Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Połączenie dwóch bogiń księżyca, za co masz u mnie solidny plus.

A: Czarno-biała Rarity sącząca jakiś płyn. To jest bardzo ładne. Lubię avki w tym stylu.

S: Apple Bloom snajperka i trochę autoreklamy. Podoba mi się kreska tej AB

U: Miałem okazję pogadać i wydaje się spoko. Jak najbardziej aprobuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Może wydawać się dziwne, ale jak zobaczyłem go pierwszy raz (już jakiś czas temu) pomyślałem że jest dziewczyną.  Ale ogólnie - brak zastrzeżeń. 

A: Spierdzielał bym

S: Jakiś psychol-piroman w gifie. Ta radość jest trochę podejrzana. Cytaty ja najbardziej trafione! :aj5:

U: Jest naprawdę w porządku gościem. Lubi lotnictwo co daje mu dodatkowe bonusy do fajności. Sympatyczny, oraz da się z nim trochę pożartować. Jeden z tych ludzi dla których warto czasem zajrzeć na SB. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chyba ostatni Wilk na forum :v

A: Wściekły samolot, fajne to

S: Ocek, samolot i autoreklama... całkiem spoko

U: Nie mam żadnych zastrzeżeń. Całkiem miło się gada z tym userem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Dość ładny, w sumie jeden z lepszych z jakimi się spotkałem. Bardzo twarzowy ^^
Avatar: Też w sumie przez jakiś czas miałem na avatarze pewną wersję tego obrazka. Jak najbardziej na plusik.
Sygnatura: Parę linków i ciekawy obrazek szczelającego balerona. Jestem na tag
User: Dobra moderatorka. Ciekawie prowadzi dział Derpy i jest zapewne bardzo sympatycznym człowiekiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kruczek, no po prostu Kruczek, taki, no... normalny ( co za tym idzie - dobry ) nick :v

A: Wiem, że to z jakiegoś filmu animowanego który mi się podobał, uwielbiałem tego pieseła.

S: House <3

U: Kruczuś który jest jednym z formułowych heheszków, nagrody są, posty są, człowiek którego chyba nie da się nie lubić. ( no chyba, że jest się Otaku >:c )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótko i zwięźle. Łatwe do zapamiętania. Plus.

A: Lyra. Z czego co kojarzę niezmieniany.

S: Z cytatem jak najbardziej się zgadzam... wait wait. Masz tekst na całą długość sygnatury na dodatek kilka linijek i nie oberwałeś kolorowym napisem, a ja, gdy miałam w sygnaturze pojedynczą linijkę tekstu na całą długość to oberwałam. TO NIE FAIR. ;___;

U: Słabo kojarzę. Zostawię bez komentarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lis... Lisica... A walić to i tak jest to Illuminati ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A: Serbia ball! I tak nie wiem o co z tymi piłkami chodzi ;-;

S: Coś o genderach... blenderach... a walić to.

U: Szczerze powiedziawszy, jeszcze nie rozmawiałem z tą osobą, ale może kiedyś trafi się jakaś rozmowa. Na chwilę obecną bez zmian, nadal bez komentarza

Edytowano przez Snuja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się ze "snuć się"... Oryginalnie.

A: Radioakty.... SZTALKER!  Nie wiem czy to nawiązanie do stalkera czy też nie ale sam awatar mi się podoba.

S: Piromania zawsze na propsie +1.

U: Widzę tu widzę tam, ale nic o nim nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Niezmienny odkąd pamiętam, brzmi ładnie, łatwo zapamiętać. Same plusy.

Awatar: Całkiem niezła ta Pinkamena, chociaż pyszczek nieco kanciasty. Mimo to klimat jest i dlatego mi się podoba.

Sygna: W sumie to mogłaby zostać sama Celestia, każdy wie, że jest najlepszą księżniczką. 

User: Widziałem kilka razy na SB, ale nie zdarzyło mi się pogadać. Wiem, że bawi się w asg i jest kumplem BiPa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Złota dusza, brzmi fajnie, oddaje charakter.

Awatar: Hmm... W poszukiwaniu złota? Chyba można było się go spodziewać...

Sygnatura: Hmm, hmm... Troszkę ciemnoklimatyczna, i dlatego to lubię ^^

User: Jest spoko. Nuff said.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Selen, Luna... Powiedzmy, że brzmi banalnie, ale i dobrze.

Avatar: Powiedzmy, że 7.84/10.

Sygnatura: Karabin okropny, kamuflaż słaby, Applebloom nie pasuje. 3/10, bo styl

User: Przeglądanie pseudopucykowych pseudodziałów nie ma sensu, ale sprawuje się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: mam wiele skojarzeń, ale najlepszy jest tytuł hińskiej bajki z Vanadisami w tle.

A: Nie kojarzę tej postaci, ale zakładam, że może być z Girls und Panzer.

S: Nigdy nie lubiłem czarodziejki, ale apetycznie i kusząco brzmi ten nakaz.

U: Hehe, zostawię bez zbędnego komentarza. Ponoć moje byłe nemezis. :kappa:

 

 

 

EDIT:

Sorka Talar, że się wepchałem.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna siaja

 

Wanadu:

 

Nick: Typowy heheszkowy, czyli ujnia z grzybnią. Samo "Wanadu" natomiast brzmi... średnio.

Avatar: Jakiś dziecior, chociaż znając anime, to może być dorosły człowiek. Tak czy tak, miernie.

Sygnatura: Znowu miało być heheszkowo, znowu dno.

User: Jeden z tych shoutboxoych heheszko-idiotów. Ich wszystkich można wsadzić do jednego wora.

 

Garin:

Nick: Fajny.

Avatar: Anime, ale wygląda dosyć fajnie.

Sygnatura: Ok.

User: Spoczko gość, a ocena taka krótka, bo już raz to robiłem, a sam user zbytnio się nie zmienił.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talar:

 

Nick - prosty, łatwy do zapamiętania, a przede wszystkim nie zmieniany co 5 minut. Bardzo to sobie cenię. 

Avatar - "helmpal" ;)

Sygnatura: Ciekawe cytaty. Szczególnie ten pierwszy :)

User: Osobiście nie znam, nie wysyłam PW, nie gadam na Skajpaju czy GG. Ale dzięki niezmiennemu nickowi, wiem że to porządny człowiek. A i gwiazdkę od Rarity dostał ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Seluna, kojarzy mi się z hiszpańskim. Luna po hiszpańsku to księżyc, se...s..soy luna! Tak jest.
A: Emo Rarity, taka sad but rad, że aż włosy wyprostowała, sprytnie Miss Rarity.
S: To chyba jeden z nielicznych fanartów z Apple Bloom, które mi się podoba. Nice try.
U: Nie znam, ale jak widzę to jest moderatorem działu i ma nagrody, oby tak dalej, i nawet aż tak straszna się nie wydaję, jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przypomina mi jedną z najlepszych klaczy z serialu, choć często zmieniany...

A: Nie wiem z jakiego anime ta postać jest, a i tak wolę kucyki :aj5:

S: Też jakiś koleś. :rarity5:

U: Znamy się od daaawna, mamy siebie w znajomych, choć od bardzo dawna niepisalismy ze sobą, ale też nigdy nie kłócilicmy się, (o ile dobrze pamiętam). Jeste też aktywna na forum i zdobywa sporo nagród z różnych działów :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Samo za siebie wszystko mówi... Lecz gdy połączymy oba te wyrazy, wyjdzie nam... Conchita :ming: (bez urazy oczywiście)

A: Nope

S: Nope x2

U: Grałem z nim chyba 2 razy, często nie gadamy, ale widać za to, że dużo się na forum udziela, na SB co jakiś czas wejdzie, posty nabite, tym bardziej nagrody nabite ( :ming: ), ogólnie jest dobrym użytkownikiem i oby nadal takim był :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Snuja, prosty i łatwy nick bez udziwnień.

A: Promieniowanie aż z niego bije.

S: Hmm, długo ją ma, ale wolę z ponikami.

U: Grało się trochę razem, znamy się od dawna i nigdy nie mieliśmy spiny ze sobą :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Czuję się, jakby ktoś na mnie krzyczał, patrząc na  ten nick i chciał wytłumaczyć jacy ludzie są na tym forum D:

A: Dziwne ozdoby, ale bardzo mi się podobają jej śliczne warkoczyki. Warkocze są seksowne.

S: Arabska, goła księżniczka :v ale bioderka ma cacy :3

U: Dużo gada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Czyżby jej imię. W sumie spoko, lepiej Małgorzata niż kolejna ShyDash. No i łatwo zapamiętać i napisać.

A: Chińskie bajki, aber ok.

S: Nie wiem co to, ale nie podoba mi się.

U: Świeżak na forum, samica w wieku innym niż 13 lat (rzadkość na mlp polska).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Krótki, łatwy do spamiętania. Wyróżnia się w pozytywny sposób.

Avatar: Ładna zebra, choć niska rozdzielczość grafiki utrudnia ocenę.

Sygna: Smok, więc user zapewne lubi fantastykę. Ładne cieniowanie, robione bardzo miękkim ołówkiem - widać pewną wprawę, bo miękkie lubią się mazać, swołocze. Dodatkowy plus za własną twórczość.

User: Darzę odrobiną sympatii, choć zachowuję dystans. Pamiętać o znaczku pod avatarem.

@down - druga połówka jakoś nie narzeka na mój wygląd :P

Edytowano przez Whining Ylthin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Marudzący/a Ylthin. Cóż, przynajmniej wiadomo czego się od niej spodziewać :v nie no, każdemu zdarza się marudzić ^^

A: Asylum Demon...cóż. Avatar często ma być odzwierciedleniem, mam jednak nadzieję, że Twój tyłek wygląda o niebo lepiej ;_;

S: Hej, to niegrzeczne pokazywać palcem. Linki do fanfików? Pewnie same kucykowe, więc raczej nie poczytam ^^

U: Z tego co pamiętam to spoko babka. Wie swoje, nie boi się mówić co myśli, a przy tym nie jest wredna, pozytywnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Mówić od tyłu... Hmm... Jeszcze w kolorze... Hmm... Od tyłu umiem mówić, ale nie kolorowo

A: MLG Pro Player 2015

S: Deadpool zawsze na propsie, więc +1

U: Nie rozmawialiśmy chyba jeszcze ze sobą, ale za to widać, że ma dużo postów i chyba nagrody z wszystkich działów :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...