Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Snuja brzmi fajnie. Krótkie, charakterystyczne, łatwe w wymowie. Słowem - nick idealny.

A: Radioaktywny... Nuda trochę. Nie moje kolory.

S: Fajne. Przypomina mi graficznie trochę animację Diggy diggy hole. Ciekawe co się jara.

U: Wszędzie się gdzieś przewija, a i tak ciężko mi skojarzyć. Ale pamiętam że wrażenia raczej pozytywne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

N: Jak jakaś... sławna osoba z filmów  :v

 

leżę .      

 

N : Cahan, stary dobry nick, który się pamięta. Nie wiem co on oznacza, ale fajny jest.

A : To jest chyba jej Oc.... z tego co pamiętam. 

S : jeden z jej obrazków z tego co wiem. Fajny smok. 

U : Pamiętam i znam z widzenia, ale nigdy nie rozmawiałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Cassidy kojarzy mi się z takim raperem. Lombax... kto grał Ratcheta zrozumie o co chodzi :D. Nick dość długi, ale podoba mi się.

A : Well, awek powinien być kwadratem a nie prostokątem. W przeciwnym wypadku gorzej widać. Chodź może to tylko moje widzimisię i tak mi się przynajmniej wydaje. 

S : Big Hero 6, jeden z najlepszych filmów animowanych 21 wieku. Ale i tak wole Frozen.

U : Kiedyś rozmawialiśmy ale słuch po tobie zaginął- chodź zauważyłem, że powróciłaś. Ogólnie fajna i miła osoba, bardzo inteligentna jak na swój wiek.

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki charakterystyczny dla niego ^^ Pierwszy wybór - najlepszy wybór? Może pierwszy wybór na swój nowy nick? :v

A: Śliczna klaczka, rozmarzona. Bardzo mi się podoba, ładnie narysowana, wyglądająca na lekkoducha. Kolorystyka również to podkreśla delikatnością swoich kolorów~

S: Kolejna grafika prześlicznie wykonana. Kolorystyka na plus, tło świetnie zrobione i postać oczywiście idealnie dobrana ^^ Lubię Octavię :3 No i napis bardzo pozytywny i optymistyczny. Lubię prawie wszystko co jest pozytywne i optymistyczne ^^

U: Użytkownik...też pozytywny! Chociaż czasami odwala dziwne rzeczy, ale lubię go. Zawsze można z nim pogadać na wiele tematów :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cóż, chyba nikt nie ma wątpliwości, skąd się wziął. I muszę przyznać, że bardzo lubię tą postać.

A: Jakiś kwiatek. Strzelam, że... jaskier.

S: Nie wiem czy drugi cytat jest z książki czy gry (pewnie z obu :P ) ale według mnie świetnie podsumowuje wyśmienity charakter Jaskra. Kurczę, jak można tej postaci nie polubić...

U: Hmmm, ogarnięta użytkowniczka, sprawia wrażenie myślącej, co jest rzadkim zjawiskiem. Bardzo szanuję ludzi, którzy są w stanie się logicznie i konstruktywnie wypowiedzieć na inne tematy niż piwo, celebryci czy obrazki z kotami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo... ciekawy :v Czuć rosyjskim z niego.

A: Wow, much Octavia, very music, wow. Pieseł z grzywą Octavii mnie rozbawił :D

S: Urzekł mnie, życie nabrało sensu. XD

U: Bardzo ogarnięta osoba, a przynajmniej takie wrażenie sprawia. Nie mieliśmy okazji pogadać, ale pewnie byśmy się polubili ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Estherenn, miałam problem by to napisać :u

A : Nwm czemu, ale to nie jest mroczne tylko słodkie, bardzo słodkie ;u; 

S : Dobra, ja też pewnie tak wyglądam gdy się śmieję . 

U : Kojarzę z widzenia. Ale nie rozmawiałam, jakoś tak pozytywnie o niej myślę .-.

 

 

Ogólnie fajna i miła osoba, bardzo inteligentna jak na swój wiek.

 

dzień dobroci dla zwierząt :lunaderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Sir :hug: oholic

A : Fajny ten kucyk, troszkę zbyt różowy, ale ten avatar wygląda nieźle ;u;

S : Sygnatura jest jeszcze lepsza >u<

U : Ano, też byłam nieobecna , trzeba poważnie porozmawiać.  Znam typka, fajny gość.

 

Ps. Lombax to taka rasa, której nie ma :u

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cassidy  było od zawsze, od wielkiego wybuchu. Czy jak kto woli, od stworzenia świata. (mam nadzieje że nie wywołałem żadnej wojny)  Jest znany, rozpoznawany i mam nadzieje że nigdy nie zostanie zmieniony. Te Lombax-y dziwnie wyglądają, ale nic mi do tego. 

A: To chyba z ,,Wielkiej szóstki''.  Wszyscy  polecają tą bajkę, ale sam tego nie oglądałem. Kiedyś trzeba będzie się za to zabrać. 

S: Tu podobnie. Nie to że spodziewałem czegoś innego w spoilerze.  :lie:

U: Uważana za fajną i miłą, wprost arcy-sympatyczną. Ze świecą szukać kogoś kto by  jej nie lubił i niema co się dziwić. Ale ja wiem że to okrutna bestia jest.  

Nie no żarty sobie robię ( taki heheszek). Jest jak najbardziej w porządku. Aktywna i zasłużona, co widać po nagrodach. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Uwielbiam wilki. Więc z góry Twój nick także lubię :)

A: Indianin? W każdym razie mi się podoba. 

S: Piękny gif w spoilerze ze słusznym podpisem. Tłum nie zawsze ma rację, powiem więcej - często jej nie ma. Sam gif mnie zawsze rozwala, gdy go widzę. 

U: Widziałem czasem na forum, sprawia wrażenie ogarniętego człowieka, no i jedna moja znajoma swego czasu go chwaliła, a ona o byle kim miłych słów nie powie :D Jak dla mnie bardzo w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Rozdaje hugi na prawo i lewo każdemu bez wyjątku ^^

A:Zajefajny avek :) wkońcu Uszatka robiła ^^

S:Równie genialna jak avek :)

U:Ogólnie spoko ziomeczek z gangu dolny śląsk i pogada i hugnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Brzmi jak... Nie wiem co. Tak czy i owak brzmi... dobrze.

A: Nie podoba mi się jakoś.

S: Jak najbardziej. T-90 zawsze na propsie :kappa:

U: Ostatnio zawsze uśmiechnięty. Oby tak dalej m8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W sumie to jest spoko, z tym, że na dobrą sprawę nadal nie wiem jak to czytać i na 100% nie czytam tego tak jak trzeba, bo po mojemu brzmi to jakoś jak "Esterin" nie bij, jeśli to kaleczę XD 

A: Podoba mi się ten kotek. To naprawdę ładny kotek.

S: Bella i jej piękna mimika. Lubię bardzo. Linki z sygny znam, hueheuheuehue c:

U: O, a powiedzmy, że trochę nawet gadaliśmy coś i stwierdzam, że osoba w porządku. Lubi koty. Każdy kto lubi koty jest okej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki łatwy i przyjemny... nie będę się rozpisywał, bo mi się podoba.

A: W sumie coś z anime... więcej nie powiem, bo nie znam tej postaci. W sumie nie jest zły

S: dwie postacie grające na fortepianie/pianinie widocznie ćwiczące jakąś skomplikowaną melodię i jakieś linki... w sumie fajna

U: Nie znam, mimo tego, że widziałem kilka razy w różnych tematach. Po postach wnioskuję, że da się normalnie pogadać.

 

 

@Edit damyt jestem za wolny :drurrp:

N: Ciekawy. Nie wiem, jak go wymawiać, ale ciekawy

A: trochę to smutne, trochę to straszne, trochę to śmieszne całkiem ok jak dla mnie

S: Diaboliczny uśmiech Bellatrix Lestrange i kilka linków reklamujących osobę całkiem zgrabne

U: Nie znam, lecz widziałem kilka .fotek i stwierdzam, że coś intensywnie ponura istotka. Nie mam pojęcia, z czego może to wynikać, więc nie wnikam. W sumie to nawet nie wiem, czy jest ponura czy to jest normalna mina tejże userki. Być może wynika to z tego, że się nie znam na ludziach... ogólnie jestem neutralnie nastawiony, z racji tego, że nie znam.

Edytowano przez Sosna z Rivii
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zauważyłem że sporo nicków na forum zaczyna się na literę ''D'', choć pewnie mi się tylko wydaje. Poza tym nick podobny do ''nazwy'' pewnej niesławnej broni. Jak dla mnie  może być. 

A: Jedna z moich ulubionych postaci 2-planowych z MLP, sympatyczne stworzenie. Ale sam jakoś nie pałam miłością do typu muzyki jaki jest jej przypisywany.  A avatar jest całkiem całkiem, w sumie tło do niej pasuje.

S:  Zapewne Syryjski T-72A1, na dodatke pruje do mnie z burzącego- zgrywus :ming:.

U: Szczerze- nie znam. Ale z tego co widzę to lubi rosyjski sprzęt, a te charakter mają, więc jest pewna podstawa aby go lubić. Poza tym fan Vinyl, oraz innych ciekawych rzeczy. Może okazać się dość fajnym gościem. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wilk. Lubie wilki. Interesuje mnie to, że nigdy nie atakują pojedyńczo, ale zawsze (albo przeważnie (jak się myle nie bić pl0x :octcry: )). Nick na plus.

A: Ładnie wykonany awek. Indianin, jeśli się nie mylę.

S: Z pierwszego spojrzenia wygląda na coś podobnego do chińskiego Z-10, choć mogę się mylić. W spoilerze czysta prawda.

U: Bardzo dobry użytkownik, da się z nim pogadać, pożartować. Człowiek warty do poznania.

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy, choć nie znam historii tej nawy :rarity5:

A: Atom stop.

S: Płonie ognisko w lesie.

U: Spoko znajomy z którym często mamy podobne zdanie na wszelakie tematy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kolejne zwierzątko ~ Dodane jeszcze Raindrop daje ładne połączenie, ciekawe. Ale przytuliłabym rysia <3

A: Celestia. Bardzo szcześliwa Celestia. Lubię Celestię, więc na plus, tym bardziej, że ładnie wykonane

S: Widać, że lubisz bardzo Celestię, to dobrze, bo jest co lubić :3 Śliczny wzorek na tle i ładna, zgrabna Celestia

U: Znów użytkownik ma prawie 2k postów, a ja go ledwo kojarzę ;_; Pewnie stary bywalec i już rzadko zagląda. Cóż. Na pewno lubi Celestie i anime. A ja lubię i to i to, więc też na plusa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Jaskier... to jest... to taki kwiatek. dziś obchodził zielone świątki pewno. 

A : Że to kwiatek jest .

S : Też pewnie o kwiatku, nawet nie czytam. 

U: Że niby kojarzysz, a w życiu gościa na oczy nie widziałeś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ta kropka na końcu wiele zmienia.

A: Kobieca postać siedząca na schodach, a wokół niej dwa koty. Trochę słaba jakość, ale jest ok.

S: Widzę łącza do DA, aska i jakiegoś tematu z rysunkami. Nie wiem co ma oznaczać obrazek powyżej. Jakieś dwie kobiety i porównanie. Ta po prawej jest grubsza!

U: Sprawia wrażenie emosiowatej i mhocznej postaci, a tak to nie kojarzę.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy się tylko z jednym. Tym userem! Bardzo fajny i oryginalny nick. G i r fajnie się razem komponuje w krótkich słowach

A: Dziewka bardzo ładna. Ładne kolorki pasujące do siebie. Wzrok też ma...świetny po prostu ^^ Niestety szkoda, że nie widać jej nieco niżej :3

S: Lubię tego typu gify, ale jak znam postacie. Tutaj nie znam, więc smuteczek :c Kawałek mnie nie przekonuje jakoś.

U: Spoko człowiek. Lubi chińskie bajki, prowadzi dział AJ, a ja lubię AJ. W sumie mało rozmawialiśmy, ale nie wyglądał na złego człeka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jaskier... kwiatek lub też postać z mojej ulubionej sagi.... (domyślcie się której hehe), jako nick jest spoko, choć poprzedni bardziej pasował :v

A: Toć to chyba jaskier jest.... całkiem spoko :v

S: Dwa cytaty, jeden od Niczego (hue) a drugi Jaskrowy... jak dla mnie jest okej 

U: Wydaje się miła... znaczy z tego, co z nią gadałem taki wniosek wysnułem ale tak w sumie mało co znam :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...