Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
9 minut temu, WilczeK napisał:

Podobno dziewczyn, których nigdy się na oczy nie widziało, a na każdym zdjęciu wyglądają inaczej, trzeba wystrzegać się jak ognia.

To strzeżcie się w takim razie mnie, bo na ogół zdjęć nie robię, chyba że zmienię fryzurę albo kolor włosów, czyli insta wyglądam inaczej D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2017 o 22:11, WilczeK napisał:

Raczej chodziło tu o wygląd twarzy. Bo zazwyczaj oznacza to, że nakłada od cholery tapery i nie wiadomo jak wygląda tak naprawdę. ;) 


Bądź mną wyglądaj podobnie w makijażu i bez niego xD

Zdjęcie podczas farbowania (bez makijażu)

Spoiler

16106213_1130074880438908_1805693698_o.thumb.jpg.84be982df76ec1ca619962d5426a6a61.jpg


A teraz drugie zdjęcie dla porównania (w lekkim makijażu, czyli takim co chodzę do szkoły) 

Spoiler

14393210_1023212224458508_1595186476_o.thumb.jpg.d25f86f0c46d763e5cf4260c057aa723.jpg

 

Edytowano przez Hevra
fb, spieprzył linki jakbym odpowiedź wstawiła o miesiąc wcześniej po prostu bym to zlała xD
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnoręcznie modyfikowany MC-1(Przystosowany do gry w ASG, mn - wiatraczek w filtrze i wzmocnione szybki), A kupowany w demobilu, ale taką można dostać wszędzie :v

 

Tutaj przykład(ale myślę że jakby lepiej poszukać to dostaniesz taniej) https://www.ceneo.pl/48883411;pla?se=GbURRsztAQCm0qvRddE7OKU3m_HZ5_bB&gclid=CjwKEAjwqIfLBRCk6vH_rJq7yD0SJACG18frGZXhhQiarlFwokVJKO32MLnbrSFctk6gVyFRLYJEBBoCpr7w_wcB#tab=spec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szeregowa WW napisał:

Uwaga psze Państwa, ścięłam włosy dobrych kilka miechów temu. Noo i ta mała Szeregowa wciąż się starzeje. Patrzcie jak urosłam! Już całe cztery lata sterczę na tym forum.

 

  Odkryj ukrytą treść

2017-10-07-16-42-48.thumb.jpeg.e1b30f27f146391e3a47884d4bb426a6.jpeg

 

Tak, siedzę w celi. Tak, to jest pluszak. Mentalnie nadal jestem dzieckiem.

Tak mi się skojarzyło. :rainderp:

Spoiler

n1WUiVi.png

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2017 o 12:46, PervKapitan napisał:

@HevraPamiętaj, że dla większości facetów makijaż = tapeta, nie ma niczego pomiędzy xD

Mimo to oceniają wygląd kobiety, niezwracając uwagi czy ma makijaż czy nie :nooooo:

 

Inna sprawa, że dla większości facetów tapeta to kreski i mocne usta :lol:

Co bardziej spostrzegawczy stwierdzą, że nawaliłaś sobie dużo pudru na twarz :lol:x10

 

Także tego

Pozostawiam tu filmik, w którym zaprezentowana jest prawdziwa, prawilna tapeta 

UWAGA DLA PANÓW - oglądacie na własną odpowiedzialność 

No to miłego oglądania życzę :rdblink:

Polecam przed tym małego shota

I więcej...

wersja męska

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie malowałam i się nie znam, ale to co było w linku będzie mi się śniło po nocach. 

Najsmutniejsze kiedy widzę jak niektóre dziewczyny z długimi pazurami muszą nienaturalnie wyginac palce żeby coś włączyć na telefonie :c

  • +1 5
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...