Skocz do zawartości

Pytania do Celestii


Tarreth

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ponieważ poprzednik wszedł w ciekawe tematy, sam też mam kilka pytań: 1) Jak wiele jest kucyków? 2) Czy kucyki to dominująca rasa na planecie? 3) W miasteczkach są burmistrzowie bądź inni lokalni przedstawiciele władz. Czy Equestria jest silnie scentralizowaną krainą, czy raczej czymś w rodzaju federacji? 4) Jak wygląda system prawny Equestrii? Zapewne wszelkie możliwe spory nie trafiają przed Twe oblicze, bo to by zajmowało za dużo czasu. Czy ten system ma charakter systemu anglosaskiego, czy raczej kontynentalnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Celestio,: - Czy przez te wszystkie lata, kiedy z pewnością widziałaś wiele zła, wiele bólu, cierpienia i nienawiści, czy choć raz poczułaś że nie możesz tak dalej? Że to kres twoich możliwości i że nie stać cię na więcej? - Czy kiedykolwiek byłaś bezsilna wobec zła które było wobec ciebie? Czy kiedyś nie mogłaś zaradzić złu które było wokół ciebie? - Czym jest Polska dla Equestrii? Czy to dwa różne wymiary? A może to dwie znacznie oddalone od siebie planety? I czy jest jakakolwiek możliwość przejścia do Equestrii albo z niej? - Czy kiedykolwiek byłaś zmuszona zastosować najwyższy wymiar kary dla jakiegoś kucyka? Czy kiedykolwiek musiałaś kogoś zabić? - Czy kiedykolwiek spotkałaś kogoś kto miał moc porównywalną do twojej? - Czy spotkałaś kiedyś innego alicorna niż Luna bądź twoi rodzice? I jeśli tak kim on był? - Czy w Equestrii istnieją inne chimery niż Discord? - Czy kiedykolwiek miałaś jakiegoś bardzo bliskiego przyjaciela? Kogoś z kim mogłaś rozmawiać na dowolne tematy, kogoś z kim godzina mijała w pięć minut, kogoś komu mogłaś powierzyć swoje sekrety? Kogoś kto był ci bliski niczym Luna bądź Twilight? Twój nowy wierny uczeń, Retm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedno: Discord nie był jedyną rzeźbą w twoim ogrodzie. Czy właśnie w ten sposób radzisz sobie z kucykami, które zagrażają twojemu królestwu? Zamieniasz je w kamień i po prostu znikają bez śladu? Wiem, że władza absolutna jest ciężka do utrzymania i wymaga wielu trudnych decyzji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczko, mam do ciebie jeszcze kilka pytań: 1. Czy kiedykolwiek odwiedzałaś inne krainy, typu Zebrica, Camelu, Cervidas, Królestwo Gryfów? Jeśli tak, to czy są tam jakieś... wyjątkowe rzeczy, które znacznie różnią się od Equestrii? Co cię tam zadziwiło? 2. Tak naprawdę, to po co Equestrii wojsko? Przecież żyjecie w krainie, w której wojny na pewno nie będą miały miejsca. Chyba, że... tylko dla "szpanu" i ochrony ciebie i Luny? 3. Nie licząc wznoszenia słońca, czego używasz częściej: rogu czy skrzydeł? 4. Czy nadal żyją wybitni pisarze, znawcy magii, z którymi utrzymujesz kontakt? 5. Jaka była twoja najtrudniejsza decyzja w życiu? 6. Czasami wydaje mi się, że Tarreth mówi o nas, ludziach, same złe rzeczy... Czy mogłabyś go namówić, by spojrzał na nasz świat z innej perspektywy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka krótkich aczkolwiek ciągle drażniących mnie pytań dla ciebie, Księżniczko trollCelestio:

Czemu akurat Księżyc był więzieniem Nightmare Moon?

Jak widzisz siebie w Trzecim sezonie?

Czemu Twój Avatar Jest taki... Wolę nie mówić jaki, ale czemu właśnie Taki? Nieprawdaż, iż trochę dziwnie patrzy na nas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witaj Księżniczko, to ja (nah, wats da saprajz xD), mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętasz. Otóż mam kilka pytań i liczyłem na to, że znajdziesz odpowiedź. Lubisz pomidorówkę? Chciałabyś zamienić się z ludźmi światami? Potrafisz znienawidzić albo chociaż..znielubić kogoś kto nie byłby twoim wrogiem, tylko zachowywał się nie tak jak powinien? Co sądzisz o naszej technologii? Czy któryś jej aspekt watro by było przenieść do Equestrii? Twój wierny Inkwizytor, Warmen (oj mam dzisiaj nastrój, nahaha!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Celestio! Mam do Ciebie kilka pytań , a więc.... 1. Dużo spędzasz czasu ze swoimi przyjaciółmi ? 2. Jaką macie religię w Equestri ? 3. Są w Equestri osoby ,które wyznają naszą religię ? 4. Co myślisz o Jezusie ? To wszystko :) Pozdrawiam , twój fan Wolf!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko celestio... Czy posiadasz moc potrzebną do przemiany nastolatka w kuca ? Jeżeli tak. Czy mógłbym zamieszkać w Equestii ? (nastolatek... kilkunasto-letni człowiek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko Celestio, wróciłem z chęcią zadania Ci kolejnych pytań. Bo znów parę rzeczy mnie interesuje. 1. Jaki był najpiękniejszy moment w twoim życiu? 2.Zawsze jesteś miła i dobra dla wszystkich innych istot i to przez tysiące lat. Do tego kontrola słońca to duża odpowiedzialność. Czy nie masz czasem ochoty chociaż zobaczyć, jak to jest zrobić komuś przykrość? Chyba każdy posiada swoją ciemną stronę. 3.Jako że starszyzna goblinów nie przekazała mi tym razem żadnych pytań do zadania, spytam od siebie. Co do pytania numer "2" jaka była największa przykrość, którą komuś uczyniłaś umyślnie i z premedytacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...