Skocz do zawartości

Wasz ulubiony ogier z MLP.


Recommended Posts

A więc to kolejny mój spam zasypania nowym tematem. A ,że jestem gadatliwa niczym :pinkieawesome: to zakładam. 

Do mojej ulubionej męskiej części kucykowego świata należy Braeburn za przynależność do Jabłczyńskich i Shining Armor za bycie jedynym gwardzistą bez klona :3

Poza tym lubię też Big Maca i Doktorka.

A wy jakich macie ulubieńców?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat równie sensowny co omawianie najlepszego stylu kopytek w Equestrii:rd8:

Są dobre ogiery i są złe, a moim zadaniem jest zachować równowagę :kappa:

Teoretycznie Discord jest po części kucykiem, a skoro tak to znaczy że po części jest ogierem:lie:...   Discord: mister Equestrii :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka Big Mac też się zalicza? XD

Spłoń za to.

 

W mojej ocenie żaden ogier nie jest dobry w serialu, ale jak już mam wybierać mniejsze zło to wybrałbym Bulk Bicepsa, gdyż jako jedyny mnie jeszcze nie zirytował.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony ogier to Sombra. W prawdzie trochę go mało w serialu, ale jest królem ( a przynajmniej był ), mało mówi i wygląda mrocznie. Co do reszty, to chyba żadna męska postać ( po za Discordem ) nie zrobiła na mnie wrażenia. Dominują klacze i bardzo dobrze, bo one jakoś lepiej wychodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jednego ulubionego. Mam ich kilku. 

Na czele stoi Sombra, a tuż za nim Whooves. Są to moi faworyci jeśli chodzi o ogiery, a tak się składa, że również jedne z ulubionych postaci w ogóle. Ale bardzo też lubię Big Macintosha, Double Diamonda i Fancypantsa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Kurde, większość męskich postaci to bohaterowie epizodyczni. Niektórym udało się pozyskać szersze role, ale i tak zazwyczaj wpadają one na drugi plan. I lubię ich praktycznie wszystkich za to że są przerysowani jak cały serial. Nie chcę budować listy ulubionych charakterów, mimo że o wielu miałbym coś pozytywnego do powiedzenia. Jeżeli miałbym wybierać Number One to byłby to Zephyr Breeze. :rarity4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...