Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Nieodmiennie dalej twierdzę "niczym Sajback the Gray"

A: Piesełki jakich pełno na forum.

S: Mnóstwo piesełków... kurczę, moja sygnaturka wygląda podobnie.

U: Avatar Pana Chaosu, miła osoba.

 

Aha zapomniałbym, tańczysz dobrze... :)

Edytowano przez Garin Upadły
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Nick: Garin. Z tego co inni mówią, to pochodzi z Władcy Pierścieni. Sam niestety nigdy tego nie obejrzałem. Nick ciekawy i w pewien sposób się wyróżniający.

Avatar: Postać z Umineko, która niekoniecznie przypadła mi do gustu. Nie przepadam za nadmiernie oschłymi kobietami.

Sygnatura: W sumie to samo co przy avatarze, tyle że z odciskiem Sproma.

Użytkownik: Mój imiennik. Jeden z najbardziej zaufanych przeze mnie użytkowników, którego widuję od samych jego początków na forum. Fajnie się z nim gada na SB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty, ładny i łatwy do zapamiętania. Osobiście, mi się podoba.

A: Bodajże drugi OC, estetyczny i przyjemny dla oka. Plus za przezroczyste tło.

S: Linki, cytat i bannery, z których poznaje tylko AJ i AS, inne są dla mnie zupełnie nieznane.

U: Dość często widać go pod statusami innych użytkowników/czek, oprócz tego widziałem parę postów, lecz nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy, ale nie znam znaczenia go. Dawniej nosiła w nazwę imię powalającej klaczy... Octavia!

A: Pamiętam premierę tej bajki, bardzo ją kochałem, niestety brak nowych odcinków sprawił, że obecnie mnie nudzi, ale sentyment pozostaje.

S: Koleś z bronią :rarity5: ?

U: Jedna z aktywniejszych Pegasis jakie znam, choć dawno nie pisaliśmy ze sobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bronies i pegasis w jednej osobie. Mogłabym to interpretować na wiele sposobów, yea.

A: Lunę lubię, ale animacja mi się nie podoba. Jest strasznie nienaturalna.

S: Niestety, nie chce mi się wyświetlić.

U: Miły, w każdym razie w stosunku do mnie, więc oceniam pozytywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oksymoron (z gr. ὀξύμωρος czyt. oksýmōros, od oksýs ostry i mōros tępy), antylogia, epitet sprzeczny – figura retoryczna, którą tworzy się przez zestawienie wyrazów o przeciwstawnych znaczeniach.

 
Oksymoron najczęściej składa się z rzeczownika i określającego go przymiotnika (np. gorący lód, żywy trup, sucha woda), albo z czasownika i określającego go przysłówka (np. spieszyć się powoli). Jest odmianą paradoksu o znaczeniu metaforycznym. Oksymorony pojawiały się często w literaturze baroku, np. w wierszu Andrzeja Morsztyna Vaneggiar d'una innamorata:
 
I mrozem pałam, i ogniami leję [...] Mróz gorejący, a ogień lodowy [...] Żyjąc umieram, konam nieśmiertelnie.
Niektóre oksymorony wchodzą do powszechnego użycia, tracąc swoje paradoksalne, sprzeczne znaczenie. Takimi wyrażeniami są np. „wirtualna rzeczywistość”, „ciepłe lody” czy „zimne ognie”. Nadto niektóre powszechnie używane wyrazy nabierają znaczenia paradoksalnego, trudnego do wyobrażenia, np „eksport wewnętrzny”.
 
A: Napisy, a w środku O widać złowieszcze oko
S: Ten z lewej przypomina Jezusa.
U: Nie znam, nie oceniam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bezimienny kot, czyli kot co to niema imienia, można go przygarnąć i go nazwać. Tyle władzy. 

A: Wygląda jak połączenie Kota,szaraka i beziego z Gothica.

S: To te sponiewierane pieski.

U: Pojawił się jakiś czas temu, widzę go głównie w zabawach choć odzywa się też w dyskusjach. Jest prawie wszędzie, czyli jak na kota przystało. Jeszcze nie rozmawiałem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nie zmienia się i nikt inny takiego nie ma, więc jest dobrze ^^ a wilki lubią chyba wszyscy :D

A: 2jciyyt.gif

S: U panów zawsze jest trochę słabo z estetycznością sygnatur, bo pewnie mało ich to obchodzi. Propsy za zainteresowania i dobry cytacik. :3 

U: bardzo wysoko na liście osób, które potencjalnie mogłyby zostać moimi dobrymi przyjaciółmi. Ale WilkU to tak uniwersalny user, że pewnie wiele osób myśli podobnie. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Orginalny, nie da się ukryć.

A: Ten serial był dobry. Dziś już takich nie robią... poza kilkoma chwalebnymi wyjątkami.

S: Męski facet trzymający męski karabin na męskie pociski. Męsko.

U: Krummi jaki jest każdy wie, prawdziwy mężczyzna nie lękający się feministek, babć w trmwajach oraz swojej teściowej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów pana oceniam~

N: Nie wiem jak jest po japońsku "bezimienny", ale w japońskiej wersji jego niclu napewno, będzie "Neko". Mogę ci mówić Neko-kun? xD

A: Buźka urocza, reszta już nie ;c

S: Nie widzę, ale pewnie ciągle psy. Zgadłam? Co dostanę w nagrodę? :v

U: Nie znam i parę razy widziałam. Długo jest na forum. Ponad miesiąc dłużej ode mnie :wow:

Edytowano przez Kokoa Usagi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: To tak naprawdę jest Vanadiss ale jak znam mojego brateła to chciał mieć w nicku heheszkę motzną (U nas to rodzinne skromnie napominając :x) Więc bardzo polecam i pozdrawiam piękny nick, wcześniej WhiteRaven (Ten bardziej kochany przez matkę :CCCCC)
Avatar: PRAISE THE DIANA! !11 11 ! 1 Bardzo piękne, wygląda jak jakaś morda z creepypasty ale fajnie, heheszka za heheszką ;^)
Sygnatura: MATULU ILE TU LINKÓW KTÓRYCH NIKT NIE OTWORZY. (Sprawdziłem ryjoksiążkę urwipołciu, z nadzieją na zdjęcia oczywiście :C) No i ładny art z tą panią której nie znam ;c
User: Mój brateł człowiek orkiestra wielki kruk białas stara elyta bronziak kapeć bardzo kocham mojego brata

Edytowano przez śnieg po pachy a my w żyto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Smutna historia. Tak długi nick taki śmieszny.

A: Coś z dużymi oczami przypominające kota. Może być.

S: Doktoooor~. Jestem na tak, jak najbardziej na tak.

U: Stary Kruczek z nowym, bardzo kreatywnym nickiem. Poziom repów powyżej normy krajowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Elf motzno :v Wszędzie elfy :v
A: Dzień życzliwości dla drzew. Choćcie, przytulmy je~
S: Thranduil, bądź grzeczny i oddaj drzewu marker :v
U: #jużniekolorowyelfmotzno Moja pani, której jako grzeczny cygan i siostra, o której nikt nie pamięta i jest ciotką jej drugiej siostry, Hehesza, który też jest moją siostrą[…] się już buntuję. Lubię, ale bywa chamska

Edytowano przez Kokoa Usagi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bezimienny Kocie! Ponieważ jesteś bezimienny, to Hehesz nazwie cię Franek. Teraz już nie jesteś bezimienny. Nie musisz dziękować.

A: Koteło-ludzio coś xd Fajne

S: Jest Audience, Show Time, Litho i pani któej Hehesz imienia nie umie zapamiętać. I ten rozwalający komiks. Hehesz approved.

U:Kot Franek

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...