Skocz do zawartości

Fanfikowe Oskary - Edycja Pierwsza


Dolar84

Recommended Posts

Witajcie, moje małe kucyki! Mam dla was dwie wiadomości, jedną dobrą, z drugą złą. Zacznę od złej - skład jury znowu się zmniejszył i obecnie wchodzą w niego ja, Dolar, Gandzia i Kredke.

 

A teraz dobra wiadomość! Do końca tygodnia powinny być wyniki. Taki mały prezent od zajączka :rdblink:.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dobra wiadomość! Do końca tygodnia powinny być wyniki. Taki mały prezent od zajączka :rdblink:.

01.04 :burned:

Miały być w sierpniu ubiegłego roku, potem na jesieni, do końca roku, do marca br. i tak dalej, i tak dalej... Wyróbcie się chociaż przed upływem 365 dni od ich ogłoszenia, co? :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być w sierpniu ubiegłego roku, potem na jesieni, do końca roku, do marca br. i tak dalej, i tak dalej... Wyróbcie się chociaż przed upływem 365 dni od ich ogłoszenia, co?

Wierzysz, że te wyniki kiedykolwiek się ukarzą? xD

 

Z pewnego źródła wiem, że projekt został porzucony, tylko nie wiedzą jak to ogłosić, tak by gawiedź nikogo nie chciała wychłostać :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po pierwsze - nienawidzę Cię Bester :D. Odetnę Cię od zapasu kucoperzy i skończy się rumakowanie :crazytwi:

 

Po drugie i ważniejsze - rzeczywiście minął rok, czego mówiąc szczerze nikt z nas się nie spodziewał, kiedy Oskary startowały. Przez ten czas jury się wykruszało, było częściowo zamieniane i wykruszało się ponownie - ostatecznie została nas czwórka na placu boju.

 

Nie, nie porzuciliśmy projektu - wręcz przeciwnie. Czytamy, opiniujemy i obrzucamy pomysłodawcę projektu (który z niego zrezygnował) groźbami karalnymi. Tak, zajmuje to masę czasu, ale zawzięliśmy się i skończymy to co zaczęliśmy. Kiedy? Na pewno nie za rok - z tego co mi wiadomo większość z nas ma już przeczytane co najmniej 75% opowiadań o ile nie więcej. Tak więc działamy dalej.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Kiedy słońce zajdzie na wschodzie, a wzejdzie na zachodzie, gdy morza wyschną, góry obrócą się w proch, a Kredke ukończy Wieczną Wojnę, wtedy pojawią się wyniki Oskarów. Dlatego wypatrujcie mnie trzeciego dnia o świcie, zjawię się na różowym jednorożcu z armią rosiczek, by wam przypomnieć, że wyniki będą kiedy je opublikujemy.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
4 godziny temu Accurate Accu Memory napisał:

Pięć fików i KONIEC? Szybko się uwinięto :d

 

It's alive! :evilshy: 

 

3 godziny temu Draques napisał:

Dajcie wszystkie nagrody mi i będziecie mieli spokój z wynikami, proste :godpony: :3

 

A ty to się utop, ogórku jeden :cyg: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...