Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

 

 

@Ratchet Teraz była kolej @Talar. Szeregowy tylko coś tam dopisał. Naprawi się, bo już zacząłem  Oczywiście na spokojnie. ;) 

 

@Talar

 

N: Podoba mi się ze względu na to, że nie kojarzy mi się mi już z moim starym, mało ogarniętym znajomym. A tak poza tym...  nic wielkiego i nic złego. Jak zwykle mam małe wymagania więc mi się podoba i wgl. jestem uśmiechnięty.

A: Nie wiem czy to jeszcze słynny wojak, czy jak to tam się zwało.  Jednak mem jako avek pupy mi nie urywa. Ale nie musi, nie?  

S: Churchill, czyli jak zwykle taki mały drań. Jednak trzeba przyznać, że testy miał dobre. Mamy, też obrazek, który chyba ma atakować narodowców itd. jednak niestety robi trochę więcej i trochę w złą stronę.  

U: Mimo, że nie do końca się z nim zgadzam we wszystkich sprawach, to szanuje bo ''jako tako'' potrafi to logicznie uzasadnić. A to jest podstawowa rzecz na jakiej mi zależy. Bo i tak nie da się zgadzać ze wszystkimi, nie?   

 

@Silicius

 

N: Jak pisałem, nie mam jakiś super wymagań i tak właściwie to mi to lata jaki kto ma nic. No oczywiście nie przesadzając w drugą stronę. A ten konkretny kojarzy mi się z Delicjami. Czyli, chyba dobrze?

A: Jakaś miła postać, chyba z anime. Ale i tak pewnie się mylę. Nie ogarniam tematu. Tak właściwie to podoba mi się. Trochę mrocznie, przechodzi nawet w szaleństwo.

S: Masssaaaaa linków. Samo reklama. Nikt nie zabroni, nikt nie zakaże. ;) 

U: Kilka razy na niego wpadłem wpadłem i raczej nie mam z nim jakiś zwad, a nawet jak miałem to nie pamiętam i mógłbym spokojnie pójść na piwko, no oczywiście za kilka lat. Wszystko legalnie. 

 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie darzę jakimś uwielbieniem wilków czy innych tego typu stworków (furry fag detected :wow:), ale to duże "u" na końcu sprawia, że nick ten jest dla mnie bardzo akceptowalny. W ogóle spoko wymowa i łatwo zapamiętać. 8/10

A: Dumny wódz. Mało się znam na historii oraz kulturze Indian, lecz w konflikcie pomiędzy kowboyami a Indianami, zawsze stałem (wbrew pozorom mojego avka) po stronie rdzennych. Jednak wracając do avatara, jakoś tak kolorystycznie mnie zniechęca + pamiętam, że user ten miał już lepsze avatary, więc tylko 5/10

S: Za bardzo nie wiem, co myśleć o tym cytacie. Tak szczerze, to musiałem wyguglać sobie "entuzjazm", aby dokładniej zrozumieć to pojęcie. Co najwyżej jestem w stanie powiedzieć, że nie lubię tego, gdy duża grupa osób się czymś jara. Nie wiem. jak bardzo odniosłem się do ów cytatu, ale na serio nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć. Link do Devianta zawsze na propsie (btw. nawet spoko arty, dam watcha) i tajemniczy link, który niestety kliknąłem :facehoof: 7/10

U: Nawet jakby twierdził, że Ziemia jest płaska, a Żydów trza do gazu, to i tak bym go szanował i zawsze chętnie z nim pogadał. Z takich chociażby względów, jak zainteresowania i poglądy, o których nie gada bez przerwy i tylko o nich, "ogarnięcie życia", nie bycie drętwym itd. Mógłbym tak wymieniać długo, bo uważam tą osobę za aktualnie chyba najlepszą, jaką na tym forum teraz mamy <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podobno pochodzi od nazwiska, ale z logicznych powodów, dla fana twórczości Sapkowskiego jest on zajebisty (tak wiem, że Talara nie było w książce ale Redzi odwalili dobra robotę jeśli chodzi o postacie fabułę kontynuacji)

A: Jakiś fajny gościu robiony na gangstera albo thug life, daje 2/10 7/10

S: Pierwszy spoiler mnie dobija xD. Drugi taki sobie. A cytaty tez takie sobie.

U: Nie pisałem z nim osobiście, nie licząc aktualizacji mojego profilu :P. Czytałem parę jego postów i wydaje się fajnym ziomkiem

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Był status, w którym nawet się udzieliłam, ale niestety moja pamięć już nie da mi przypomnieć czy ostatecznie było to od nazwiska czy nie :rainderp: w kazdym razie kojarzy mi się z hymnem Polski, za którym nie przepadam (wolałabym, by Rota była naszym hymnem) Jako nick... dość charakterystyczny, więc spoko

A: Jakiś mężczyzna, albo i nie. Wygląda trochęjak te hipstery-drwale :v Ale przynajmniej kolorystyka jest miła dla oka ^^ Więc niech będzie, że nawet nawet.

S: Uproszczony cytat wujcia Stalina, a potem niezbyt estetycznie ułożony gif i "ulotka" z profilem steama. Niezbyt mi się podoba przez te chaotyczne ułożenie. Gif biby śmieszny, ale taki przeciętny co na kwejku znajdzie się :v

U: Chwilę rozmawiałam... nie wypowiem się jakie odniosłam po nim wrażenie, ale widzę parę literek cyrylicy, cytat wujaszka, więc chyba lubi Rosję więc i ja lubię go :wow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: PerviousKapitan :kappa: nie no tak na poważnie no to wciąż i wciąż kojarzy mi się ten "Poprzedni Kapitan" idk why pls nie bijcie ;-;

A: Jakiś ziomek patrzący na coś tam nie wiem co to za ludek, ale takie no nie rażące w oczy.

S: It's sleeping time!!

U: Ogólnie user do średniego polecenia 2/10 bo hehe czemu nie co nie xD A tak poważnie to z tego co kojarze coś tam maże i ogólnie zbytnio się nie kontaktowałem z tą osobą. Tak więc no mało mogę się w tej sprawie wypowiedzieć :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick od dank memes

A: Ludzik z dank memes

S: No fucking idea what's going on (nie mam CS GO)

U: Doskonale znam. daje mu 2/10 :D bo mogę. Rozwaliłem go przedwczoraj talią piechoty na czołgi w Wargame i będę mu to długo wypominał :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy się z nazwiskiem, ale od niego nie pochodzi.

A: Chyba Osama Bin Laden, ale pewności nie mam. Niemniej jednak nie najgorszy.

S: Stereotypy i Steam. Nienawidzę stereotypów:burned:

U: Zna się na historii i trochę mi w tym temacie uświadomił pewne sprawy. W sumie jedną sprawę - wojnę secesyjną. Wielbiciel starej muzyki żołnierskiej, patriotycznej itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem czemu akurat taki ale nic mi do tego, jestem nastawiony neutralnie :P takie 6/10

A: Nawiązanie do dłoni od lyrki + Rock :P

S: Nie przepadam za konwencjonalnymi filozoficznymi cytatami ale te są spoko

U: Ogarnięty jak na swój wiek (bardziej ode mnie na pewno xD). Gadałem z nim trochę. Wiem że lubi muzykę rockową i zna dużo utworów i zepsołów które podobno są klasyczne a ja za nic ich nie kojarzę, z tym że muzycznym człowiekiem nie jestem :P. Jego ulubiony kuc to Lyrka czyli tak samo jak u mnie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bardzo fajny, choć chyba zabrakło " ą" :rarity5: 

A: Żołnierz z czasów 2 RP?

S: Bardzo długo ta sama, nawet spoko są.

U: Chyba jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać, ale wygląda na dość ogarniętego usera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : BiP, kiedyś BRONIESiPEGASIS o ile dobrze pamiętam D:

A : Mustang z dzikiej doliny, uwielbiałam ten film~

S : Nie wiem z czego to, ale mi się nie podoba + te dwa podpisy na dole brzydko wyglądają...

U : Nigdy nie pisałam z nim, ma dużo postów i właściwie to nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nieodmiennie kojarzy mi się z W.I.T.C.H. To był fajny wątek fabularny :')

A: Pewnie Naruto, albo inne szatany z zakresu których nie mam wiedzy. Gupi kadr.

S:Jeden gif by wystarczył, dzikusie.

U: Pół forumowego życia ją widzę, drugie pół z nią rozmawiałam. Wiem, jak się nazywa. Wiem, gdzie mieszka.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oksymorony były fajniejsze. Ten kojarzy mi sę wyłącznie z brytolami.

A: Czyżby Hrabia Olaf z serii niefortunnych zdarzeń?

S: Włóczykij z muminków. Jedna z ulubionych postaci z ulubionych bajek mojego dzieciństw. Podoba mi się.

U: Miałem Okazję współpracować przez pewien czas w dziale Luny. Według mnie całkiem miła osóbka, aczkolwiek kontakt się urwał po zakończeniu współpracy w dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jest spoko, kolejne forumowe drzewko :sosna: 

A: Często zmieniany, głównie na dziewczyny. Ten obecny jest całkiem ok.

S: Zupełnie nie wiem z czego to jest, nigdy wcześniej się z tym nie zetknąłem.

U: Spoko user, znamy się od luj czasu, kiedyś planowaliśmy połączenie sił w prowadzenie działów, ale jakoś nie pykło i się skończyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: kojarzy mi się z biuletynem informacji publicznej, nie wiem czy userowi o to chodziło ale jest ok;

A: stare dobre czasy, gdy dzieciarnia w szkole wymieniała się na karteczki z królem lwem;

S: OK...

U: właściwie to nie za bardzo znam, ale często widuję w różnych działach... udziela się skubany ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się po prostu z ptakiem w każdym razie zły nie jest

A: Lyra marząca o palcach jak dla mnie wygląda fajnie

S: Całkiem ciekawy cytat jak dla mnie niezłe

U: Widać że trochę się udziela na forum ale niestety nie bardzo znam więc ciężko mi ocenić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Czy to człowiek? Czy to kucyk? Nie to tylko magik... :ming: A tak na poważnie, to "Magus" właśnie kojarzy mi się z magią, czyli z magikiem :v

A: Od dłuższego czasu ten sam, lecz nie rażący w oczy avatar.

S: Ładna, tak samo nie rażąca w piękne oczęta i od dawna sygnatura.

U: Coś tam widziałem, coś tam słyszałem, coś wydaje mi się że może też fan Sombry. Ocenić ciężko jest.

Edytowano przez Dank Lord
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Taki Polski podoba mi się.

A: Lubię postacie militarne daje 9/10 

S:Bij żyda szablą takie 8/10 ale cytat wujka Józka 11/10 

U:Nieraz widuję,nie miałem z nim przyjemności pogawarit,ale nie wadzi mi więc myślę że spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hahaha nazwa ptaszka :D ale ładnie :)

A: Lyra we własnej osobie której nadal nie chce wyrosnąć ręka

S: Stary dobrzy Dżem (ale nie ten do jedzenia :D )

U: Naprawdę fajny gość, słucha tej samej muzy co ja, świetnie rysuje tylko warsztatu mu brak i jest słodkim leniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...