Skocz do zawartości

Co mówi sygna?


Melody Warbleness

Recommended Posts

Śmierć jest zwycięzcą w każdej wojnie - Owszem, można powiedzieć że śmierć jest zwycięzcą wszędzie, po prostu "Śmierć jest zwycięzcą". Każdy człowiek na świecie umiera, każda śmierć to dla takowej Śmierci osobna wygrana, nie da się jej oszukać ( przynajmniej na razie) Więc śmierć jest zwycięzcą odkąd powstał świat, Rainbow Dash mogłaby pozazdrościć takiej passy wygranych.
Nie ma nic szlachetnego w umieraniu dla swojej religii - Pewnie tak, no bo nie ma z tego pożytku żadnego, a jedynie strata, w chrześcijaństwie można by to zakwestionować, bo Jezus umarł na krzyżu, ale On umarł za wszystkich ludzi i za ich grzechy, a nie dla swojej religii, więc można się zgodzić z tym cytatem.
Dla swojego kraju - No tutaj to bym polemizował, każdy ma swoją ojczyznę i obowiązek  bronić jej stanu rzeczy. Żołnierze którzy walczyli o Polskę chyba nie myśleli inaczej i tak, było to bardzo szlachetne z ich strony, bo bez nich nasz kraj po prostu by nie istniał.
W imię ideologii czy wiary - Bully shit, chciałbym umrzeć za swoje przekonania jeżeli byłaby taka potrzeba, człek ma własne zdanie i ma prawo go bronić aż po grób. Co do wiary pozostanę bez głosu.
Lecz dla drugiego człowieka - owszem - Tutaj się zgodzę, zawsze marzyłem aby umrzeć oddając życie za osoby które kocham, a jeżeli miałbym wybierać, śmierć swojego przyjaciela, lub moja, to wybrałbym swoją. Tak bardzo wychwalam swoje przekonania pod niebiosy i nic tego nie zmieni.

Wspomnienia łagodzą wewnętrzny ból
Teraz wiem dlaczego

Chyba nie do końca zrozumiałem. Lecz dobre wspomnienia mogą łagodzić wewnętrzny ból, ale na krótką metę.
Sygna zawiera też linki do YT, Da, aska, Fb, kociątek Oo
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rainbow Dash

>.> Przecie tam jest napisane kto to jest. Zresztą zbyt się różni, aby uznać go za Rainbow Dash :D


propagandowe hasło Discorda.

A mówcie co chcecie. Jest to tekst, który wypowiada główny bohater mojej książki pod koniec 2. części :rainderp:

________________________

Fajny tekst + odnośniki do różnych kont użytkownika ^^ Sweet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...