Skocz do zawartości

My Little Konwent 2014 (MLK3) 27-28 Wrzesień


Trigen

Recommended Posts

Autobus będzie tuż przed miejscem konwentu, na parkingu przed szkołą. Jeżeli chodzi o termin, to autobus będzie w sobotę, ale nie jestem teraz w stanie podać dokładnych godzin. (ale na pewno te terminy będą na oficjalnym planie najpóźniej 2 tygodnie przed imprezą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na MLK się nie wybiorę, ale dorzucę swoje trzy grosze. Zbyt dużo jest niewiadomych. Zbyt dużo zdań: może będzie, jest w planach, ale nie jest pewne, pracujemy nad tym, ale nie obiecujemy, aktualnie nie mogę powiedzieć. Dla osoby z daleka, takiej jak ja, tłuczenie się przez całą Polskę, żeby zobaczyć jak ktoś rysuje kucyki albo wysłuchać opowieści o fandomie to strata czasu i pieniędzy. Bez urazy, ale prace artystów są dostępne w necie, a na tematy, o których będą panele mozna w większości porozmawiać i poczytać na forum, nieraz baaardzo ciekawie. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale z mojej perspektywy konwent jest niewart odwiedzenia. Skoro to taka duża, w jakimś stopniu międzynarodowa impreza to jednak powinno być więcej "dużych" wydarzeń, choćby wspomniani już lektorzy czy ważniejsi goście zza granicy. Jest to bardzo trudne do zorganizowania, ale warto spróbować.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się wybieram na konwent, co prawda szkoda że w planie nie ma jakiejś sesji RPG z MLP, ale w sumie przynajmniej mi plan odpowiada.

Co prawda jak już zostało pewnie nie raz powiedziane zarówno jeśli chodzi o gości lub o zajęcia z Fanartu , można przytaczać post na forum, lub zobaczyć poradniki. Ale przynajmniej ja uważam że lepiej jest zobaczyć na żywo jak coś narysować, posłuchać jakiś rad itp. Nisz patrzeć się na narysowany poradnik.

(Mam parę typów kuców których nie mogę opanować i myślę że ktoś mi pomoże je ogarnąć lub coś podpowie).

 

Autobus będzie tuż przed miejscem konwentu, na parkingu przed szkołą. Jeżeli chodzi o termin, to autobus będzie w sobotę, ale nie jestem teraz w stanie podać dokładnych godzin. (ale na pewno te terminy będą na oficjalnym planie najpóźniej 2 tygodnie przed imprezą)

 

Nie wiecie przypadkiem czy będzie jakiś autobus z Dworca PKS w Katowicach który będzie jechał bezpośrednio lub w pobliże miejsca konwentu?\

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzue orgiem nie jestem, ale odpowiem - Połączenie między Bytomiem a Katowicami jest zawsze, zaś od dworca PKS do szkoły, w której jest meet, dosłownie 10 minut drogi, głównie prosto. W razie czego myślę że dobrym pomysłem byłoby na rysowanie bądź przekopiowanie mapy z głównych ośrodków transportu w Bytomiu do miejsca konwentu - czyli z PKP i PKS, ewentualnie ważniejszych elementów miasta jak np. Rynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie przypadkiem czy będzie jakiś autobus z Dworca PKS w Katowicach który będzie jechał bezpośrednio lub w pobliże miejsca konwentu?\

 

Z ulicy Stawowej (minuta spacerku od dworca PKS w kierunku dworca PKP) do Bytomia jeżdżą autobusy 820 i 830, które zatrzymują się tuż pod miejscem konwentu (przystanek Bytom Plac Sobieskiego).

 

Uproszczona instrukcja dojazdu z dworca katowickiego i bytomskiego https://dl.dropboxusercontent.com/u/56272538/mlk2014/dojazd.pdf

Edytowano przez Thelleo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecny moment 106 osób ma już potwierdzone/przedpłacone wejścia. Łącznie zarejestrowanych osób jest 175 i biorąc pod uwagę, że część osób zarejestruje się tuż przed konwentem lub nawet na miejscu, to można zaryzykować stwierdzenie, że na konwencie będzie 200-300 osób (na evencie na FB 238 osób zadeklarowało udział).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wybieram się na ten konwent i szukam innych ogierów i klaczy z woj łódzkiego, którzy także się tam wybierają. Mam kilka miejsc w samochodzie, więc spokojnie mogę kogoś zabrać. Nawet jeśli niema pieniędzy niech się nie zraża. To nie jest problem! Zawsze milej jest podróżować w kilka osób. Jeśli zgłosiła by się większa ilość osób to można zrobić prekonwent nawet w pociągu, jeżeli zajdzie taka potrzeba :)

Prosiłbym o kontakt osoby zainteresowane i niezainteresowane z okolic :3

 

Edit, nastąpiła mała zmiana planów. Niestety ale do Bytomia wybieram się nie w sobotę lecz w piątek. Jeżeli ktoś w ten dzień też chce jechać to zapraszam. Jeżeli nie to przepraszam za wasz zachód.

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wybieram się na ten konwent i szukam innych ogierów i klaczy z woj łódzkiego, którzy także się tam wybierają. Mam kilka miejsc w samochodzie, więc spokojnie mogę kogoś zabrać. Nawet jeśli niema pieniędzy niech się nie zraża. To nie jest problem! Zawsze milej jest podróżować w kilka osób. Jeśli zgłosiła by się większa ilość osób to można zrobić prekonwent nawet w pociągu, jeżeli zajdzie taka potrzeba :)

Prosiłbym o kontakt osoby zainteresowane i niezainteresowane z okolic :3

 

Wrzuć info na grupę Bronies Łódź na Facebooku, na pewno ktoś się znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Minęło już 3 dni od daty wymienionej na stronie, a my wciąż nie wiemy, czy Whateverer przyjedzie, czy nie. Czy szanowna organizacja mogłaby powiedzieć coś na ten temat?

 

Nom pasowało by jakieś nowe info zwłaszcza że do kona zostało mniej niż 3 tygodnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie rejestracji na konkurs cosplay. Rejestrowałem swój udział poprzez formularz na stronie http://tickets.mlk2014.pl/public/cosplay

 

W programie natomiast jest informacja takowa:

"Konkurs Cosplay

Jeden z najbardziej wyczekiwanych punktów programu na wielu konwentach - Konkurs Cosplay. Uczestnicy przebiorą się za postaci z serialu i popkultury. Chętnych do udziału prosimy o zgłaszanie się przez email: [email protected]"

 

Czy w takim razie wysłanie wypełnionego formularza jest ważne czy muszę wysłać maila?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, bo trochę nie wiem do kogo mam się konkretnie pokierować.

Na jakim przystanku trzeba wysiąść jadąc tramwajem nr. 6 w kierunku Bytom Politechnika Śląska? Ktoś podał autobus z centrum który centralnie ma przystanek obok szkoły......jednak wiem, że będę obciążona masą rzeczy...i jestem zmuszona jechać tramwajem bez przesiadek. 

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, bo trochę nie wiem do kogo mam się konkretnie pokierować.

Na jakim przystanku trzeba wysiąść jadąc tramwajem nr. 6 w kierunku Bytom Politechnika Śląska? Ktoś podał autobus z centrum który centralnie ma przystanek obok szkoły......jednak wiem, że będę obciążona masą rzeczy...i jestem zmuszona jechać tramwajem bez przesiadek. 

 

Plac Sikorskiego, Urząd Miasta lub Sąd. Te 3 są chyba najbliżej szkoły.

 

Mam pytanie odnośnie rejestracji na konkurs cosplay. Rejestrowałem swój udział poprzez formularz na stronie http://tickets.mlk2014.pl/public/cosplay

 

W programie natomiast jest informacja takowa:

"Konkurs Cosplay

Jeden z najbardziej wyczekiwanych punktów programu na wielu konwentach - Konkurs Cosplay. Uczestnicy przebiorą się za postaci z serialu i popkultury. Chętnych do udziału prosimy o zgłaszanie się przez email: [email protected]"

 

Czy w takim razie wysłanie wypełnionego formularza jest ważne czy muszę wysłać maila?

 

Formularz automatyzuje cały proces i przesyła wiadomość na [email protected] w związku z czym można użyć albo tego, albo tego. Nie będzie różnicy.

 

---

 

Co do kwestii Prince'a Whateverera: wcześniej otrzymaliśmy informację, że do 8 września powinniśmy dostać ostateczne potwierdzenie przyjazdu, i próbujemy nawiązać z nim kontakt. Gdy tylko dostaniemy odpowiedź, to od razu ją opublikujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie oznacza to, że panel może być prowadzony w obu językach naraz - tj. jedna osoba mówi po polsku, a potem tłumaczy na angielski badź wykorzystuje do tego lokalnego znajomego, który angielski zna na poziomie dość dobrym. Także różne dokumenty czy notatki powinny pojawić się w obu językach. Cóż, takie jest przynajmniej moje zdanie i taką taktykę zastosuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie nie wiem czy ono padło juz wcześniej czy nie ale je zadam :)

Czy można już kupić bilety, jeśli nie to kiedy będą dostępne, i czy można będzie takie bilety kupić przy wejściu mam namyśli bilet vip ?

Oraz jakie będą metody płatności jeśli będe chciał kupić bilet wcześniej, i czy można będzie zarezerwować sobie bilert wcześniej ale zapłacić za niego przy wejściu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...