Skocz do zawartości

[Zabawa] Skąd wziął się wasz nick


kotekipiesek

Recommended Posts

Moim takim pierwszym nickiem, który wymyśliłem był Mew Dragon (raz użyty z prefixem Mouse =w=). Ten nick wymyśliłem kiedy miałem 6 lat. Pierwszy człon Mew to oczywiście legendarny pokemon z numerem 151. Co prawda w Pokemony nie grałem w tym wieku (pierwszego Gameboya kupiłem w wieku 10 lat), jednakże kochałem "bajkę" Pokemon. Też jednym z pierwszych filmów, które obejrzałem w filmie był właśnie Mew kontra Mewtwo. Mew był takim zajebistym trollem, że od młodego jest moim ulubieńcem. Smoczek wziął się prawdopodobnie z Dragon Balla (Shenron <3) albo z Mortal Kombat (tak dzieciństwo miałem splugawione przez filmy sztuk walki i wrestling =w=)

 

Kolejny nick wziął się w wieku 11 lat, gdy z bratem obejrzeliśmy nasze pierwsze japońsko-języczne, którym było...Love Hina. Jest to anime gatunku ecchi i harem. . . Przyznać się kto za młodu nie lubił oglądać cycków  =w= I właśnie jedna postać OCZYWIŚCIE Z NAJWIĘKSZYMI CYCKAMI. Nazywała się Mitsune, ale nazywano ją Kitsune (lis) ze względu na zamiłowanie do hazardu. W wieku 13 lat obejrzałem jedno anime, które sprawiło, że Kitsune do końca zakorzenił się we mnie. Było to Wagaya no Oinari i postać Tenko Kuugen (zresztą muszę zrobić rewatcha tego anime) tak mi się spodobała, że używałem nicku Kitsune wszędzie. W tym wieku zacząłem też grać w MMORPG takie jak WoW czy 9Dragons. Gdyż nie znałem do końca angielskiego (czytaj umiałem czytać ze zrozumieniem, ale nie mówić) to dodałem końcóweczkę KitsunePL, by w grze mogli znaleźć mnie Polacy i dodać do klanu =w=

 

I tak wszędzie podpisywałem się KitsunePL. Nawet na tym forum, pierwszym moim nickiem był KitsunePL. Obecny wariant narodził się dość niedawno, bo jakiś rok temu. Przez 9 miesięcy byłem adminem na serwerze Team Fortressa 2 (teraz też jestem, ale już na innym). Wraz z tą grą nadeszła era voice chatowania u mnie (teraz gadam jak najęty wnerwiając sąsiadów) i ludzie nazywali mnie na 3 sposoby: KitsunePL (ci co widzieli mnie pierwszy raz), Kitsune (zwyczajowo tego PL się nie czyta w nicku. Tak się do mnie odzywali wszyscy którzy znali się trochę na japońszczyźnie) no i Kitsun. Ludzie, którzy nie oglądali chińskich bajek zwracali się do mnie z niemym E. Po jakis 6 miesiącach nazywania mnie Kitsun postanowiłem ostatecznie zmienić swój nick, ze względu na "skoro i tak wszyscy mnie nazywaja Kitsun, to czemu by nie być unikalnym". and that's how I was born.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mój nick Barrfind wziąłem z pewnego starego komiksu wiele lat temu. Był tam typ który nazywał się, dobrze mi brzmiało i zacząłem je używać. Jestem raczej jedyny z tym nickiem, ale ja mogę sobie pozwolić bo wszędzie i zawsze go używam od wielu lat. Jeśli chodzi o nazwisko, Validator. To otrzymałem je kilka lat temu w pewnej grze tekstowej przez przeglądarkę, Amorion, ciągle w nią gram oczywiście. Dołączyłem tam do rodziny o tym nazwisko, od tamtej pory go używam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałam imienia dla mojej pierwszej postaci, na moim pierwszym LARPie. Skorzystałam ze spisu imion celtyckich. Moja postać była córką najemnika, a "Cahan" znaczy "bitwa". Ładnie brzmiało, znaczenie fajne, no to wzięłam. I tak już mi pozostało. Potem dowiedziałam się, że to gmina we Francji [i love France], wszechświat po azersku i nazwisko jakiegoś słynnego faceta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mó nick wziął się z potrzeby stworzenia dobrej nazwy do postaci w grach. Jako, że jestem miłośnikiem twórczości Tolkiena postanowiłem skorzystać ze słownika słów elfickich zawartego w jednym z dzieł Tolkiena. Heru - czyli pan, Din - to milczeć/ milczący, tak więc Herudin to Milczący Pan, wiążę się to z tym, że z natury jestem cichym kolesiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mój nick wziął się... Początkowo nie wzorowałam się na konkretnym imieniem i nazwiskiem. Nick, przechodził kilkanaście zmian, nim otrzymał obecną nazwę.

Trochę później szukałam, w różnych filmach, bajkach serialach. 

Udało się, początkowo wzorowałam się imieniem od filmu animowanego pt ,, Oliver i spółka'', ,,Harry Potter'' czy jedną z piosenkarek.

Poszperałam trochę, po necie i znalazłam m.in. osoby takie jak: Św. Rita, czy

Rita Ora <Piosenkarka>. Bardzo późno wzięłam pod uwagę nazwisko. 

Z tym kłopotów nie miałam. Bardzo lubię grać w Tomb Raider'a. Główna bohaterka, Lara Croft. Stąd nazwisko do Nicka.

<Lecz przyznam się, że częściej używam tylko imienia> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mój nick? 

1Na początku było me imię: Maja,

2Potem był Minecraft i pierwszy nick (wymysł): majasza (teraz jest maisha) (Teraz to mi brat popsuł minecrafta -,-)

3Następnie był server na którym była adminka: maisha

4Inny admin twierdził że jestem tą adminką tylko zmieniłam nick; bawił się na mojej działce i wciąż wypytywał czy ja to nie maisha

Z tąd maisha

A z kąd 737?

1Na KP nie udało mi się zajerestrować na "maisha"

2Użyłam mózgu (Żadkość) i dzięki temu mamy 737

Dodałam jedno do drugiego, 

I tak poznałam waszą matkę, powstał chaos, powstał świat, powstał mój nick., który działa tagże tu.

 

Ta da!!!!

Edytowano przez maisha737
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pegasis89

Cóż, cenie sobie prostotę, nie lubię wszelakich niepotrzebnych udziwnień. Lubię jak mój awatar, sygnaturka i nick, od razu wskazują moje zainteresowania i są łatwe do odczytania dla każdego bez problemu. Zwyczajnie chcę, by wystarczyło zwykłe spojrzenie i od razu wiadomo kim jestem, zamiast wymyślać jakieś nazwy, które dla osoby postronnej, będą całkowicie niezrozumiałe.

Edytowano przez Pegasis89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mój nick wziął się ni mniej ni więcej tylko od imienia głównego bohatera sagi fantasy "Dragoships" autorstwa Margaret Weis i Tracy'ego Hickmana. Ów bohater zwał się "Skylan". Zamieniłem jedną literkę i tak powstało "Skylen".  Można to czytać (jeśli chodzi o mój nick) jak się komu podoba.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

So fabulous u all. :rarityawesome:

 

PS: refresh  :party:

PPS:

Nick od pseudonimu fińskiego snajpera, Simo Häyhä z wojny zimowej(po fińsku Valkoinen Kuolema, ale wydawało mi się to za trudne do codziennego wpisywania, więc mam angielską wersję). I od jednej z ulubionych utworów Sabatona~

Snajperek White Death ^^ :rarityawesome: Edytowano przez kotekipiesek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Skąd nick? Sajback przyszło samo z siebie. To nieco tak fajnie mi zabrzmiało i napisałem. Aliquam oznacza "kreatywny" lub "historia" z łaciny i odnosi się do mojej kreatywności i tego że lubię historie. Gray na cześć filmu Dorian Gray w którym główny bohater staje się wiecznie młody. Ostatni człon można zrozumieć po moim tytule. VFV czyli V For Victory. Na polski to Z dla zwycięstwa. Bardzo spodobał mi się ten cytat, więc mam w nazwie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...