Skocz do zawartości

Fanfikowe Oskary - Edycja Pierwsza


Dolar84

Recommended Posts

@Jasiupl10

 

Uwierz mi, że:

1. Czasami czyta się nominowane bardzo ciężko.

2. Sesja sama się nie zda.

3. 10 kolosów na tydzień też.

4. Własnych opowiadań/tłumaczeń/prereadingu też nie można zaniedbać.

5. Są obowiązki wobec rodziny i przyjaciół.

6. Rosiczki nie podlewają się same, kot nie karmi.

7. Do tego doliczyć czas na mentalny odpoczynek - często przy nominowanych fikach.

 

A swoich własnych dzieł nie można nominować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlatego prosiłbym o ustalenie jednej daty, nawet jeżeli miałaby to być data przesadzona

 

Prosisz o ustalenie jakieś daty? Zastanawiałem się nad wariantem optymistycznym, ale chyba jednak zdecyduję się na realizm - marzec 2015. Może połowa, może końcówka. Uważam, że jesteśmy w stanie do tego momentu się wyrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosisz o ustalenie jakieś daty? Zastanawiałem się nad wariantem optymistycznym, ale chyba jednak zdecyduję się na realizm - marzec 2015. Może połowa, może końcówka. Uważam, że jesteśmy w stanie do tego momentu się wyrobić.

 

Proponuję odpowiedzieć niczym goście od GT5 lub Duke Nukem - "będzie, kiedy będzie" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastanawiałem się nad wariantem optymistycznym, ale chyba jednak zdecyduję się na realizm - marzec 2015. Może połowa, może końcówka.

 

Bardzo dziękuję za podanie daty. Czekam więc do kwietnia i mam nadzieję że zostaną podane do tego czasu wyniki.Nie naciskam(za bardzo) ale prowadzi mnie czysta ciekawość
 

@Cahan

Nigdy nie negowałem życia prywatnego autorów ff i wierzę że prowadzisz normalne życie.Rozumiem też że nie możesz(a raczej nie chcesz) zaniedbywać swoich ff(jak również mam nadzieję że starasz się poświęcać na to czas.Czekam na 22 rozdział :aj5: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował informowanie o ogłoszeniu wyników dawkować jak dawkowane są informacje o Half-Life 3 xD

Oby nie. Skończy się tak, że wyniki zostaną przechwycone przez Illuminatów i spalone o 4:20 przez Gabena i jego parową maszynę.

 

A tak na poważniej, to naprawdę, gratuluję jury odwagi zobligowania się do takiego tytanicznego przedsięwzięcia. Ja bym zapewne wymiękł po jednym oneshocie.

 

Ciekawi mnie pewna rzecz. Otóż, szanowna komisja broni się faktem, iż musi jeszcze prowadzić życie prywatne, co jest zresztą całkiem słuszne. Czytając jednak tego typu wypowiedzi zastanawia mnie, jak to naprawdę było. Wiedzieliście, na co się piszecie? Zdawaliście sobie sprawę, iż skazujecie siebie na prawie rok non-stopicznego przegryzania się przez tonę lepszych i gorszych tekstów, bez względu na to czy ów tekst podoba się czy nie? :squee:

Edytowano przez Nicz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się, aż takiego zainteresowania. Ludzie nominacjami dosłownie nas przysypali - dopiero wtedy pojawił się przed nami obraz czegoś, co jako żywo kojarzy się z robotą takiego jednego, co mu było Syzyf i pracował w transporcie kamieni. No ale wstecz dawać nie wypadało, prawda? :D W każdym razie efekt jest taki, że doskonale poznamy polską scenę fanfikową - chyba wszystkie ważniejsze tytuły znalazły się w nominacjach. Nie licząc naturalnie tych, które ukazały się już po ich zamknięciu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu. Te masy tekstu są ogromne - przez niektóre przechodzi się jak burza, inne... Niczym brodzenie w basenie smoły. Bez wątpienia nie wiedzieliśmy, że tego będzie aż tyle.

 

@Jasiu

22 rozdział pewnie ukaże się pod koniec lutego. Jeśli jakimś cudem zdam sesję.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, więc pozostaje mi tylko życzyć ci powodzenia na sesji

Jeżeli masz w planach pisanie teraz 22 rozdziału, to lepiej by było gdybyś zawiesiła pracę nad ff. Mimo że Bardzo chcę zobaczyć nowy rozdział, to jednak nie jest on wart oblania sesji. Więc polecałbym zatrzymać pracę nad ff (sam nie wierzę że to piszę) i poświęcić czas na sesję. To samo z oscarami. Czytelnicy zaczekają(a przynajmniej ja mogę zaczekać)

Słowem radzę nie poświęcić sesji dla nas(czytelników).Nie jesteśmy tego warci(nie chcę być wyrocznią i głosem fandomu, piszę to w stosunku do siebie i mam nadzieję że inni zrozumieją)

Ps oczywiście cała "przemowa" nie ma sensu, gdyż pewnie i tak miałaś to w planach :)

Moje "przemówienie" wynika też z prostego rachunku

Nie pisanie ff = więcej czasu = zdana sesja(życzę Ci tego) = względny spokój = więcej czasu i pomysłów na ff:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Sesja już dawno minęła, rozpoczął nam się marzec. Wiadomo tak mniej-więcej, kiedy zostaną ogłoszone wyniki? Tak, jak pisał Dolar, czyli połowa/końcówka marca, czy może później? Albo może... wcześniej? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

A takie pytanie z mojej strony, na razie czysto teoretyczne. Czy jak się zostało wybranym, można się wycofać?

No nawet tak nie żartuj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...