Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts

6/23/2014 at 00:08 Burning Question napisał:

Ja miałąm lekki problem z tym na początku, jako że temat istnieje na polskim forum, czyli zakładam, że zgodnie z normami kulturowymi wypada tylko narzekać, że jest się rozpaczliwie samotnym, albo, że znów jest się samotnym, albo, ze zawsze będziesz. >.> A i nad tym można się rozwodzić, bo jak ktoś napisze, że jest w szczęśliwym związku i jeszcze coś o tym doda to już chyba złe maniery, zazdrość i wywoływanie depresji...

Powiedz mi ktoś, że się mylę, plz.

Polak nie jest ani malkontentem, ani zawistnikiem. Wszystkie te cechy i nadmiar przywar sugerowałby, że Polak jest wschodem i dziczą i to w tej najgorszej odmianie. A Polska jako kraj Zachodu nie ma prawa być takim środowiskiem i nie jest!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.01.2016 at 11:26 SebastianRichCountryOwner napisał:

Polak nie jest ani malkontentem, ani zawistnikiem. Wszystkie te cechy i nadmiar przywar sugerowałby, że Polak jest wschodem i dziczą i to w tej najgorszej odmianie. A Polska jako kraj Zachodu nie ma prawa być takim środowiskiem i nie jest!

 

Comraderoboto+is+just+a+bait+fag+and+so+

 

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem singlem od jakichś 6 miesięcy i już zacząłem się do tego (niestety) przyzwyczajać...

Mam mocne postanowienie- żadnych dziewczyn, dopóki nie skończę płyty, ale teraz (przez kucowy projekt) moje pierwsze LP zeszło na dalszy plan...

Mimo wszystko dalej mam konto na portalu randkowym (nie wstydzę się tego, dla mnie to normalna sprawa) i może kogoś znajdę, ale na razie nie szukam...

Swoją drogą stwierdzenie "nie szukaj nikogo na siłę, sam się znajdzie" według mnie jest błędne, bo żeby znaleźć, trzeba przecież szukać!

Pozdrawiam :D

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Status: W związku.

I jestem zadowolona z tego! Chodź niektórzy uważają, że to trudny związek, odległość między mną a moim chłopakiem robi swoje, ale to wcale nie wygasza naszego uczucia. Miałam szczęście, że moja druga połówka jest również bronym. Oboje jesteśmy różni z charakteru ale lubimy podobne rzeczy. Wspieramy się w naszych zainteresowaniach. Dobrze, że żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku i mamy coś takiego jak internet. Chwała komunikatorom internetowym! :HLihR:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem aktualnie sam, chociaż dążę do tego by się to zmieniło. Niestety, jest to trudne i nie przynosi żadnych efektów, co powoduje straszną frustrację i zdołowanie. Tym bardziej w takich dniach jak dzisiejszy :sab: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minuty temu Hedward napisał:

No cóż. Rozstałem się dzisiaj z dziewczyną.

Współczuję. Ja byłem sam prawie pół roku, a mój związek (teraźniejszy) wyszedł kompletnie na spontanie :D

Wierz w siebie i znajdziesz kogoś ziomuś :D 

Cytuj

 

 

a nutkę wrzucam z dedykacją dla wszystkich singli! :D

Pzdr!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak się z boku na to wszystko patrzy, to te wszystkie romanse, starania i zamieszanie wokół tego, a jak jest już zdrada, to rozpacz wielka, to to takie śmieszne się wydaje. To śmieszne, że jakiś osobnik płci przeciwnej jest w stanie kogoś doprowadzić do rozpaczy, depresji. Są na tym świecie rzeczy bardziej interesujące, niż miłość z byle kim. Tak, jestem dość nieczuły i dobrze mi z tym.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ale zakochanych hot trzynastek, które są w poważnych związkach to Ty nie rozumiesz, przecież ich miłość jest tru i w ogóle, depresja i cięcie się to nieodłączny element miłości! Nie znacie się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może trochę odchodzę od tematu ale chyba niejeden zauważył pewną rzecz. 

Do czego zmierzam, temat związków, miłości jest wszędzie, przedewszystkim w muzyce, filmach, książkach, ogółem kulturze. Mniej jest np. o przyjaźni...

Ale widocznie to się sprzedaje, w końcu niedawno temu Walentyki i tym podobne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Selenium napisał:

Ale widocznie to się sprzedaje, w końcu niedawno temu Walentyki i tym podobne...

 

Selenium, pls... Że tylko wspomnę o biznesie pierścionków zaręczynowych, zwłaszcza w Stanach. BO KAŻDA MUSI MIEĆ PIERŚCIONEK Z DIAMENTEM WARTY TYLE, ILE DWA DOMY!!!11111111

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...