Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Proponuję od razu dać KreeoLe ten tytuł. Widać, że chce pomagać w dziale. Moim zdaniem wybory są bezsensowne. Już lepiej by było, gdyby to użytkownicy zagłosowali, kogo chcą na regenta kochanej Farmerki.

 

Takie coś byłoby co najmniej nieczystym zagraniem i pokazaniem środkowego palca do wszystkich potencjalnych kandydatów. Nie po to ogłoszono nabór, żeby teraz wprowadzać ludzi w błąd.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję od razu dać KreeoLe ten tytuł. Widać, że chce pomagać w dziale. Moim zdaniem wybory są bezsensowne. Już lepiej by było, gdyby to użytkownicy zagłosowali, kogo chcą na regenta kochanej Farmerki.

Takie coś byłoby co najmniej nieczystym zagraniem i pokazaniem środkowego palca do wszystkich potencjalnych kandydatów. Nie po to ogłoszono nabór, żeby teraz wprowadzać ludzi w błąd.

Pragnę przypomnieć, że Kreeo była już regentką Jabłkowego Jacka, ale zrezygnowała i to właśnie GreenWave przejął po niej to stanowisko.

Po co przywracać na stanowisko kogoś, kto sam dobrowolnie odszedł?

Jeżeli KreeoLe chciałaby powtórnie być regentem AJ sama by się zgłosiła i nie potrzebuje do tego pomocy z waszej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał wniosek o zrobienie czegoś w sprawie działu "Innych postaci" z MLP:FiM.

 

Doszło do tego, że każdy kucyk, nawet backgroundowy nic nie znaczący (czyli nie Vinyl, Octavia itd.) dostają własne tematy. A najczęściej te tematy służą jedynie nabijaniu licznika postów. O wielu postaciach nie idzie napisać niczego nowego, odkrywczego, najczęściej skończy się to na stwierdzeniu, czy kucyk ładny, czy nie. A potem chmara takich tematów zasyfia forum. Człowiek wchodzi w "Nową zawartość" i widzi sporo tego typu tematów. 

 

Tego typu tematy nie wnoszą niczego do forum, stąd osobiście byłbym za jakimś ogarnięciem tego. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w dziale Innych Postaci powinno się wyłączyć licznik postów. Jeden problem z głowy. A o tym czy działy są potrzebne czy nie, niech zadecydują forumowicze. Mam nadzieję, że ktokolwiek się wypowie. Ja, jako opiekun działu wstrzymam się od głosu (nie napiszę przecież "wywalcie Kącik Muzyczny").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linds'owi chodziło chyba raczej o to, żeby usunąć temat "Inne postacie" w którym widzimy temat o Neon Light ( ? ) czy Sea Swirl (tym bardziej nie wiem, cóż to za kuc). Ja również jestem za usunięciem z tego działu licznika postów a nawet jego usunięcia.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka skarga a zarazem wniosek jest.

Skarga na kolejnego czerwonego, który nie poinformował ogół forum o planowanych pewnie zmianach.

Wniosek? Podawajcie takie planowane update'y do wiadomości, te przerwy w braku działania SB i inne niedogodności spowodowane innymi działaniami są nader irytujące. Nie chodzi tu zaraz o to, że najeżdżam na czerwonych - po prostu proszę o uprzedzanie o takich działaniach, by człowiek mógł się przygotować psychicznie.

Nno.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linds'owi chodziło chyba raczej o to, żeby usunąć temat "Inne postacie" w którym widzimy temat o Neon Light ( ? ) czy Sea Swirl (tym bardziej nie wiem, cóż to za kuc). Ja również jestem za usunięciem z tego działu licznika postów a nawet jego usunięcia.

 

No nie ukrywam, osobiście byłbym albo za skasowaniem działu "Inne postacie", albo za wyznaczeniem moderatora, który by akceptował jaki temat mógłby powstać, a który nie. Wówczas taki moderator akceptowałby postacie, o których można coś więcej podyskutować jak np. Photo Finish, a odrzucałby postacie o których nie da się nic powiedzieć i służą jedynie nabijaniu postów jak np. Sea Swirl, czy Neon Light. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ukrywam, osobiście byłbym albo za skasowaniem działu "Inne postacie", albo za wyznaczeniem moderatora, który by akceptował jaki temat mógłby powstać, a który nie. Wówczas taki moderator akceptowałby postacie, o których można coś więcej podyskutować jak np. Photo Finish, a odrzucałby postacie o których nie da się nic powiedzieć i służą jedynie nabijaniu postów jak np. Sea Swirl, czy Neon Light. 

O takiej Octavii też raczej pogadać nie można :dunno:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat uznaję gadkę o temacie Octavii za uzasadniony. W końcu Octavia to podaje się non stop na meetach za Olafa (Nightfall Heart), ba, nawet sfałszowała jego dokumenty! :v A prawdziwy Olaf gdzieś więziony cierpi. 

 

A teraz tak całkiem poważnie. 

Octavia została wypromowana przez fandom. Ma w cholerę filmików, fanficków, artów. Ma ułożoną historię życia, powiązania z Vinyl itd., więc jest tu nad czym dyskutować. Plus ponoć ma się pojawić w 4. sezonie. 

Tak więc uważam, że Octavii jak najbardziej należy się własny temat. A i na regenta, jeśli są ciekawe pomysły na takowy dział. 

 

Pomijam fakt, że regentów jest i tak za dużo i forum obecnie to bardziej zabawa w kucyki, niż forum o fandomie i serialu i, że generalnie poparłbym żeby regenta miały tylko główne postacie, a nie każda, która się nawinie. 

 

Jak jest jednak kucyk typu Sea Swirl to za bardzo o niej nic nie powiesz. Ino tyle, czy jest ładna lub "przypomina czyjeś OC", co nie będzie odkrywcze, bo każde OC przypomina albo kogoś z serialu albo czyjeś inne OC. Nie da się uniknąć podobieństw. Ba, Trigen stworzył swoje OC, a jest podobne do mojego. Wielkie mi halo. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to wszystko ma tyle wspólnego z serialem, co byle fic. Mówi to o kanonie? Nie.

 

 

W każdym fandomie jest kanon jak i świat fanów. Tego nie unikniesz. 

A moim zdaniem to powinno być forum i o serialu i o fandomie. A nie forum o serialu i o udawaniu kucyków i nabijaniu postów. Od nabijania statystyk i zabawy w kucyki jest World of Equestria. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...