Skocz do zawartości

Pytania dla Nightmare Moon / Ołtarz Cienia


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Oślizgłe, oplątujące me ciało macki... i to przeszywające spojrzenie. Wzniosłem łeb... -Koszmarna Klaczy! Wiedz, że wzbudzasz we mnie niepomierny strach. Przyszedłem tu jednak z powodu tego, co przeraziło mnie bardziej od Ciebie! Jest nią przyszłość, którą - jak się obawiam - w snach zobaczyłem. Widziałem Twoje alter ego oddzielające się od Ciebie, lecz zarażone Twoimi myślami i ambicjami. Pod jej wpływem narodzi się nowe wcielenie Celestii - Koszmarne Słońce. Pakt zawarłszy, zaczną niweczyć świat, a jedynymi, które będą w stanie się im przeciwstawić będziecie - Ty oraz Luny siostra. Pytaniem jednak nie to, czy będziesz w stanie na chwilę zapomnieć o tym co Cię z nią różni, tak by móc im wspólnie dać odpór. GORZEJ! Jedyną nadzieją okaże się użycie wraz z nią Elementów Harmonii - ze wszystkim co się z tym wiąże! I od Ciebie będzie zależeć jak potoczą się losy świata! Powiedz mi - co wybierzesz!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj Nightmare Moon! Chce ujrzeć Eqestrie we krwi, w kuczych trupach i innych fantastycznych mrocznych obrazach,czy spełnisz moje marzenie?,by wszystko płonęło skwierczało itd.Z wielka przyjemnością ujrzę twe mroczne królestwo,przybądz do ludzkiego świata,u nas naładujesz baterie szybciej niż u tych pacyfistów.Przybywaj ma królowo!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Plothorse:

-Koszmarna Klaczy! Wiedz, że wzbudzasz we mnie niepomierny strach. Przyszedłem tu jednak z powodu tego, co przeraziło mnie bardziej od Ciebie! Jest nią przyszłość, którą - jak się obawiam - w snach zobaczyłem. Widziałem Twoje alter ego oddzielające się od Ciebie, lecz zarażone Twoimi myślami i ambicjami. Pod jej wpływem narodzi się nowe wcielenie Celestii - Koszmarne Słońce. Pakt zawarłszy, zaczną niweczyć świat, a jedynymi, które będą w stanie się im przeciwstawić będziecie - Ty oraz Luny siostra. Pytaniem jednak nie to, czy będziesz w stanie na chwilę zapomnieć o tym co Cię z nią różni, tak by móc im wspólnie dać odpór. GORZEJ! Jedyną nadzieją okaże się użycie wraz z nią Elementów Harmonii - ze wszystkim co się z tym wiąże! I od Ciebie będzie zależeć jak potoczą się losy świata! Powiedz mi - co wybierzesz!?

Lukiner:

/OOC/ " Ty oraz Luny siostra" - rozumiem że tu miało chyba być "Ty oraz Luna/Ty oraz siostra Celesti " skoro to Celestią zawładnęło oddzielone ego NMM

Właśnie nie... żadnej pomyłki nie było. Pytam o decyzję NMM, w sytuacji, w której istnieje osobno Ona, Celestia, zła Luna i Nightmare Sun... z tym dwoma ostatnimi pragnącymi chwilowo zniszczenia świata. Nightmare Sun narodziłaby się za sprawą podszeptów Luny, która to zbliżyłaby się do swej siostry, nie podejrzewającej ją o bycie istotą złą.. z racji tego, że oddzielona od niej NMM byłaby na wolności... Nightmare Sun nie opętałaby jednak ciała Celestii - z częścią jej mocy, odeszłaby pod własną, ,,prywatną" postacią...

Pytam, czy w momencie, w którym Nightmare Sun oraz Luna niszczyłyby świat, to Królowa Nocy byłaby skłonna połączyć siły z Celestią, po to, by uratować świat/Lunę (nie jestem pewien co do jej pobudek. Wszak może jej nie zależeć ani na jednym, ani na drugim aż tak... kto wie? Może byłaby bezpieczna w świecie Cieni, a do szczęścia wcale nie potrzebowałaby żywych ofiar? Może i ma inne światy do swej dyspozycji...?)

Pytam także o to, czy - jeśli zaistniałaby taka sytuacja - to byłaby w stanie użyć wraz z Celestią Elementów Harmonii przeciwko Lunie i Nightmare Sun...

Oczywiście, to pytania czysto teoretyczne, w dodatku pewnie niezbyt sensowne... niemniej jednak, chciałbym poznać odpowiedź NMM, której to wyznanie, jak sądzę, choć trochę pomogłoby mi ją zrozumieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

O Władczyni Ciemności !!! Słyszałam, że cydr podnosi moc duchom, więc przyniosłam Ci całe dwie beczki i kubek do nabierania [stawia delikatnie na ołtarzu]. I mam pytanie:

Czy mogłabyś dać mi trochę mocy, abym mogła się zmieniać w Moonsun (avatar) w świecie kucyków (do pomocy) i znowu w człowieka w świecie ludzi? Bardzo Cię proszę o odpowiedź, a jeśli Ci cydr pomoże w regeneracji to następnym razem przyniosę o wiele więcej.Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :nmm: Mam dla cie cydr :cydr: *kładzie powoli na ołtarzu* i pytania: 1.Znasz króla Sombra?( http://mlp.wikia.com/wiki/King_Sombra ) 2.Cieszysz się że jest noc ofiarowana tobie? (Nightmare Night) 3.Co myślisz o naszym świecie? 4.Jak chcesz się zemścić na Celestii? 5.Czy to z Past sins jest Prawdą? Przyjmiesz formę źrebięcia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*przed ołtarzem pojawia się cień przypominający kucyka* Witaj pani wiecznej nocy. Nazywam się Shadow Veritas Dark i jestem ostatnim ze swojego przeklętego rodu. Nie wiem czy słyszałaś ale zostałem uwięziony z powodu używania nekromancji, teraz czekam na osad. I tu pojawia się moje pytanie. Czy jeśli zostanę uznany za winnego i uda mi się uciec z więzienia to czy mogę służyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

jesteś zła to wiem.... więc zadam może troche szokujące pytanie.... Co mnie czeka po śmierci.... jak tam jest po drugiej stronie?.... dobrze ,źle czy to co widze dookoła to częśc tego co mnie tam spotka? Jak to jest być złym? Co zrobić by stać się tak samo złym jak ty? CZy honorem jest walczyć dla ciebie i umierać? To tyle jak narazie... czy możesz już mnie puścić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj władczyni! Jestem Beautiful Nighte... Z chęcią będę twoją sługą, oczywiście jeśli mi na to pozwolisz. Uważam że noc jest piękna, a ty jeszcze piękniejsza! Nie daje Ci żadnego cyfra zrobionego przez rodzinę Apple, bo na co Ci to? Podarowuję Ci ciastko l. Ale to nie byle ciastko... To magiczne ciastko czasu skradzione Celestii, które pozwala Ci zatrzymać czas na od jednej sekundy, aż do dziesięciu godzin. Lecz mojej wizyty to nie kres, mam kilka pytań: To pytanie może się wydać dziwne. Lubisz Lunę? Czy mogłabyś połączyć siły z Chrysails?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj moja pani.! Nazywam się... z resztą to nie jest istotne. Chciałabym zadać kilka pytań na które może tak, a może nie byś może na nie odpowiedziała. 1.Masz jakiś przyjaciół.? Jeśli nie, to dlaczego.? 2.Jak to jest być takim postrachem wśród kucyków.? 3.Jaka jest twoja moc, umiesz ją opisać jednym słowem.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pani Nocy Nightmare Moon przyszłam tu aby zadać Pani jedno pytanie.. 1.Czy chciałabyś być taka sama jak Celestia? A dokładniej Wyglądać tak jak ona, mówić tak jak ona... Rządzić tak jak ona??? Zawsze chciałam się ciebie Pani tego zapytać..A teraz już kłaniając się odejde...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jesteś godna mi pomagać. Nightmare Moon robi na ogół wszystko samotnie. Mam pomysł. Przynieś mi pokonaną Twilight Sparkle, a porozmawiamy poważnie.

Pokonaną Twilight? Tylko tyle? Otrzymasz ją, Pani Nocy. Postaram się ci ją teleportować już niedługo. Mam jej zaufanie, więc pójdzie gładko. I uwierz mi, nie ma nikogo, kto tak bardzo pragnie wiecznego panowania Twego jak ja i moja siostra. Może jednak jakoś mogłabym pomóc? Jestem na wezwanie i piszę już FanFic o twoim powstaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielka i potężna królowo czy zwykły arrancarn unicorn używając różnych morderczych, odrażających zabronionych etc metod może zmienić się w Alicorna.

No i mam takie trochę...może się wydawać głupie....pytanie. U nas na ziemi jest coś takiego jak światłowody. Czy w postępie cywilizacyjnym ta technologia będzie zakazana ?

Za odpowiedzi bardzo dziękuję o kwiecie północy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...