Skocz do zawartości

Znaki Zodiaku.


Dead Radio Man

Recommended Posts

Jak już napisałem Strzelec to mój znak ale napisze coś więcej : Strzelce kochają wolność i nie znoszą rutyny. Wydają się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Mają szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Ich optymizm i niefrasobliwość sprawiają, że są miłym towarzystwem. Lubią filozofować i mędrkować. Mają poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności. Strzelce są zdolne do autoinspiracji i automotywacji. Są bardzo otwarte na świat i liberalne, a ich plany i cele są dalekosiężne. Zarażają wszystkich swoim entuzjazmem. Jest wesoły, bezpośredni, spontaniczny i energiczny. Kawalarz lub filozofie. Przyjazne znaki: Baran, Lew, Waga, Wodnik Jowisz jest władcą Strzelca. Wady : Strzelce mogą zbyt łatwo uwierzyć w swoją mądrość i nieomylność, skąd tylko krok do wymądrzania się i pozerstwa. Uwaga też na świętoszkowatość i obłudę, postawę typu “modli się pod figurą, a ma diabła za skórą”.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.X - waga. Mam urodziny tego samego dnia co moja siostra cioteczna. Do znaku kompletnie nie przywiązuję uwagi. Ani do tego co oznacza. Opisy są uniwersalne, zrobione tak aby znaleźć cokolwiek co do nas pasuje. A często różne źródła podają różne rzeczy.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeste strzelcę :P Z opisy Reda pasuje prawie, że w 100% oprócz może dalekosiężnych pomysłów(w pewnej części, ale małej nawet to sie zgadza) i dat moja automotywacja,raz wyjdzie raz nie XD Te cechy zodiaku na prawdę bardzo często pasują do ludzi, trochę to dziwne wg mnie, ale co ja tam wiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja robię za dwóch bo wchodzą Bliźnięta. Główną sferą zainteresowania Bliźniąt jest zbieranie informacji i przekazywanie ich. Są zmienne i elastyczne. Sprytne i błyskotliwe, lubią intelektualne konwersacje i szybko się nudzą, gdy nie otrzymują wystarczającej stymulacji dla swojego umysłu. Umieją się oddzielać emocjonalnie od innych, dzięki czemu są obiektywne, ale moga być odbierane jako chłodne i zdystansowane. Łatwo zdobywają wiedzę, lecz nie zawsze jest ona głęboka i wyspecjalizowana, gdyż Bliźnięta nie potrafią się dłużej koncentrować na jednym zagadnieniu i szybko zmieniają zainteresowania Ps. za bardzo to do mnie pasuje....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byk - 3 maja Tego, co gdzieś tam w necie napisali nie traktuję poważnie, bo jakiś tam układ gwiazd powstały miliardy lat przed moim narodzeniem nie ma wpływu na mój charakter. Zwykle to wszystko jest zresztą po protu wymyślone. To tak, jakby ludzie ze swoimi charakterami dzielili się na 12 kategorii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lew - 7 sierpnia. Lwy są pewne siebie, dumne i obdarzone radością życia. Zachowują się w sposób ekspresyjny i dramatyczny, jakby były aktorami na scenie. Bardzo im zależy na akceptacji innych i zwróceniu na siebie uwagi, co może być brane za próżność i pompatyczność. We wszystko, co robią, angażują się bardzo silnie, a ich poczynania charakteryzuje wielki idealizm, graniczący czasem z łatwowiernością. Po prostu mają z reguły dobre intencje i nie potrafią uwierzyć, że kimś mogłyby kierować inne, bardziej pokrętne motywy. Wolą myśleć i działać w sposób globalny zamiast koncentrować się na detalach. Prawie zero w tym prawdy. Jeśli chodzi o główne zalety, to może się nawet zgadzać(Lwy sa optymistyczne i zdecydowane, potrafią działać na wielką skalę. Mają wielką wiarę we własne siły i przekonania, zdolności organizacyjne.) Wady(Lwy mają skłonność do próżności i egoizmu. Mogą mieć trudności w odróżnieniu tego, co robi wrażenie, ale jest powierzchowne i błahe, od tego, co naprawdę istotne. Łatwo uzależniają się od podziwu i akceptacji innych.) - te wady się w ogóle ze mną nie zgadzają. Reszta też się ze mną nie zgadza tak bardzo. Nieźle odstaję od swego znaku zodiaku, czuję się taka wyjątkowa. xD A tak na serio? W opisy znaków zodiaku nie wierzę. Jeśli jednak u kogoś się wszystko zgadza, to może to być przypadek. Charakteru nikt sobie nie wybiera, on się kształtuje w nas w połowie po rodzicach, zaś też w połowie na podstawie naszych przeżyć - moja teoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

17.05 - Byk. Ale osobiście jakoś nie wierzę w te Znaki Zodiaku zbytnio, jednak w tym przypadku trochę się zgadza, szczególnie to że byki są powolne i z tym zdaniem też się zgodzę: '' trudno je przekonać do zmiany zdania, dlatego znane są z uporu. Byki lubią posiadać, zarówno rzeczy materialne, jak i osoby – przyjaciół lub partnerów. Świadomość, że mają coś lub kogoś swojego jest bardzo ważna dla ich poczucia bezpieczeństwa."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...