Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Wiele razy poddawany obróbkom, ogólnie wygląda dobrze. Kojarzy się z młodszym krukiem.

A: Zastanawiający się House w kółku. Średnio mi się podoba.

S: Trochę creepy... Chyba z jakiegoś horroru to :v

U: Ogólnie dobry człek, trochę heheszkowy, trochę poważny, ale jak najbardziej na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Stały i charakterystyczny. Dobrze że można skracać do BiP, bo pełną nazwę pisze się za długo.

A: Niezbyt mi się podoba, ponieważ ta Luna ma jak na mój gust za krótki pysk.

S: Całkiem ładny gif z Luną, chyba wycinek z serialu. Bez szału.

U: Mega aktywny user, którego wkład w forum jest ogromny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cahan, w sumie z niczym innym jak nie właśnie z Tobą mi się on kojarzy ^^ A to rzadkość u mnie :v

A: Ładnie narysowany i fajne kolorki ma. Lubię te połączenie. Nie wiem co znaczy tekst po niemiecku, ale lubię niemiecki więc spoko :3 Chociaż jako avek...tak średnio pasuje.

S: Smoooooook <3 Smoki są super, więc od razu na plusa to masz :3 Szczególnie, że zapewne sama rysowałaś <3 Bardzo mi się podoba te smoczysko~ Mogłabyś mi moją Nestris narysować ~

U: Trudno określić. Raz zachowuje się skrajnie dziwnie, a czasami zdarzy się powiedzieć coś mądrego. Ma swój świat i lubi rosiczki. Rosiczki są spoko, chciałabym jedną mieć, ale nie wiem gdzie dostać :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zdecydowanie ładniejszy niż poprzedni, aczkolwiek generalnie mam mieszane uczucia wobec userów zmieniających sobie nicki (potem ciężko się połapać, kto jest kto). To, oraz "Jaskier" brzmi jakbyś była facetem ;_;

A: Mało spersonalizowany mi się wydaje... taki bezosobowy, chociaż pasuje do nicku w sumie 

S: Miałem to napisać, przy avku, ale napiszę tutaj: Wiedźmin <3 Cytat na propsie. W końcu to dwie najważniejsze rzeczy w życiu mężczyzny :P Ale serio - bez postaci Jaskra to by nie była ta sama książka.

U: Pamiętam, że lubisz Belgijskiego. Też bym zatańczył :D Po tych paru Twoich postach, które kojarzę, wydajesz mi się osobą inteligentną i logicznie myślącą, mimo że nie zawsze się z Tobą zgadzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nie wiem, co powiedzieć poza... oj tam oj tam :v Fajny, łatwy do zapamiętania i z pewnością Cię wyróżnia.

A: Nieźle, chociaż w sygnaturze ten obrazek wygląda o wiele lepiej, jest wyraźniejszy.

S: Bardzo mi się podoba, niby mocno odbajerowana, ale mimo to mam wrażenie, że wszystkie jej elementy pasują do siebie, na plus.

U: kurczę... nie znam Cię dobrze, ale wydajesz się w porządku z tego co widzę ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny, i choć długi, to jednak łatwo spamiętać.

A: Ciekawy kucyk, którego niekojarzę.

S: Tutaj podobnie jak wyżej.

U: Gadaliśmy kilka razy i mamy podobne poglądy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: równie łatwy do zapamiętania, niemniej dalej nie pojąłem, cóż ten nick oznacza 

A:Lunaaaaaa <3 

S: Lunaaaaaaaaaaa <3

U: Wydaje się bardzo w porządku, widziałem parę postów jego autorstwa i zawsze stanowiły miłą lekturę, niezależnie od tego jak bardzo pokrywały się z moją opinią ^^

 

(kucyk to Sugar belle :3 )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Stały, rozpoznawalny. Całkiem fajny.

A: Jest śliczny. Serio. Ta Sugarbelle jest urocza.

S: Tak samo jak avatar.

U: Spoko user, lubię go. Cechuje się rozsądkiem i jest fajny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: lubię ten nick, łatwy do zapamiętania i z powodów, których nie potrafię wyjaśnić jakoś przyjemnie mi brzmi :3

A: Zakładam, że to Twoja OC, bardzo ładna *głos sweetie belle* I REALLY LIKE HER MANE!

S: Też bardoz ładny smoczek :3

U: Wprawdzie nie lubi hugów, ale takiej osobie to mogę ze spokojem wybaczyć, jedna z najbardziej ogarniętych osób na forum, mocny plus. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Hugów, Dayan :v 

 

N: Nie da się wiele powiedzieć, ale od dawna niezmieniany, więc u mnie już jesteś na liście rozpoznawalnych słów.

A: Luna z gitarą, bardzo fajny, ciekawe, co gra :D

S: Piękne XD 10/10

U: Nasza wspólna znajoma ostatnio trochę Cię chwaliła, ja też mam o Tobie pozytywne zdanie, bardzo fajnie prowadzisz dział Cherilee (źle to napisałem, prawda? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Brzmi jak lord uzależniony od hugów.

A: Nie kojarzę tej postaci z serialu. To jakiś background, czy fanowska postać?

S: Sygnatura reklamująca forumowego grafika - Uszatkę i jakiegoś gościa z DA.

U: Ponoć miły i życzliwy, ale rzadko napotykamy się na siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nadal mi się nie podoba, ale nadal uważam, że na dobre wpasował się do użytkownika i powinien taki zostać~ Ewentualnie zamieniony na BiP byłby dobry. 

A: Słodka Luna, miziałabym~ 

S: Jedno z ładniejszych ujęć Luny. 

U: Wraz ze mną i kilkoma innymi użytkownikami toczy beznadziejną i wręcz desperacką walkę z tajemniczym Michał Mac'iem, który żyje w swoim świecie. Czy uda nam się go z niego wydostać? Czy prawda, którą głosimy dotrze do niego? Nie wiem. Trzymaj się BiP! W końcu nam się uda. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Hmmm... pewnie chodzi o czapkę :megusta: Nie! To pewnie jakiś miś, albo coś, no przynajmniej tak mi się wydaje. Ale był chyba też taki ptak, nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy. :lie:  W każdym razie brzmi uroczo, te ptaszyska to piękne stworzonka. Ma cudowne oczy, naprawdę. Gdybym mógł kiedyś się spotkać z taką sówką, biorąc pod uwagę że nie byłoby to spotkanie przez kraty albo szybę, np w zoo, to czuję że wyjawiłbym jej wszystkie swoje największe marzenia i tajemnice. Te sówki mają w oczach coś takiego, co sprawia, że czuję się od nich gorszy. Może tym wzrokiem próbują przekazać nam "Ludzie, o co wy się w ogóle wszyscy tak spinacie, polityka, praca, wszystko to tylko presja, stary... bądź sową, bądź kim tylko zechcesz" Gdyby mi to taka sowa powiedziała, to pewnie bym ją przytulił, kurde. Zwierzęta są pod wieloma względami lepsze od ludzi, a jeśli jeszcze mają takie rozumne, szkliste oczyska, nie opuszczające cię na krok. Tak, oprócz tej wielkiej, włochatej ćmy z czułkami jak małe, puszyste poduszeczki chciałbym mieć taką sowę. Czuję że to mógłby być początek wspaniałej przyjaźni pomiędzy człowiekiem a sową.
Avatar: To jakiś ładny kucyk, chociaż bardziej przypomina mi gremlina, przez te wielkie uszy. Grafika jest wykonana bardzo starannie i dokładnie. Podoba mi się jej styl. No i oprócz tego oprawiona jest w najprawdziwsze kółeczko Uszatełki, które jest jej słynnym wyrobem (Sam z takiego korzystam). W pewnym sensie takie kółeczka kojarzą mi się z ciasteczkami babuni. Kto nie lubił ciasteczek starej, pomarszczonej ale i kochanej babuni?
Sygnatura: Hehehehhe. To w pierwszym wierszu o nicku to takie nawiązanie do tego, rozumiecie? Taki żart zabawny dość. W każdym razie ja się uśmiechnąłem. Jestem oczarowany tymi oczkami. One mówią mi "Krucze, co ty odpierdzielasz, weź się za siebie bo skończysz jak Wielkouchy Jason" Zastanawiam się chwilę kto to jest, więc pytam niepewnie "Kto?" Na co ona z błyskiem sukcesu w oczyskach odpowiada "No właśnie". Wyraża oburzenie i zniesmaczenie. Oprócz tego ciepłe kółeczko babci Uszatki.
User: To chyba jest jedna z tych osób, które warto poznać. Ciekawa Pani, ma fajne gusta i myślę że da się z nią dogadać. Czy ja wiem czy ją lubię, trudno to powiedzieć, skoro jej nie znam. No ale jeśli chodzi o taki internetowy respekt/sympatię czy cokolwiek to trzeba przyznać że łapie się do pierwszej 50-ątki moich ulubionych ludzi z internetu. Zapewne ciekawa osobowość, gratuluję i pochwalam. Oprócz tego uzdolniona graficznie. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Pomimo zdrobnieni i takich cośów, jak kruczek-sruczek, to nick spoko. Łatwy, charakterystyczny, swag. 8/10 Ciekawi mnie geneza tej nazwy.

Avatar: Sam obrazek zamyślonego Hałsa jest w sumie ok, bez rewelacji, lecz ok. Jednak jako avek pasuję on świetnie, gdyż przedstawia dumanie usera nad tym całym pierdolnikiem, w którym wszyscy się tu kisimy. Zwłaszcza pasuję on to jakiś krytycznych hejto, lecz mających cel pouczający i chęć nakierowania na ten właściwy tor, postów. Też daje 8/10

Sygnatura: Oj, do tego można wstawić multum komentarzy. "Ja pierdole, co ja czytam", "Dr Hause jest zawiedziony poziom twojego posta", "Kucozjeby... kucjozjeby wszędzie" (wyczuwam nadchodzące procenty xd). Gj 9/10

User: g8 m8 Kolega dostrzega idiotyzmy panujące na forume, dobre (choć czasem wkurzające) poczucie humoru, można z nim pogadać, +++++ Nie lubię oceniać ludzi w skalach, to mocne 8/10 i to w sumie i tak wysoko, bo na tym forum nie ma osoby, która by była wyżej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Czy pomylił Cię ktoś kiedyś z Dolarem? Bo przyznam się, że ja parę razy... :oops: Niemniej "Talar" taki średniowieczny, kojarzy się z historią, tradycją, ustatkowaniem, mądrością...

 

Avatar: Będę tutaj w stu procentach szczery. Nie podoba mi się, bo nigdy nie gustowałem w mandze (to manga? O mamo, nie znam się). Ostatnio w ogóle zauważyłem taki trend, żeby grafika w avku była okrągła, albo przynajmniej na planie koła. Sam pomysł mimo wszystko fajny, bo bardzo ładna pani w tym logo Starbukcsa :3 Czyżbyśmy mieli tu do czynienia z wyrazem buntu przeciwko współczesnemu konsumpcjonizmowi i technokracji, zawoalowanym w prześmiewczą parodię jednego z najbardziej dziś rozpoznawalnych symboli kultury pieniądza, a umieszczenie go w miejscu na avatar świadczy o ironii i paradoksalnej zachęcie do skupienia się na życiu wewnętrznym, co też właściciel tego avatara czyni?

 

...ewentualnie spodobały ci się duże... oczy tej pani. Nie oceniam, zioooom :cheese:

 

Sygnatura: Bez obrazka? Meh... :P Cytaty bardzo dobre, ale jednocześnie strasznie przygnębiające w swojej wymowie. Szczególnie pierwszy. Drugi po prostu podkreśla to, że w życiu trzeba twardym być, nie miętkim - i może dobrze, jak paru osobom owa wypowiedź Churchilla mignie podczas przeglądania forum.

 

User: Wie czego chce i potrafi bronić swoich poglądów, a swoie zdanie na jakiś temat zawsze potrafi poprzeć argumentami. Znam go głównie z postów, które widuję, przeglądając forum, jako właśnie taki "głos rozsądku" w wielu sprawach. Tak trzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zabija jednorożce za każdym razem, kiedy się loguje. Zrobiły Ci one coś? D: Wiem, że ziemniaki najlepsze, ale aż tak brutalnie nie trzeba postępować D: A tak serio to nick bardzo fajny, ciekawy i zgrabny. Chociaż ciężko znaleźć odpowiednią ksywkę, na którą można zawołać.

A: Konik grający na... na czymś. Nie wiem jak to się nazywa, a wolę nie palnąć głupoty :v W każdym razie te oderwane od plecków skrzydła kojarzą mi się trochę z Raymanem, bo on ma kończyny tak oderwane :3 Wygląda jak zjarany, ale i szczęśliwy. No i  gra na czymś!

S: Szczerze to obrazek nie podoba mi się. Tak dziwnie wdupione dwie grafiki, które ze sobą nie współgrają, ale tło jest bardzo fajne. Imię OCka (bo przypuszczam że to Skaj to jego imię) też tak nijakoś napisane. Cytacik jakiś. Średnio mi się podoba.

U: Ma tyle postów, a wydaje mi się, że dopiero od niedawna zaczęłam tego pana widzieć na forum :o Trudno ocenić, bo nie znam, a na profilu ma tylko link do bloga. Nie będę mówić, co się wydaje, bo to nie ma sensu :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem czemu kojarzy mi się z jakąś iskrą. W każdym razie fajny jest

A: Ładnie wykonany avatar. Naprawdę super wygląda

S: Fajne i zarazem ciekawe cytaty jak dla mnie dobrze to wygląda

U: Niestety nie jestem w stanie nic powiedzieć bo nie widziałem wcześnie nigdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Kojarzy mi się z grami rpg fantasy^^ I legendarnym Polskim raperem ^^

A:Ogólnie fajny avek oczy Sombry

S:Nawet fajna odrazu skojarzenie z królem nazguli nie wiem czemu xd

U:Gdzieś tam cię kojarzę ale nic nie mogę więcej powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Zrobiłem risercz polegający na wpisaniu Twojego nicku w guglach i wyszły mi same strony z Tobą. Nie wiem co on znaczy ;_; Ale brzmi tak mhrocznie jak z jakiegoś elfickiego języka albo innego narzecza...

Avatar: Strasznie ponury i przygnębiający. Paczy się w moją duszę @_@ Nawet bez tego odwróconego krzyża na szyi widzę u siebie pierwsze oznaki depresji. :rarity4:

Sygnatura: Korzystając z okazji chciałbym wznieść toast za jedną z najlepszych aktorek, jaką miałem okazję zobaczyć. Vivat Helena Bohnam Carter! W ogóle ten uśmiech szaleńca sprawia, że aż ciary przechodzą po plecach.  :crazytwi: Bardzo ładnie rysunki na deviancie.

User: Trzy powyższe elementy oraz klimat aska, do którego zamieściłaś link sprawiają dość ponure wrażenie. Mam nadzieję, że przy bliższym poznaniu, okazujesz się nie być taką straszną ;) Więcej ciężko mi powiedzieć, bo są na tym forum osoby z dziesieć razy mniejszą ilością postów, o których wiem więcej niż o Tobie. Mimo wszystko to co wiem, jest na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Oj Tam, Oj Tam co się będę o nim rozpisywać.

A : Jakiś Oc zgaduję. Mał oryginalny .

S: Ten sam Oc i jakiś brzydki źrebak. Jedyne co mi się podoba... to tło. 

U : Nie znam, albo znam, ale nie pamiętam... Ale chyba wolałabym nie znać. .-.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przytoczę pewną rzecz, a dokładnie ~ "Oj tam, oj tam... - wyraża więcej niż 1000 słów."

A: Nie podoba mi się. Nie wiem czemu, ale jakoś do mnie nie przemawia.

S: To tym bardziej. 2/10

U: Nie znam, ale być może jest to osoba ciekawa do poznania.

 

EDIT:

 

N: Jak jakaś... sławna osoba z filmów :v

A: Wielka szóstka.

S: Again. Fajne gify.

U: Udziela się na forum, wydaje się interesującą osobą.

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...