Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki edycja XII "Nightmare Night"


Dolar84

Recommended Posts

Witajcie

 

Oprócz edycji specjalnych postanowiliśmy również wrócić do standardowych konkursów, gdzie będziemy Was bezlitośnie gnębić niskimi limitami słów. Jako że zbliża się listopad, uznaliśmy, że edycja "Nightmare Night" będzie jedyną odpowiednią. Tak więc nie przedłużając przejdźmy do sedna:

 

1. Limit słów - 1200 (każde opowiadanie zostanie sprawdzone w wordzie, więc nie ufacie licznikom słów z google docs i tym podobnym).

 

2. Temat - ogólnie pojętym tematem jest Nightmare Night. Oznacza to, że możecie przedstawiać tradycje mieszkańców Equestrii, lecz także pokusić się o sponifikowanie któregoś z ludzkich świąt (Dziady, Hallloween etc.) 

 

3. Tagi - Wyznaczone tagi to [Dark][Dowolny][Dowolny]. Ma być mrocznie, jednak to Wy decydujecie czy będzie to mroczna komedia, przygoda czy jeszcze coś innego. Dla porządku - opowiadanie musi zawierać trzy tagi. Zakazane są tagi [Gore] oraz [Clop].

 

4. Opowiadanie musi być w klimacie MLP.

 

5. Czas oddawania prac: 23:59:59 01.11.2014

 

6. Każdy uczestnik może zamieścić tylko jedno opowiadanie.

 

7. Po zamieszczeniu pracy nie można dokonywać w niej żadnych poprawek. By uniknąć tego typu sytuacji, proszę o wyłączenie możliwości edycji i komentowania w zamieszczonym opowiadaniu.

 

8. Przed przystąpieniem do konkursu proszę również zapoznać się z Regulaminem.

 

9. Na wszelki wypadek powtarzam - prace, które nie zostaną prawidłowo otagowane, przekroczą limit słów, lub zostaną poddane korekcie przez osoby trzecie, zostaną natychmiastowo zdyskwalifikowane.

 

10. Zwycięskie opowiadanie zostanie opublikowane na łamach fandomowego fanzinu (kiedy w końcu gada wydamy).

 

11. Przystępując do konkursu, każdy uczestnik/uczestniczka akceptuje w całości powyższe postanowienia oraz regulamin.

 

Co tu dużo mówić? Skład sędziowski życzy powodzenia i czekamy na Wasze prace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chyba komuś tu zależy, żebym spał jeszcze mniej :lol: O ile to możliwe...

Ekhm, ekhm... Fajnie, że w końcu mamy powrót do zwykłej edycji, będzie zabawnie czytać jak to ludzie swoje teksty musieli patroszyć (swoją drogą też tak będę pewnie musiał robić) :D Jak wpadnę na jakiś pomysł i będę miał czas którejś nocy, to oczywiście coś skrobnę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura, skończyłem mroczną historię.

Oto link:

https://docs.google.com/document/d/1FuK-UblEZxCYVz9n-DpSMLlcB_r0FTB4Wflm_PuZoOg/edit?usp=sharing Opowieść[Dark][sad][Violence]

Mam nadzieję, że tego nie z******e pójdzie mi lepiej niż w poprzednim konkursie literackim.

Naprawdę mhroczna historia. Celestia dyktator. Luna dobra(cóż za zaskoczenie). Zua Celestia oczerniać Lune. Luna chce zabić zua Celestia. Bitwa Luna+strażnicy vs. Celestyna+strażnicy.Rzeź . Paru jeszcze stoi. Luna robi się potwór. Celka używa ataku klejnoty harmonii. Luna is dead.Not big suprise. Edytowano przez Long Trailer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A Dolar roboty sobie szuka, bo mu się w chałupie nudzi, a biedactwo ma tak niewiele na głowie .

 


Jak mnie korci, żeby edytować pierwszy post i wstawić tam jeszcze jedno "0" przy limicie... Ach, gdyby nie znacznik edycji ^^.
 
Lubię patrzeć jak $ męczy się z fikami. BUHAHAHAHAHAHA!

 


Dolar widzę ma za mało fików do czytania, że chce, aby ludzie mu jeszcze kolejnymi rzucali

 


Byś się wziął za Oskary, a nie konkursy organizujesz .

 

W następnej edycji ustawię limit 100 słów, dodam 3 tagi i dam wam 6 miesięcy na pisanie :crazytwi: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę :) Jest w głowie dobry pomysł i limit słów jest dla mnie akceptowalny (czytaj mały)

Zadam ci pytanie Dolarze bo głupio by było zostać znowu przez pierdołę zdyskwalifikowany. Czy opowiadanie musi koniecznie zawierać trzy różne tagi. Wiadomo Dark wymagany, ale czy nie może być sam Dark bez dodatkowych tagów ewentualnie z jednym. Przy tak niskim limicie słów trudno wstawiać dodatkowe wątki tylko po to by zapełnić limit tagów. Prosiłbym o przemyślenie tej kwestii, bo z opisu wynika, że wymagasz trzech i tyle.

A może takie tagi będą OK? [Dark][brak tagu][brak tagu]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W następnej edycji ustawię limit 100 słów

 

Boże, konkurs na drabble? Dajesz, Dolcze! Czuję się mile pomiziana, bardzo lubię je czytać! :v

 


Czy opowiadanie musi koniecznie zawierać trzy różne tagi.


Dla porządku - opowiadanie musi zawierać trzy tagi.

 

Przykro mi, OneTwo - pan każe, gawiedź musi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zobaczymy jak mi tym razem pójdzie. Temat oscyluje wokół Nightmare Night, więc jest dobrze. Jedyny problem, to nie jestem pewien czy dobrze otagowałem. A oto i opowiadanie:

 

Ku głębinom[Dark][sad][Horror]

 

Postanowiłem zamieścić powyższe, bo w konkursie patriotycznym i tak nie wezmę udziału. Nie moje klimaty, więc może chociaż tutaj się udzielę :)

Edytowano przez Arkane Whisper
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...