Skocz do zawartości

Wyżal się.


Mellie

Recommended Posts

A gdzie ja napisałam, że sytuacja podoba? Po prostu żyjecie stereotypami aż do porzygu.

Miałem napisać o stereotypach kilka postów temu ale chciałem sprawdzić czy wyjdzie ich jeszcze więcej. I nie myliłem się.

Chyba nie będę już mówił nic więcej na ten temat bo stworzyły się 2 obozy- 1 ze mną i Panią Kapitan i 2 z Ythin i Cahan. Trochę się zapędziliśmy i zrobiliśmy z tego dyskusję na kilka stron...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego radzę się wstrzymać, bo jak wpadnie jutro na forum i zobaczy na ile stron się rozpisaliśmy i będzie musiała to wszystko czytać :-; A ostatecznie okaże się, że ten student to nadludzko mądre dziecko i zaczął studia w wieku 14 lat i jest tylko rok starszy? Lepiej poczekać na reakcję autorki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właściwie to trudno mi się nie zgodzić mimo wszystko z wypowiedziami Ylth i Cahan, tylko one po prostu uogólniają wszystko. A ja nie lubię patrzeć na ludzi schematycznie, bo pomimo ścisłego umysłu zdaję sobie sprawę, że to są ludzie. Więc albo ryzykuje dziewczyna albo nie. Większa szansa, że to dziewczyny miały racje. 

Ale jak mówi First, nie ma już co dyskutować nim autorka powie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 19 lat jest się pełnoletnim - to wiek w którym alkohol leje się strumieniami, przechodzi się inicjację seksualną

Dafuq? Mówisz o serialu "Szkoła" z TVN? :)

Miałem pradziadka starszego 12 lat od swojej żony. A znał ją od małego, bo mieszkali po sąsiedzku i ją bawił jak była dzieckiem ;)

Podrośniesz to zobaczysz jak będzie to wyglądało. Może przejdzie, może nie, w każdym razie spojrzysz na to dojrzalszym okiem. Teraz lepiej nie posuwać tego naprzód

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam do końca klepki pouciekały? Naprawdę? To może ja przypomnę, że związek osoby pełnoletniej z osobą poniżej lat 15 w naszym kraju to związek pedofilski. Możemy tu się kłócić czy tak czy nie, ale te czcze gadanie nie zmieni Polskiego Prawa, co za tym idzie, głupoty pokroju "dasz radę" czy "można próbować" są tak niesmacznym żartem, że głowa mała.

Treści na forum.

Zabrania się udostępniać treści (...)ogólnie uznanych za nieetyczne, łamiących prawo RP(...).

Uznajcie to za ostrzeżenie słowne.

I żeby nie było, miło widzieć, że nie wszyscy powariowali. 

@Ylthin

@Cahan

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to podjęcie czynności seksualnych z osobami nieletnimi jest niezgodne z Polskim Prawem, a nie związek z nimi.

To znaczy, jak się mylę to poprawcie, bo się nie znam. Ale tak mi się wydaję :v 

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to podjęcie czynności seksualnych z osobami nieletnimi jest niezgodne z Polskim Prawem, a nie związek z nimi.

To znaczy, jak się mylę to poprawcie, bo się nie znam. Ale tak mi się wydaję :v 

Mam nadzieję, że masz rację :_;

Well... swoją dziewczynę poznałem jak miała 13 lat ja 17... czyli idąc tokiem Zegarmistrza przez te 2 lata, póki nie miała 15, byłem w związku pedofilskim? ... fuck.

Edytowano przez Pierwszy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związki prędzej czy później do łóżka prowadzą i nie chce mi się wierzyć, że studenciak będzie czekał na te ustawowe piętnaście lat :v 

Znam kilku takich łowców okazji, co to ich wiek wybranki nie odstrasza. swoją drogą wybranka czuje się doroślejsza i wot, związek idealny, pomijając fakt że dwunastolatka to dzieciak, także powodzenia życze i krzyżyk na drogę. 

First, masz dziwne przekonania o związkach. Nie chciałabym powiedzieć, że spaczone.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie coś takiego powiedziałem?

W zasadzie pierwszy post który napisałem odnosił się głównie to tej sytuacji ze "związkami pedofilskimi" po czym napisałeś że patologia to zbyt mocne określenie o to chodzi.

Jeżeli uważasz że patologia to złe określenie na to to jak chcesz to nazwać hm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...