Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts


Mógłby ktoś zmienić tytuł tego tematu na "Fan arty z Lyrą i Bon Bon" albo jakoś tak? Jak przychodzą mi powiadomki to zawsze muszę się domyślać o jaki temat chodzi.

Hmm, serio? Ja się tego nauczyłem, już pierwszego dnia istnienia tego tematu...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIP zależy jakiego mam maha...

 

 

 

Zauważyłem ten temat, nie chcę się wtryniać w decyzję rady, ale naprawdę zamknięcie go było dobrą decyzją. Też mógłbym trochę pomasakrować lewaków, tylko pytanie po co to robić na tym forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęto zgłoszenie.


Obowiązuje tu także zakaz offtopowania. Proszę się do niego stosować, bo wypuszczę Zielone Krakeny i się skończy kopytkowanie.

To samo tyczy się double postów Cyg, używamy opcji "edytuj" w takich przypadkach. Połączyłem dwa ostatnie posty. ~ Arjen

Widać ktoś tu się pobawił w Terminatora i sterminatorował posty rozdzielające. Tak czy siak dzięki. ^^

Edytowano przez Cygnus
double post
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam małe pytanko.

Oberwałem warnem, ale zastanawia mnie jego wielkość. Do tej pory jakoś się przyjęło, że ekipa dostaje x2 procentów, ale tym razem otrzymałem +20% do mojego 30% warna. Co prawda gdzieś tam w kuluarach się mówi, że są zmienione zasady waranów dla kolorowych, ale nie ma nigdzie tego oficjalnie powiedzianego, a regulamin milczy na ten temat.

 

No i jeszcze co z zasadą recydywy, za którą jeszcze na początku warna dostałem niesłusznego warana od bestera? Dzisiaj tak spojrzałem do regu, bo warn mi o tamtej sytuacji przypomniał, no i nie ma ani słowem wspomniane o czymś takim. Poza tym, już były przykłady osób na forume, które waliły recydywą, ale jakoś większych warnów z tej mańki nie było. Czyżby zatem istniał jakiś ukryty regulamin?

 

No i jeszcze ta odpowiedź moda, która padła podczas dyskutowania o tym problemie na sb, jakoby wiedza o działaniu warnów nas nie dotyczyła i zasugerował wręcz, że nie powinniśmy się tym interesować. Takie przynajmniej wrażenie odniosłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam małe pytanko.

Oberwałem warnem, ale zastanawia mnie jego wielkość. Do tej pory jakoś się przyjęło, że ekipa dostaje x2 procentów, ale tym razem otrzymałem +20% do mojego 30% warna. Co prawda gdzieś tam w kuluarach się mówi, że są zmienione zasady waranów dla kolorowych, ale nie ma nigdzie tego oficjalnie powiedzianego, a regulamin milczy na ten temat.

 

No i jeszcze co z zasadą recydywy, za którą jeszcze na początku warna dostałem niesłusznego warana od bestera? Dzisiaj tak spojrzałem do regu, bo warn mi o tamtej sytuacji przypomniał, no i nie ma ani słowem wspomniane o czymś takim. Poza tym, już były przykłady osób na forume, które waliły recydywą, ale jakoś większych warnów z tej mańki nie było. Czyżby zatem istniał jakiś ukryty regulamin?

 

No i jeszcze ta odpowiedź moda, która padła podczas dyskutowania o tym problemie na sb, jakoby wiedza o działaniu warnów nas nie dotyczyła i zasugerował wręcz, że nie powinniśmy się tym interesować. Takie przynajmniej wrażenie odniosłem.

 

Obecnie, po mojej "przygodzie" mamy trochę inny system karania kolorowych. Zamiast podwojenia, w ekipie mamy warny:

do 30% członek ekipy dostaje dodatkowe 20%. Powyżej 30% jest to dodatkowe 30%.

 

Będę musiał wpisać tą zmianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej. Poza tym, co recydywą, o której nie ma wzmianki w regu, a za którą modzi by bardzo chętnie ciśnęli?

Nico - ja cię lubię ale spuść z tonu, bo, mówiąc poetyckim językiem którego używasz, wyłapiesz.

Wbrew temu co sobie możesz ubzdurać, modzi nie cisną, tylko <buysomeapples> robią swoje. To nie jest "ciśnięcie" tylko wyciąganie konsekwencji z regulaminu na który się zgodziliście przy rejestracji.

A jak dalej chcesz rozsiewać takie wyssane z palca pomówienia, to z chęcią ci pokażę jak "mod który lubi cisnąć" dowala komuś za prowokacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po napisaniu tego mojego posta w regu znalazła się informacja o dodatkowych warnach dla kolorowych. Więc dzięki za dodanie.

 

 


To nie jest "ciśnięcie" tylko wyciąganie konsekwencji z regulaminu na który się zgodziliście przy rejestracji.

 

Przy taryfikatorze powinna być jeszcze wzmianka o funkcjonowaniu zasady recydywy, bo póki co jej nie widzę. Niby jest, ale jak to obecnie działa, skoro teraz warny dla kolorowych działają na innych zasadach? Tak samo jak kiedyś, czy też się zmieniło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na stylu Twilight przycisk jest albo niewidoczny, albo coś jest nie tak. Kliknięcie w jego miejsce nie daje żadnego rezultatu. Na pozostałych stylach wszystko jest OK.

 

Przeglądarka: Chrome, styl "Black" (zero problemów)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zgłosić Trica, gdyż już od bardzo dawna olał on całkowicie swoją posadę avatara Twilight. Dział obrasta kurzem i jedynie Hoffman stara się jakoś go podtrzymać. W dodatku, już dawno temu zgłosiłem tą sprawę Siperowi, który zapewniał mnie, że postara się jakoś temu zaradzić. Pisałem do niego 4 razy (w różnych odstępach czasu) i za każdym razem twierdził, że weźmie się za to. 2 miesiące minęło od ostatniego zgłoszenia sprawy, a postępu nadal nie ma.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...