Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:  Tak niechlubnie mówiąc - super. Jak dla mnie 10/10. Pozytywny i konkretny. Uśmieszek puszczający oczko na końcu dopełnia efekt. Kojarzy mi się z takim panem co pod sklepem siedzi i kierowników zaczepia

A:  Taki tam humorystyczny akcent. Szkoda, że zapomnieli o AJ. 

S:  Mądre cytaty, pewnie mądrego człowieka, którego powinienem znać, a nie znam.  W najgorszym razie zostanę PR-owo spalony na stosie. 

U: Pierwszy raz widzę, ale to moja wina,rzadko ostanio wchodzę. Fajny styl prowadzenia profilu, cytaty w sygnie, też dobrze wieszczą. Tak po wystalkowaniu do cna jego profilu uznaję go za człowieka godnego swojej szansy. Nie to, żeby coś to znaczyło, ale zawsze można poudawać mądrego. 

 

A tak poza tym, witam. No i baw się dobrze, czy coś takiego. 

Edytowano przez WilczeK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z Ptysiem, co następnie z graczem, którego nienawidzę, ale raczej osobnik wyżej nie jest tym, o którym myślę.
A: Avek prawdopodobnie z anime, którego nie znam, bo z żadnym nie miałam do czynienia i prędko mieć nie zamierzam. 
S: Przyjemna, mroczna. Mi się podoba :3
U: Wydaje się miłym użytkownikiem, może kiedyś nastąpi bliższy kontakt, bo aktualnie widuję rzadko.

Spoiler

Ma urodzinki, więc życzę wszystkiego najlepszego! :NjdaT: 

 

Edytowano przez Wilczkowa
Dopisek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niestety mało oryginalny i kojarzy mi się z modą na wilczki. W ogóle strasznie dużo wilków w internetach.

A: Moja ulubiona postać z Wieśka, czyli Yennefer. Ładny obrazek. Swoją drogą - podoba mi się Yenna z gier, choć to książki sprawiły, że aż tak ją lubię.

S: Jakiś gif z serialu. Nie podoba mi się, bo ani to ładne, ani zabawne.

U: W zasadzie nie znam, ale wydaje mi się, że ma dobry gust, więc czuję jakąś sympatię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: całkiem spoczi, tylko miałbym problem z jego wymówieniem :P
A: Daybreaker <3
S: Dobry gust do artów, szczególnie z połączeniem avatara
U: Nie znam i nie kojarzę (co się dziwić jak na forum jestem okazjonalnie)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-NICK:  

        Kojarzy mi się z havirą :derp3:

-AVATAR

        Słodki pingwin (o ile to pingwin) bo rownoczesnie moze byc innym ptakiem

-SYGNA

        Jaka sygna ?

-OCENA KOŃCOWA

       Ogólem to ten słodko pingwinowy ktory własciwie jest gołębiem bo dopiero teraz zauwarzyłem w płci jest całkiem spoko :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cóż to za potężny nick! Podoba mi się, oryginalny i z pomysłem.  Trochę jakby miał zamiar rozchszanić cały świat. Ciekawe czy ma już jakiś plan?

A: Spikselizowany kot/ nietoperz/ puma/ niedźwiedź/ wilk/ 50cent. Na pewno coś z tego. A tak poza tym fajny monokl. No i oczywiście 8 bitowy.

S: Łooo jak w starych grach. Pewnie fajny smaczek dla starszych wyjadaczy, nie wiem czy do nich się zaliczam.  No ale ludki fajne.

U: Nie znam, a w każdym razie nie pamiętam. Ale podoba mi się to jak kreuje swój profil. Naprawdę fany pomysł.  No i jest masonem. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick może tak jak u mnie - od nazwiska. Może od tak sobie. Nie wiem, nie wnikałam w historię likantropów na tym forum :rainderp:
A: Gify ze Star zawsze na propsie :3
S: Chłopaczek na łące z modelem samolotu w łapie, nad nim prawdziwy samolot. W skrócie - ładna i estetyczna sygnatura.
U: Widuję często, jest bardzo aktywnym userem z zamiłowaniem do lotnictwa i kreskówek pokroju Gravity Falls oraz Star Butterfly VS The Forces of Evil. Mam wrażenie, że bardzo miły.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki, łatwo zapamiętać. Tym bardziej, że kojarzy się z ptysiem :) A i w grze on-line zdążysz przeczytać "gracz 1 zabił gracz 2"

A: Jedno jest pewne, to jakieś anime. Pewna nie jest płeć tego kogoś (anime tak ma) :drurrp:

S: Cytując mojego kumpla - "czacha dymi" 

U: Nie znam, ale skoro został opiekunem to ma głowę na karku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z "Redline" czyli czerwona linia... może lepiej jej nie przekraczać...
A: Sądząc po awatarze lubisz Ciri, co utwierdza mnie w przekonaniu żeby nie przekraczać czerwonej linii xd
S: Co tu mogę powiedzieć kolejna Ciri. :3

U: Lubię Ciri i widzę, że ty ją lubisz jeszcze bardziej. Trochę monotematycznie, ale ujdzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z Wiedźminem..
A: Groźny, ładny kolorystyczny. Podoba mi się :3
S: Podobnie co z awatarem :3
U: Po sygnaturze i awku nie zabardzo wydaje się sympatyczny, ale wierze że się myle. :3

P.S. Oryginalny nick, możesz mo mówić Ano. :3 Postać z awka to Asada Shino z Sword Art Online. :) A z chęcią zapraszam do zapoznania się, znajomych i przyjaciół nigdy za wiele. :3

P.S.2. Moja miniaturka dla poprawy oceny: 

Spoiler

Screenshot_25.png.f46c0ebf61eec4495714a1ee24316861.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: O oceniałem nie raz, więc powiem że wpada w oko.

A: Jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem, sam art jest w mojej kolekcji już od dawna.

S: No tutaj mamy Sombrę, za którym nie przepadam, więc jest tylko ok.

U: Ogólnie spoko Brony, dość aktywny na forum.

 

 

@Cassidy

W awku to Nala i Simba główne postaci 1 części, a w sygnie jest ich córka Kiara i Kovu, główne postaci 2 części.

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Dawniej BRONIESiPEGASIS co wytłumaczył pod nickiem z tego co widzę, ładniej wygląda ten skrót niż no.

A : Słodkie  tulące się lwy z Króla Lwa , widzę ,że użytkownik ostatnio ma niezłą fazę na lwy.

S : Tutaj kolejna słodka scenka, podoba mi się jej mordka i oczko jakoś najbardziej, niewiemczemu. Słodziutkie, ale nie umiem nigdy zapamiętać ich nazw, nie rozróżniam, który lew to który.

U : Ma dużo reputacji, jeszcze więcej postów i w ogóle widzę go prawie wszędzie, nikomu nie przeszkadza ani nic więc na plus. ~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Zirathel, to coś z Wiedźminem było i w sumie nwm
A : Ładny jest, Luna mi się u niego nudziła, a ten art jest ładny.
S : Nie pamiętam czy ten napis był łososiowy zawsze, ale już nudne to trochę.

U : Lubi rozwiązywać sprawy prywatne ze swoimi psiapsiułmi na publicznym forum, bo każdy powinien o tym wiedzieć.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Skutecznie wymazała mi z głowy skojarzenie z jakimś czarnym raperem, z którym swego czasu mi się "Cassidy" kojarzyła. Cassusia słodziusia. Nie lubiłem, kiedy nosiła nick Smutny Chuopiec. Cassidy jest po prostu niezastąpiona :x Można by ten nick wetknąć wszędzie i by pasował. 
Avatar: Smutna Pani Lajra. Pasuje do avatara Onysia, ba, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jest ładniejszy od avatara Onysia. Fajna kreska, aż poszukam autora po napisaniu tego posta. 
Sygnatura: Tulące się piesełky, bardzo ładne tulące się piesełky. I do tego się ruszają! Tak jak fanem włochaczy nie jestem, tak nawet mi się podoba. Estetycznie to wygląda.
User: Jedna z tych osób, dla których warto wchodzić na forum. Moja droga córeczka i dobra, wyrozumiała towarzyszka rozmów na PW. (Wyrozumiała, bo zwykle coś odczytuję, myślę co odpisać i zapominam, że miałem to zrobić :rainderp: ) Ma swoje miejsce w moim top5 ludzi na forum. Diluje artami, trzaska posty i zgarnia repki. Bardzo miła i urocza młoda dama, będą z niej ludzie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Choć miał miał wiele tych nicków to zawsze wracał do tego jedynego. Trochę jak typowa miłość z Brazylijskich seriali. (Tak pies kolegi mówił)  Naprawdę piękna historia.  A tak poza tym kruki to całkiem fajne stworzonka.

A:  No już kilka razy miał tego kucyka na avku. Jest z jakiejś animacji na YT.... a ta pewnie na podstawie FF.  Znaczy nie wiem...  ale tak zakładam.  No ale wykonanie obrazka  bardzo fajne i klimatyczne.

S:  Znowu miłości.  Tak właściwie, to dalej mnie zastanawia co się z nimi stało? Bo chyba  nie było to powiedziane w  odcinku, albo tego nie wyłapałem...  Ta czy siak, jak na razie mój ulubiony odc. 

U:  Cytując klasykę.... ,,Kruczek jaki jest, każdy widzi.'' Naczelny kierujący humorem na forum. Czyli do pośmiania i gadania.  Ma swój niepowtarzalny styl, satyryczny, z dystansem siebie, ale i odrobinę elegancki. (Znaczy, ma jakąś tam kulturę, czy coś) Lubię też za to,  że nie szczędzi słów.  Naprawdę przyjemny ludzik. Polecam Allegrowicza. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

N: Dość nietypowy. Szczególnie z podkreślnikiem. Brzmi jak potwierdzenie. Przez co ciężko by się podobało :v 

A: Twarz ludzika z anime. Przez to że tak blisko to w sumie ciężko określić płeć, szczególnie, że dawno nie oglądałam tych nowszych anime. Ale stawiam faceta :wow: Kolorystyka jest przynajmniej okej, ale tak to nie mogę za bardzo wypowiedzieć się nawet o postaci, przez to że taki zoom na twarz ma. Wyróżnia się też wśród innych użytkowników przez to.

S: Bardzo lubi Fluttershy ^^ Ogólnie to bym zmniejszyła rozmiar czcionki nieco. Obrazek w sygnie jest w porządku, chociaż dupy nie urywa. Klimatyczny, pasujący do Flutterki. A napisy jak pisałam. Kolorystyka kucyka, przez co fajnie wygląda, ale bym zmniejszyła rozmiar by było mniejsze niż obrazek, będzie estetyczniej. Też bym usunęła z tekstu pogrubienie, wydaje mi się, że będzie lepiej wyglądać bez (ale to zobacz sam)

U: Użytkownik naprawdę sympatyczny. Lubi komentować przeróżne statusy, rozmawiać z innymi, nie obraża się za byle co. Fajnie się z nim rozmawia ^^ Tylko powinien ogarnąć, że link do instagrama pisze się samym nickiem, a nie całym adresem, bo będzie źle się klikało w niego :kappa: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: kojarzę... chyba niezmieniany już od dłuższego czasu; brzmi jak nazwa jakiegoś XVII jegomościa, kapitana żeglugi ściganego listem gończym na terenie całego imperium

A: straszny smutek bije od tego avka, i jeszcze to krwawiące oko (przydałaby się opaska)

S: Void... int main(void)... nie wiem co znaczą te windingsy dookoła tego kałamarza, ale żeby zabutelkować pustkę? Pewnie tymże tuszem namalowany został avek

U: żebym dobrze znał to nie powiem, kojarzę jednak z przeróżnej aktywności tu i ówdzie. Wydaje się być w porządku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chip, jak z Chipa i Dale'a <3 Brygada RR to jedna z fajniejszych bajek dzieciństwa. Jako że się kojarzy dobrze to nick chyba na plus, chociaż wydaje się dość zwyczajny, lecz zwyczajny nie oznacza gorszy. Po prostu może mieć problem z jednym nickiem na wielu serwisach ^^

A: W tej Twilight jest coś niepokojącego... podoba mi się. Wielkie źrenice pokazują jakby była naćpana, napita, albo właśnie opętana. Tak anemicznie wygląda. Ładnie zrobiona ramka, tło też fajne. Avatar w całości bardzo mi się podoba zatem, mimo że za samą postacią specjalnie nie przepadam.

S: Bardzo ładnie wykadrowane pewne obrazki :megusta: Wolałabym je widzieć całe, ale rozumiem doskonale, czemu są tak wycięte ^^ Bardzo fajnie komponują się te cztery obrazki w syngaturkę. Śliczne i jednoznaczne wzroki ładnych klaczy. Lubię to bardzo :3

U: Czasami zdarzy się napisać głupotę, ale ogólnie to ciekawie i fajnie się rozmawia. Spokojny człowiek i raczej nie wywołujący shitstormów, a to się ceni ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

N: Po nim wnioskuję, że użytkowniczka lubi The Sorrow- austriacki zespół metalcore'owy

A: Jedyny w swoim rodzaju i niezmieniony od dłuższego czasu

S: Zapewne jest to modliszka, bardzo ładne ma to zielone ubarwienie

U: Nie znam jakoś bliżej, żeby oceniać, więc w tej jednej kwestii się jakoś dokładniej nie wypowiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Gosia to bardzo ładne imię, przynajmniej mnie się bardzo kojarzy. GosiElla, ciekawe jak wyglądałby ten nick gdyby "E" nie było pisane dużą literą~ No ale cóż, całkiem przyjemny ^^
Avatar: Te żółwiki, kurcze, nadal jest w ich buziach coś niepokojącego. No ale avatar ma w sobie coś fajnego no i kojarzy mi się już z jego posiadaczką, więc będzie fajnie jeśli go nie zmieni. 
Sygnatura: Nie mam pojęcia co się tam dzieje :rainderp: Ale kolorki przyjemne dla oka, gdyby to jeszcze wyśrodkować i gdyby było szersze, to byłoby wspaniale. 
User: Przewija się już na naszym forum od sporego czasu, do tego stopnia, że zacząłem ją kojarzyć. Wygląda w porządku. 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...