Skocz do zawartości

Wyżal się.


Mellie

Recommended Posts

Mnie dobija jédna rzecz. Wszędzie gdzie jestem otaczają mnie idioci. Szkoła-idioci, Dom-idioci, sklep-idioci, Nawet mój były best friend jest idiotą. Dlaczego? Zerwał ze mną kontakt po tym, jak mu powiedziałem że dziewczyna miała prawo go rzucić (taa.., Powinienem powiedziec ze była szmatą). I jestem prześladowany przez tych idiotów i ich idiotyzm. A najgorsze jest to że tacy idioci mają w życiu łatwiej... To sensu nie ma... Prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie
Mnie dobija jédna rzecz. Wszędzie gdzie jestem otaczają mnie idioci. Szkoła-idioci' date=' Dom-idioci, sklep-idioci, Nawet mój były best friend jest idiotą. Dlaczego? Zerwał ze mną kontakt po tym, jak mu powiedziałem że dziewczyna miała prawo go rzucić (taa.., Powinienem powiedziec ze była szmatą). I jestem prześladowany przez tych idiotów i ich idiotyzm. A najgorsze jest to że tacy idioci mają w życiu łatwiej... To sensu nie ma... Prawda?[/quote']

Nie martw się , to problem XXI Wieku .Idioci są wszędzie.

Ludzie teraz dążą tylko do pieniędzy czy np w szkole do ,, SZACUNU" .

Palenie , picie,ćpanie i inne używki to wszystko żeby zaszpanować .

Żyjemy w świecie w którym każdy próbuje się wybić czyimś kosztem i nie chce słuchać kogoś mądrego lub poprostu dobrej rady.Myślą że są fajni , że robienie sobie z czyichś pleców drabiny jest idealną przepustką do fajnego życia.

Na szczęście są jeszcze takie grupy ludzi jak Bronies albo poprostu dobrzy ludzie którzy nikogo nie udają i grają fair.

Trochę już wiem o życiu , i na moim przykładzie mogę powiedzieć że bycie sobą i nie dążenie za tłumem .Teraz wszyscy Ci którzy Cię dręczą mają ,,fajnie" .Ale jak będziesz od nich mądrzejszy to spójrzmy prawdzie w oczy osiągniesz dużo więcej w dorosłym życiu od nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Tylko trzeba mieć mocną psychikę żeby nie stać się takim jak ONI. Gimnazjum przetrwałem, łudziłem się że w liceum to się skończy. Poza szkołą można się odizolować i trzymac ze swoimi, ale w szkole niestety... A tu zonk, liceum pełne idiotow. Mam 16 lat, i już się zmęczyłem życiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Sam cel nie wystarczy, trzeba nauczyć się ekstremalnej olewki. Ale dziéki pŕzynajmniej ktoś wysłuchał mojego lamentu :P

Najlepiej to przechodzić koło takich osób, u mnie to wygląda mniej więcej tak jak by był jedynie wiatr. Mam w szkole parę takich co się chcą ze mnie pośmiać to po prostu koło nich przechodzę i tyle po pewnym czasie im się nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Co ty , człowieku , sam cel wystarczy ! Wystarczy żeby był wyjątkowo ważny .

Nie wiem , jakaś ważna osoba w życiu albo powołanie , Hobby ! I życie staje się prostsze !

Zaufaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy się ze mnie śmieją że jestem "dzieckiem szatana"

1. Poćwicz przed lustrem taką minę:

Damien-1.jpg?9d7bd4

2. Wmów znajomym, że od urodzenia masz na głowie bliznę w kształcie 666. Szkoda, że nie urodziłaś się w 1999 roku. Co dają trzy odwrócone 9? :twilight4:

3. Ustaw taki dzwonek w komórce -

A tak na serio - gdyby zobaczyli, że sama się z tego śmiejesz dali by sobie spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżalę się.

Nie mam kolegów ani dziewczyny i jest mi smutno.

Ale jest jeszcze gorzej bo w czasie pisania tego posta nie działa shoutbox :rainbowcry:

Nie mam dziewczyny, ostatnio dopiero "wyrobiłem" ekipę. Koko spoko, dasz radę. Ludzie to ku**y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu dziewczyna, tylko problemy z babami.

A co do narzekania, nie mam weny, wkurza mnie pogoda, nie chce mi się śpiewając wyciągać czystych tonów i fałszuje, etc, etc. Słucham Applebuckin' Aviatora i smutam, mógłbym tak wymieniać, ale po co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Bądźmy realistami choć na chwilę i szczerze stwierdźmy że każdy chociaż raz w życiu został kopnięty porządnie w dupę przez los :)

Trzymajcie się ludzie ! Nie jesteście sami ! Być może ludzi z takimi problemami jak wy są miliony :)

W kupie raźniej ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...