcie forum, ogłoszenia WA, skoro i tak ww przeszły do tematu ogłoszenia od administracji, oraz przyszłe zmiany na forum, skoro zmiany te zostały już wprowadzone. Wnoszę także o podpięcie tego tematu, czyli cygnusa wniosków.

Edytowano przez Sosna
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

No to i ja mam drobny wniosek. 

Wnoszę o zmianę tytułu tego tematu na "Temat wniosków i zażaleń", czy coś w ten deseń. Powód jest prosty: Ostatnie wytłumaczenie sprawy ze strony Cygnusa nadeszło w lipcu zeszłego roku.

I nie, ten post nie jest hejtem.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie, nie ma absolutnie żadnego logicznego powodu żeby zmieniać temat. Jest to fajna pamiątka po czasach dawno minionych, niedawno także nieoficjalnie aprobowano potoczną nazwę dla zgłoszenia - "cygnus". Postuje się "cygnusa" do rozpatrzenia.

Poza tym to działanie nosi znamiona osobistej wojenki. Bez żadnej dyskusji, wręcz automatycznie zostało to zmienione. Tak się nie będziemy bawić. To, że mnie nie lubicie i chętnie widzielibyście mnie na permie to jedno, ale bezmyślnie niszczyć niosące ze sobą jakąkolwiek wartość, chociażby historyczną, rzeczy na tym forum? Po moim permie.

Zlikwidowaliście Inkwizycję, Wielcy Awatarowie już nie mają głosu ino są primus inter pares. Okej, było to w jakiś sposób potrzebne. Ale nie dam sobie wmówić, że korekta tematu jest w jakikolwiek sposób potrzebna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie strony kłótni, a wystarczyłoby poprosić Sipera, żeby automatycznie przeklejał maile do tematu w sanktuarium, albo przynajmniej dodał powiadomienie na forum.

Proszę dupy Siperowi nie zawracać, niech najpierw zajmie się sprawami ważnymi, jak np. ZROBIENIE /SB/ :v 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Ależ nie, nie ma absolutnie żadnego logicznego powodu żeby zmieniać temat.

Nie ma żadnego logicznego powodu, aby twój nick był w nazwie tematu. Jeżeli dobrze pamiętam twoją rozmowę z Tarrem, to nazwa tematu została zmieniona, bo obiecałeś że będziesz tłumaczył użytkownikom za co dostawali warny, czy coś takiego. Skoro od półtora roku się tym nie zajmujesz, to po jaką cholerę tytuł ma okłamywać innych? I nie, twoja duma nie jest żadnym argumentem.

 

[...]niedawno także nieoficjalnie aprobowano potoczną nazwę dla zgłoszenia - "cygnus". Postuje się "cygnusa" do rozpatrzenia.

Nigdy nie słyszałem, aby ktokolwiek poza tobą tego stwierdzenia użył.

 

Poza tym to działanie nosi znamiona osobistej wojenki. Bez żadnej dyskusji, wręcz automatycznie zostało to zmienione.

Jeżeli o mnie chodzi - ja z tobą wojny żadnej nie prowadzę. Nie widzę sensu w wojowaniu z kimś, kogo istnienie jest mi całkowicie obojętne. Nie ma innego powodu jak ten, który wymieniłem w pierwszym poście.

 

[...] ale bezmyślnie niszczyć niosące ze sobą jakąkolwiek wartość, chociażby historyczną, rzeczy na tym forum? Po moim permie.

Chren z tym, że nie pełni żadnej funkcji, historia jest najważniejsza! Właśnie przez takie podejście Tarreth pozostał u władzy przynajmniej o rok za długo, pomimo tego że totalnie przestało interesować go te forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...