Skocz do zawartości

Pony Personality Test !!


Recommended Posts

Dołączona grafika

Muszę przyznać że robię ten test trzeci raz. Za pierwszym razem wyszła mi zdecydowanie Rainbow i byłem zadowolony ;] Potem wyszły Pinkie i Rainbow na podobnym poziomie, ale Pinkie miała lekką przewagę. Natomiast to dzisiaj... Jestem w szoku ;] Po pierwsze dlatego, że zaznaczam zawsze że jestem leniwy, a po drugie dlatego, że nie raz zdarza mi się kłamać. :lie: No ale cóż, Rainbow na drugim miejscu ex aequo z Pinkie, tyle dobrze. Twi czwarta może być. Reszta jak najbardziej pasuje ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wrzucam i swój (100% prawdziwe odpowiedzi + robiony kilkakrotnie)

Dołączona grafika

Czy dobrze będzie jak nazwę ciebie Hikikomori?

A co do mojego testu:

Dołączona grafika

Wszystkiego po trochu. I powyżej średniej.

Nie dziwię się. Lubie poznawac nowych ludzi i do wszystkiego staram się podchodzić z uśmiechem na ustach ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Nic z tego! Jestem trochę nieśmiały co prawda, a mój charakter przypomina Fluttershy, ale Hikikomori to nie jest. Staram się poznawać nowych ludzi, jednak podchodzę do tego trochę nerwowo i zanim coś powiem sporo się zastanawiam, żeby nie palnąć głupoty. Jeśli jednak temat mnie w znaczącym stopniu dotyczy np. mowa o czymś, czym się interesuję, to mogę "nawijać" godzinami. Możesz mnie więc nazwać Introwertykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ten teścik, oto wynik:

Dołączona grafika

Osobiście uważam, że test jest trochę wadliwy. Fakt, jestem nieśmiały w rzeczywistości, co ten test pokazał, ale skąd u takiego lenia jak ja tyle podobieństw do Applejack? Mimo to, takie testy są świetną zabawą i myślę że niedługo je polepszą, aby lepiej oddawały charakter wypełniającego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...