Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

To ja mam taką propozycję: skoro każdy i tak trzyma się mocno swojego zdania, to chociaż możnaby je upraszczać, zamiast pisać mętne wywody ^o^ I mniej głupio to wygląda, i łatwiej przeczytać i w ogóle.

ale akurat Podczłowieke to nie brońcie XDXDXD

 

 

polecam zwracanie uwagi, redukuje ilość benisów i bluzgów do ilości akceptowalnej. Z resztą się zgadzam

Zawsze można pomachać widłami i/lub pochodnią.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f1cdceda17.png

9e02628c90.png

21ed1d3772.png

98614324e4.png

ae7df4eea7.png

 

Iiiii parę dni wcześniej:

c0346f3283.png

7906c00d7f.png

13f59f02f8.png

Omawiany incydent [ZGADNIJCIE GDZIE]:

4806e3912e.png

Kwestia-klucz i tło całego zdarzenia [to akurat był g[ł]ówny w stanie agonii]:

%7Boption%7D

http://puu.sh/iboCO/370e089ea6.png[/img]

 

 

 

Plus bonus sprzed 10 minut przed blokiem:

0f347a6853.png

 

Historia prawdziwa

49126c9240.png

A tutaj sam tytuł powinien wyjaśnić całą sprawę [ocenzurowane gruczoły mleczne, pośladki i bardzo niegrzeczne słownictwo, a wszystko w debilnym stylu, uważajcie]

https://www.youtube.com/watch?v=d9PTWolqpCo

 

No to tyle. Ja nie mam nic do dodania

Edytowano przez Nadczłowiek Wanadu
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Van - na Twoje zachowanie po prostu brak słów i na dodatek ręce opadają. A nie lubię Cię znacznie dłużej niż od tej akcji i naprawdę się z tym nie kryję. Masz zmniejszony blok do dnia za te przekleństwa, chociaż jakbym doliczył te wcześniejsze to tydzień spokojnie by się utrzymał. Ale niech już będzie tak jak teraz jest.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolar, czy mógłbyś, proszę wrzucić tutaj te ostrzeżenia, które kierowałeś w stronę Vana?

Bo jeśli przez ostrzeżenie rozumiesz tylko to "Won na offtop" z 30 maja to coś jest nie halo.

 

Co do samej sytuacji - tak, godzina 22 ze sporym kawałkiem, 24 to to nie jest, to racja. Ale bez przesady, cytaty z gry nawiązują do sytuacji, że nie wspomnę już o tym, że wiele razy ten cytat przewinął się przez /sb/ bez żadnych konsekwencji (ba, nawet ekipie zdarzało się go używać). Pomijając cytat szczerze wątpię, czy ilość wulgaryzmów przekracza wymagane normy.

 

tl;dr 

 

Block z otworu znajdującego się poniżej zakończenia kręgosłupa w kanionie pomiędzy dwoma pagórkami.

Edytowano przez Cahir
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wrzucę, ponieważ nie pamiętam kiedy dokładnie wchodzę na SB. A tak się jakoś składa, że często gdy to robię panuje rozgardiasz i każę ludziom iść z nim na offtopic - Vanadis bywał wśród tych do których kierowałem te słowa.

 

A jeżeli chodzi o stwierdzenie, że blok jest z .... wzięty, to tylko powiem, że Vanadis sobie na niego zbierał od dłuższego czasu swoim zachowaniem. Jeżeli ktoś zachowuje się tak jak na tym wyciągniętym z historii SB przykładzie: http://i.imgur.com/coeHiAt.png to naprawdę wygląda na to, że przerwa od SB mu się przyda na dłużej. Żałuję, że nie utrzymałem tego tygodnia, tylko dałem się przekonać argumentacji Irwina. No ale cóż, niech będzie strata forum.

 

Przy okazji - sprawę uznaję za zakończoną i nie mam zamiaru więcej się w jej kwestii wypowiadać.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie nie wrzucę, ponieważ nie pamiętam kiedy dokładnie wchodzę na SB.

Zawsze pozostaje sprawdzenie w historii shitboxa, nieprawdaż?

 

W ogóle zastanawiające jest, że ludzie muszą argumentować pewne racje czymś w stylu


nawet ekipie zdarzało się go używać

 

To zupełnie tak, jakby jedni obrywali za pewne rzeczy, a inni nie. Śmieszne i głupie. Chyba że się otwarcie przyznaje do stawiania jednych przed innych.

No ale Dolaren miał być maszyną! Taki bezduszny i sprawiedliwy, jak Avast, a tu co? Jakieś emocje i to negatywne, w dodatku wykorzystywane by czynić co tobie niemiłe swoim bliźnim? :< udam Powiem, że jestem zaskoczony.

 


Bo jeśli przez ostrzeżenie rozumiesz tylko to "Won na offtop" z 30 maja to coś jest nie halo.

>implying że to w ogóle jest jakiekolwiek ostrzeżenie.

 

Wnoszę zażalenie na Dolarena za to, że ma emocje a miał ich nie posiadać :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym mieć nawet miesięcznego, ale sprawa jest prosta - Nie uważasz za dość... Ciekawe, że zauważasz jedynie moje, wielce potępiane zachowanie? Broniąc się, jeszcze ciekawiej, ostrzeganiem, którego... No... Nie było?

 

Czyli mówisz, że inni za nieodpowiednie zachowanie nie dostają bloków? A co z: Cygnusem, Sosem, Żyźwiłem i kilkoma innymi osobami, które też dostawały zarówno za przekleństwa, jak i spam i wiele innych rzeczy. Dostałeś tylko ty, bo z tego, co widzę nikt inny nie przeklinał w co drugiej wypowiedzi. 

Dodatkowo to już kolejny raz, kiedy odpieprzasz. Patrzę czasem na historię i jak widzę pół shoutboxa zalanego tekstem z jakiejś durnej piosenki (z capsem w dodatku), to brakuje mi słów.

Edytowano przez GoForGold
  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ba, nawet ekipie zdarzało się go używać

O, ktoś mnie przywołał. Przyznaję się bez bicia, że sam użyłem jeden z cytatów użytych przez Vanadissa wypowiedzianego w grze Wiedźmin 2. Aczkolwiek w porównaniu do niego aż tak często nie bluzgam i nie zalazłem za skórę paru osobom (tylko całym rzeszom).

 

Skoro już mielę jęzorem, to wypowiem swoje nic nieznaczące stanowisko.

 


Ależ ja się z tym absolutnie nie kryję, że nie lubię Vanadisa i życzę mu perma (daj Cthulhu jak najszybciej!).

Rozumiem, można nie lubić pewnych osobników, którzy psują nam miłą atmosferę, ale dalsza niepogrubiona część jest zbędna. Nie jesteśmy dziećmi walczącymi o kubełek i łopatkę w piaskownicy. Zachowajmy pozory dojrzałości i spróbujmy znaleźć wspólny język, zamiast życzyć sobie złych rzeczy.

 


Broniąc się, jeszcze ciekawiej, ostrzeganiem, którego... No... Nie było?

Wiem, że Twój gimnazjalny umysł zrozumieć tego nie może, ale zacznij dorastać. Nikt nie będzie Cię w nieskończoność pouczał. W historii warnów miałeś już procenty za nadmierne wulgaryzmy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie nakręcajcie bóldupu bardziej niż jest to konieczne co? :v Nie to, żeby coś ale kolejna afera o blocka, który się już skończył nie jest tutaj potrzebna wcale a wcale. Tak więc sugeruję skończenie wypowiadania się na ten temat.

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego w takich chwilach najgłośniej wypowiadają się ci, którzy nic o danej sprawie nie wiedzą. Ale to akurat tylko w ramach ciekawostki.

 

Fuks dostał swego czasu ultimatum - między innymi za tą zabawę z multikontami jaką sobie urządził i całą masę innych przewinień. Brzmiało ono dość prosto - jeszcze jeden wygłup i wylot będzie permanentny. O ile się nie mylę chyba nawet ja to pisałem do niego, zanim bodaj Siper(?) wyczyścili temat po Fuksie? No i wygłup zrobił, standardowo ten co zwykle - otwarte wyzwiska pod względem ekipy zawarte w profilu. Co udowadnia tylko, że jego biadolenie o tym, jak to się zmienił i się poprawił były nie warte świeczki. Przydało by się teraz powiedzieć "a nie mówiłem"...

No ale koniec końców padło głosowanie czy kolejne ostrzeżenie, kolejna szansa czy raczej dotrzymanie słowa. Przegłosowano dotrzymanie słowa - poleciał perm. Wiwat demokracja.

 

A tobie proponuje wskazać te swoje


podstawy, by sądzić, że mode uwzięli się na niego za demaskowanie ich co najmniej wątpliwych decyzji.
bo jeśli nie masz na to żadnych dowodów, to twoja wypowiedź nie jest niczym innym jak prowokacją.
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...otwarte wyzwiska pod względem ekipy zawarte w profilu."

(ktoś chyba udeżył w duże skupisko i tak już przerosłych e-członków)

 

Nie chcę nic mówić, ale mods=fags jest akurat starym jak świat i znanym w takim magicznym miejscu powiedzonkiem. 

Funkcjonuje od... 10 lat? 

 

Tak samo jak "OP is a fag" oraz "Tits or GTFO".

 

Albo to był CAŁKOWITY brak wiedzy, albo kompletna ignorancja, albo szukanie dziury w całym... jak to zwykle bywa.

Jakby co. Fuks pisał ścianotekstowy post tłumaczący o jego własnych nawykach i o używaniu takich "tekstów". Wystarczyło czytać.

Ale fakt. Grabił sobie całkiem nieźle.

Edytowano przez KochamChemie
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma info w Pręgierzu?

 

To akurat dobre pytanie. A najbliższą prawdy odpowiedzią jest - mod wystawiający warna/bana zapomniał o tym ._.''

 

Warto dodać, że już go bijem po głowie za to, ale kiedy uaktualni, ni wim.

Edytowano przez Zegarmistrz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Fuks sobie grabi, ale na dłuższą metę jest zabawny. Modzi może rzeczywiście mogą się czuć przez niego szykanowani, ale też nie robi tego w jakiś perfidny sposób. Ma dystans. W jego żartach i wygłupach jest coś co sprawia, że nie da się tego brać na poważnie, a w każdym razie nie da się czuć przez to obrażonym. Nie licząc pary przypadków, które to mogą być delikatniejsze, a które Fuksa nie znają i nie podchwycą zwykłego żarciku. 

 

Uważam, że przesadzacie. Moim zdaniem Fuks powinien tutaj robić za użytkownika będącego ogniwem spajającym wszystkich. Taka osoba, która wiecznie żartuje, wiecznie rozładowuje sytuację i wiecznie drze koty z modami c: 

 

Bo skoro Fuks wyleciał to czemu osoby perfidnie kogoś wyzywające, których nicków w tej chwili nie podam, ale raczej da się domyślić o kogo chodzi, nie dostają perm banów? Nie rozumiem tego... 

 

A Arka będzie mi ogromnie brakowało. W tej chwili forum utraciło na swej jakości. Zabawny troll odszedł, wnerwiające trolle zostały  :octcry:

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo zastanawia mnie jedno - 26 moderatorów(działów, globalnych, postaci i ich pomocników[to też funkcje moderatorskie]) a wy zakładacie że akurat tylko tym globalnym coś na wątrobie leży xD

 

Uszatka pytasz dlaczego. Chyba najtrafniejszą odpowiedzią było by - bo inne osoby nie dostały ultimatum w pewnym momencie swego pobytu tutaj?

On dostał, olał je, to kogoś jeszcze dziwi że zebrał co zasiał? A siał kolega długo i sumiennie, było by trochę wstyd gdyby nic z tego teraz nie urosło.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie - czasami wygląda to tak - słuchaj, miałeś dwa bany pod rząd i niedługo wyjdzie ci trzeci a wróciłeś 3-4 dni temu. Ogarnij się albo następny będzie ostatnim. User ogarnia się na jakiś czas(1 no może 2 miechy) no to patrzy się na to potem z przymrużeniem oka.

Co innego jak dany user dostaje konkretne "bezterminowe" ultimatum - miałeś X ostrzeżeń i Y banów w tym jednego perma którego ktoś ci z litości cofnął. Jeszcze jeden wybryk, jakikolwiek wybryk i polecisz.

 

Wszystko zależy od usera - każdy zna regulamin, a nawet jeśli nie, to brak wiedzy nie zwalnia z przestrzegania. My tylko egzekwujemy to, na co userzy poczytalnie się zgodzili.  Co więcej mogę poradzić jeśli ktoś któregoś pięknego dnia dojdzie do wniosku że ma te zasady gdzieś? Przecież nie jestem jego opiekunem/sumieniem/wpisz cokolwiek co uznasz za stosowne i nie będę mu ciągle mówił "stary, to ostatni raz bo się doigrasz".

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irwin, sugerujesz że forum działa niczym sąd okręgowy, a tymczasem wiele zależy tu od czynnika ludzkiego. Jeżeli ktoś wkurwiał ludzi i pomimo upomnień robił to dalej, to oczywistym jest że w końcu sobie nagrabi. Zwłaszcza jeśli ludzie, których wkurwia, to moderatorzy - globalni, działów itp. Nie znam Fuksa, ale kojarzę parę jego wypowiedzi i innych głupotek - przyznam, że nie zaimponował mi humorem.

Generalnie jestem za wywalaniem ludzi, którzy irytują, balansują na krawędzi rzeczy dozwolonych i niedozwolonych, zaś kiedy ktoś zareaguje ostro - odwołują się i kajają niczym baranki (ewentualnie wykłócają się niczym lwy). Nie działa konwencjonalnie? Trudno, trzeba zadziałać siłą.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi odwołaniami to też różnie bywa.

Powiem tak, może być taka sytuacja, że user nagrabił sobie po kokardę i trochę więcej. Pisze odwołanie w którym mówi wprost - co zrobiłem to zrobiłem, głupio mi z tym, sorki - to ma większe szanse na przejście niż - mi? Blocka? Za kogo wy się <buysomeapples><buysomeapples><buysomeapples><buysomeapples><buysomeapples><buysomeapples> macie wy <buysomeapples><buysomeapples><buysomeapples>...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, drodzy użytkownicy! Szanowni moderatorzy! Kochana administracjo!

 

Piszę, albowiem wielce martwi mnie podła sytuacja, w której znalazły się nad wyraz pogardzane przez brać forumową działy o wielce znamiennych nazwach NLR oraz SE. Tak, tak, zdaję sobie sprawę z niezwykłej i nader shitstormowej otoczki, jaką usiłowały kreować wokół nich Pewne Osoby. Jestem świadom, że wszystko, co było czynione wokół wątków dotyczących wspomnianej wcześniej tematyki było powodowane wyłącznie chęcią, aby każdy z naszych użytkowników mógł obcować w przestrzeni w której panuje Dobro oraz Spokój. Jednakże!

Jednakże chciałbym powiedzieć, że to chyba czas najwyższy, aby zerwać z niepotrzebną dramą i otworzyć działy dla wszystkich, bo ta zbiorowa schizofrenia, że każdy kto tylko zobaczy nazwę Nowa Lunarna Republika albo Solarne Imperium zacznie pluć jadem i wybiegnie na miasto, aby palić, gwałcić i rabować, zaczyna mnie już nieco przerażać.

 

Oficjalnie zatem wnoszę aby ujawnić Equestriańską Wojnę, bo umiera śmiercią naturalną z prozaicznego powodu - wszyscy, którzy o niej pamiętają za chwilę umrą ze starości, a nowym userom się nie ufa, bo przecież na pewno zaraz zaczną shitstormy :rainderp:

 

 

Yyy... tak szczerze już dawno (rok? Sankto!) rzuciłem tym pomysłem wśród adminów, nawet Tarra przekonałem. W mojej koncepcji obie frakcji byłyby w poddziałach swoich Księżniczek. I w sumie jakoś pojawiły się ważniejsze rzeczy, w międzyczasie życie zweryfikowało plany itp., i generalnie CHĘTNIE OTWORZĘ TE DZIAŁY. Pytanie tylko - kiedy? Może w następny weekend, tak się składa, że parę dni później przylatuję do Polski, więc jakby byli jacyś chętni to można to uczcić. Przecież każda okazja jest dobra na...

 

No właśnie.

 

PS. Evrę, na priv mi te "Pewne Osoby" :rainderp:

PS2. To co, zlot United Equestria? Nie będę szarżował, nie musi być północ :rainderp:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...