Skocz do zawartości

Wyżal się.


Mellie

Recommended Posts

To ja o swojej pasji lepiej nie będę nic mówić... Nie wiem ile kosztuje jazda konna (zapewne lekcje X razy w tygodniu), ale wolałem nawet nie wspominać o cenach. Tym bardziej, że miałem 15-16 lat. Gdybym dostał to czego bym chciał dziś pracowałbym jako DJ na weselach (co raz częściej pary młode biorą ich zamiast ryzykownych zespołów). Kto wie, czy nie grałbym w klubach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego by tu zacząć:

1.Poprawa zoologi

2.Ci co byli na wykładach są zwolnieni z egzaminu z embriologii (zgadnijcie kto nie był)

3.Nawet jeśli jutrzejszego kolosa zaliczę na 20/20 punktów to i tak zabraknie mi 0.5 żeby zaliczyć przedmiot.

 

Mam gorzej niż przep*******ne - mam przegwizdane... Serio nie wiem co dalej z tym robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Człowiek to nie pies, który nauczy się każdej sztuczki. Jeśli ktoś nie ma do tego wprawy / głowy / talentu to może do... ufajdanej śmierci ślęczeć nad kartką z ołówkiem a i tak wyjdą mu bohomazy. Wychodzę z założenia, że każdy ma swój wrodzony talent, który może odkryć i szlifować.

A ja się z tym nie zgodzę. Popatrzmy z biologicznego punktu widzenia. Czy malowanie, rzeźbienie, granie na gitarze są według natury celem naszej egzystencji? Nie. Jesteśmy jedynym gatunkiem, które takie rzeczy wyczynia i nie ma to nic wspólnego z biologią. Wniosek nasuwa się sam - ludzie nie mogą rodzić z talentami, więc sami sobie je wyrabiają. Fakt, niektórych ograniczają fizyczne aspekty (jak u Ciebie drżąca ręka, Triste), lecz historie różnych ludzi udowadniają, że takie rzeczy da się przezwyciężyć (chyba, że drastyczny wypadek/ciężka choroba - typu człowiek sparaliżowany dobrym rysownikiem raczej nie będzie [choć kto wie, może i takie przypadki się zdarzają]).

Co do bohomazów - wydaje się. Sam tak myślałem, a potem porównałem sobie stare rysunki i nowe. Postęp widać. Tylko trzeba mu też pomóc, np. czytając poradniki. No i zbyt długie przerwy też nie powinny być. Bo taką wyobraźnię też trzeba ćwiczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ na weselu zamiast prawdziwego zespołu? X.x brrr..... Dla mnie nic nie przebije dźwięku prawdziwych instrumentów.

Zapomniałaś o jednym - wokalu. Na weselu mojego kumpla zespół był wujowy. Pewnie, instrumenty spoko, ale wokal... mózg wypływał uszami. Brat opowiadał mi o weseli na którym był. DJ puszczał wszystkie "weselne" kawałki. Nie ma to jak 100 osób drących się "zaaabraaałaś seeerceee moooojeee..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manga Comic Maker

To pewnie jeden z tych badziewnych programów, gdzie "styl mangowy" (cudzysłów, bo nie ma czegoś takiego...) ogranicza się do wielkich oczu i "kjutaśnych" dodatków.   :bemused:

 

Co do osób żalących się na brak talentu w rysowaniu - jedyną radą na to jest ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. :F

Nie każdy jest w stanie dojść do takiego levelu, jaki by chciał. Mi się nie udało. Postępu też nie widziałam.

A żeby offtopu nie było - pytałam się tydzień temu gościa od projektu, czy musi być filmik (większość miała). Jego odpowiedź: "nie, może być prezentacja ze zdjęciami". No więc zrobiłam prezentację, a ten ma pretensje, że za mało! Nożesz...!   :rapidash: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jeden z tych badziewnych programów, gdzie "styl mangowy" (cudzysłów, bo nie ma czegoś takiego...) ogranicza się do wielkich oczu i "kjutaśnych" dodatków.   :bemused:

Nie znam się na mandze, ale program pozwala również dodawać własne grafiki. Komiks MLP? Żaden problem.

PS. Karny kaktus za cioteczne, umyślne używanie ciemnej czcionki.  :yHRvV:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... To do mnie?  :rarity4:

Jeśli umyślnie użyłaś czarnej / ciemnej czcionki to tak. Nienawidzę takiego zachowania od kiedy wprowadzono style do wyboru. Jeśli to kwestia przypadku - zamieniam kaktusa na bukiet najpiękniejszych róż i czekoladki Merci + (to co chcesz)  :3a0F4:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli umyślnie użyłaś czarnej / ciemnej czcionki to tak. Nienawidzę takiego zachowania od kiedy wprowadzono style do wyboru.

Rany, koleś, zluzuj trochę. Co jest złego w zwykłej, czarnej czcionce na białym tle?  :grumpytwi: Po cholerę mi jakiś inny styl? MI jest tak dobrze, nigdy nic nie zmieniałam i nie zamierzam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdarzają się wesela, gdzie większość czasu gra zespół, ale przez jakiś czas np. godzinę gra DJ. Zespół sobie wtedy może odpocząć ;P

 

Ja zawsze gram na zmianę 3 piosenki z płyty i 5 na żywo, bo śpiewanie non stop to samobójstwo i jest ok. O wokalu nie zapomniałam, po prostu zakładam, że na moim weselu będzie głównie instrumentalna muzyka i mała część z płyt.

 


Jesteśmy jedynym gatunkiem, które takie rzeczy wyczynia i nie ma to nic wspólnego z biologią.

Akurat słuch muzyczny ma podstawy biologiczne i można go dziedziczyć, a nawet jak się go nie ma to do pewnego wieku można go napraaaaaaaaaaaaawdę mocno rozwinąć co zmienia w pewien sposób strukturę mózgu (jak wszystkie teg typu zmiany, ale ta może przejść na twoje dzieci o wiele bardziej). Pomaga to nie tylko w muzykowaniu ale i szybszym uczeniu się języków, lepszym wyłapywaniu zmian tonów głosu (pomocne jak ci ktoś kłamie) i naśladowaniu tonu głosu innych. ;D Just sayin'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Rany, koleś, zluzuj trochę. Co jest złego w zwykłej, czarnej czcionce na białym tle?  :grumpytwi: Po cholerę mi jakiś inny styl? MI jest tak dobrze, nigdy nic nie zmieniałam i nie zamierzam.

Tu nie chodzi o styl jaki masz. Część użytkowników ma ustawione czarne tło, przez co nie widzą twojego tekstu, skoro masz ustawione napisy na czarny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat słuch muzyczny ma podstawy biologiczne i można go dziedziczyć, a nawet jak się go nie ma to do pewnego wieku można go napraaaaaaaaaaaaawdę mocno rozwinąć co zmienia w pewien sposób strukturę mózgu (jak wszystkie teg typu zmiany, ale ta może przejść na twoje dzieci o wiele bardziej). Pomaga to nie tylko w muzykowaniu ale i szybszym uczeniu się języków, lepszym wyłapywaniu zmian tonów głosu (pomocne jak ci ktoś kłamie) i naśladowaniu tonu głosu innych. ;D Just sayin'.

Ten słuch nie równa się talentowi. To cecha biologiczna, którą można wykorzystać jako ułatwienie do wyrobienia talentu. Tak samo jak ktoś ma pojemne płuca - to nie zadecyduje o tym, że dobrze śpiewa. Plus, jak sama napisałaś - da się go sobie wyrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, koleś, zluzuj trochę. Co jest złego w zwykłej, czarnej czcionce na białym tle?  :grumpytwi: Po cholerę mi jakiś inny styl? MI jest tak dobrze, nigdy nic nie zmieniałam i nie zamierzam.

 

Jestem wyluzowany i spokojny niczym leniwiec po wizycie w Coffie Shopie. Postaw się w sytuacji innych. Tak trudno użyć uniwersalnego koloru dzięki, któremu na każdym stylu tekst jest czytelny? Osobiście używam ciemnego i czarna czcionka wygląda tak: 

 

25sbg36.jpg

 

PS. Forum nie kręci się wokół Ciebie. Jesteś jedną z użytkowniczek. Z mojej strony over&out.

Ten słuch nie równa się talentowi. To cecha biologiczna, którą można wykorzystać jako ułatwienie do wyrobienia talentu. Tak samo jak ktoś ma pojemne płuca - to nie zadecyduje o tym, że dobrze śpiewa. Plus, jak sama napisałaś - da się go sobie wyrobić.

Polać cydru! Sam mam ponadprzeciętny słuch muzyczny (poddałem się kiedyś testowi stworzonemu przez uniwersytet, opublikowali go do sieci bo mają nową wersję - strony niestety nie pamiętam, znalazłem link na joemonster. Tak czy inaczej mój wynik to 85%, u zdrowego człowieka ponad 60, przyjmowali od 95%, przy 90-95% brali o ile były wolne miejsca) ale nie mam go jak wykorzystać. Czasami robię coś z muzyką, wtedy się przydaje.

A wspomniane płuca? Ideał dla płetwonurka (tych, którzy nurkują bez sprzętu), ale bez treningu i codziennych ćwiczeń ani rusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem wyluzowany i spokojny niczym leniwiec po wizycie w Coffie Shopie. Postaw się w sytuacji innych. Tak trudno użyć uniwersalnego koloru dzięki, któremu na każdym stylu tekst jest czytelny? Osobiście używam ciemnego i czarna czcionka wygląda tak: 

 

25sbg36.jpg

 

PS. Forum nie kręci się wokół Ciebie. Jesteś jedną z użytkowniczek. Z mojej strony over&out.

Polać cydru! Sam mam ponadprzeciętny słuch muzyczny (poddałem się kiedyś testowi stworzonemu przez uniwersytet, opublikowali go do sieci bo mają nową wersję - strony niestety nie pamiętam, znalazłem link na joemonster. Tak czy inaczej mój wynik to 85%, u zdrowego człowieka ponad 60, przyjmowali od 95%, przy 90-95% brali o ile były wolne miejsca) ale nie mam go jak wykorzystać. Czasami robię coś z muzyką, wtedy się przydaje.

A wspomniane płuca? Ideał dla płetwonurka (tych, którzy nurkują bez sprzętu), ale bez treningu i codziennych ćwiczeń ani rusz.

 

A wesz że możesz po prosu znaczyć tekst i już jest czytelny?  :ming:

 

A co do słuchu, narząd słuchu to loteria genetyczna, ale jak twój mózg go dobierze to już zależny tylko od twojego charakteru, talentu, fantazji itp itd... 

I to własnie na tym poziomie występują największe zróżnicowania co do odbioru. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za odkrycie Ameryki. A tak na serio. Mam tak robić z każdą ścianą tekstu?  :yHRvV:

 

,,Klikniecie w początek tekstu, i przeciągniecie kursora do jego końca zajęło mi mnij niż sekundę.'' Polecam. ~ WilkU

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaję się. Najwidoczniej nie przetłumaczę po kiego czorta na tym forum istnieje magiczny automatyczny kolor czcionki. Lepiej klikać i zaznaczać. W końcu to bardziej sensowne niż używanie koloru, który jest czytelny bez względu na styl...  :twilight6:

 

EDIT. Dolar - przyjąłem do wiadomości. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam używam ''szarego stylu'' i ja jakoś nie mam z tym problemu. Ale nie bój się, specjalnie dla ciebie znaczyłem ten okropny i nieczytelny tekst:  

 

Przechwytywanie.PNG

 

Nie chodzi mi tu aby komuś dopiec, po prostu to taka błahostka że szkoda na to dyskusji. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie kręci się wokół Ciebie.

Woooow, odkryłeś Amerykę, gratulacje.

Nigdy nie zwracałam na to uwagi i nie wiedziałam, że jest też opcja czarnego tła. A ty od razu na mnie naskakujesz, serdeczne dzięki.

A wesz że możesz po prosu znaczyć tekst i już jest czytelny? 

This.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...