Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

Sombro!

Cieszę się, że wyrażasz wsparcie dla moich projektów. EAR odpłaci ci w stosownym czasie.

Chciałbym cię jednak jeszcze o coś zapytać.

1. Czy w twoim królestwie jest szlachta/rycerstwo/ziemiaństwo/coś w ten deseń?

2. Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak Komuna Paryska?

3. Co sądzisz o komunizmie jako takim? Pomijając oczywiście haniebne działania co poniektórych "komunistów"?

4. Podzieliłbyś się danymi wywiadowczymi o Kryształowym Imperium i Equestrii?

5. Czy przypadkiem nie ty jesteś uzurpatorem? Wiesz, zamach stanu, te sprawy...

DOWN: A gdzie tam, żadne takie. Za pomoc tak się odwdzięczać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako minister (po zdradzie komputera chyba maxister) JKM Sombry mam nadzieję, że ta pomoc nie będzie w stylu Armii Czerwonej...

Udało nam się przechwycić kamień, którego Chrysalis używa do swoich czarów. Nie wiem, po co go trzymała przy swoim pomniku... Co z nim robimy?

@down

Bez obaw, to na 100% oryginał. Badania potwierdziły obecność silnej aury magicznej, zaś odpowiedni rytuał wykazał, że Chrysalis ma do tego przedmiotu jakiś plan. A jakby twierdziła, że to nie jest ten kamień, bo oryginał wciąż leży na miejscu, to uspokajam - tam nie ma już kamienia, tylko sombralandzkie mydło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako minister (po zdradzie komputera chyba maxister) JKM Sombry mam nadzieję, że ta pomoc nie będzie w stylu Armii Czerwonej...

Udało nam się przechwycić kamień, którego Chrysalis używa do swoich czarów. Nie wiem, po co go trzymała przy swoim pomniku... Co z nim robimy?

ja bym nie ryzykował jeśli to wałszywy kryształ (a co gorsza pułapka) to...

i tu nasuwa się kolejne pytanie: co król Sombra by zrobiłby z czymś takim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam o wielki władco mroku!

Chciałabym dołączyć do twej świty , gdzyż nie spotkałam jeszcze władcy na tyle epickiego jak ty bendę lojalna wobec cb i pomagierów (chyba że to zdrajcy) . Przenigdy nie bendę planować zdrad itp.Pragnę dostać pracę jako zwiadowca,ochrona lub kat :) Mam nadzieję że przemyślisz moją ofertę.A jeszcze jedno chciałabym trochę informacji na temat długich i bolesnych tortur oczywiście do wykorzystania przeciwko Trolesti..to jest Celesti (jakiś zwój czy coś takiego) z góry dzięki ;3

Niech żyje nasz władca! :nmm:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to moje pytania:
1.Jak nazywa się twoja miłość?Jeśli teraz nie masz to czy kiedyś ową miałeś.
2.Czy miałeś rodzinę?Jeśli tak to kogo?
3.Co robiłeś przed zostaniem władcą Kryształowego Imperium?
4.Czy wystąpisz w sezone 4?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałem was wszystkich mocno przeprosić za to że tak sobie olałem ten temat. Nie miałem za bardzo czasu ani ochoty by odpowiadać na wasze pytania. Obiecuje że już będę regularnie odpisywał.
 

1. Czy w twoim królestwie jest szlachta/rycerstwo/ziemiaństwo/coś w ten deseń?
2. Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak Komuna Paryska?
3. Co sądzisz o komunizmie jako takim? Pomijając oczywiście haniebne działania co poniektórych "komunistów"?
4. Podzieliłbyś się danymi wywiadowczymi o Kryształowym Imperium i Equestrii?
5. Czy przypadkiem nie ty jesteś uzurpatorem? Wiesz, zamach stanu, te sprawy...

 

 

1. Nie, w moim królestwie nie ma tych warstw społecznych.

2. Owszem słyszałem. Uwierz mi, rewolucja w moim królestwie NIGDY nie wybuchnie.

3. Ja jestem jak najbardziej przeciwny komunizmowi. Niby ja mam być na równi z innymi...JA?

4. Z tego co mi wiadomo raczej nie jesteśmy "przyjaciółmi"

5. Owszem, jestem uzurpatorem. Chyba wiesz jak przejąłem władzę tysiąc lat temu w Kryształowym Imperium prawda?

 

 

Kiedy podbijesz Cloudsdale? Bo nie wiem kiedy się przeprowadzić.

 

Przykro mi, Cloudsdale mnie nie interesuje.

 

 

1. Czy to tak fajnie nękać innych? 
2. Gdzie teraz się znajdujesz?

1. Nawet nie wyobrażasz sobie jakie to przyjemne uczucie kogoś nękać, zastraszać czy sprawiać komuś ból.

2. Aktualnie moja dusza spoczywa w ciele Pawlexa. Muszę mieć jakieś ciało zastępcze, a jakoż że nie znalazłem innego muszę się zadowolić tym....czymś....

 

 

Na fotkach wyglądasz jak byś miał w rodzinie wilka,czy to prawda?

Pierwszy raz widzę aby ktoś napisał że mogę mieć wilka w rodzinie. Nie, nie mam i raczej nie będę mieć.

 

 

Zastanawiam się czy nie potrzebujesz jakiegoś asystenta z skłonnościami do przemocy itp.? ;p

To całkiem miłe że aż tyle osób chce mi służyć, ale robicie się nudni. Służy mi już tyle psychopatów. Przemoc to ich drugie imię, jednak łamanie rąk, czy inne typu rzeczy nie jest wcale takie brutalne. Jeżeli naprawdę tak chcecie mi służyć to "rozwińcie" te wasze skłonności do przemocy.

 

 

Chciałabym dołączyć do twej świty , gdzyż nie spotkałam jeszcze władcy na tyle epickiego jak ty bendę lojalna wobec cb i pomagierów (chyba że to zdrajcy) . Przenigdy nie bendę planować zdrad itp.Pragnę dostać pracę jako zwiadowca,ochrona lub kat :) Mam nadzieję że przemyślisz moją ofertę.A jeszcze jedno chciałabym trochę informacji na temat długich i bolesnych tortur oczywiście do wykorzystania przeciwko Trolesti..to jest Celesti (jakiś zwój czy coś takiego) z góry dzięki ;3

Mówisz że PRZENIGDY mnie nie zdradzisz. Wiesz, był taki jeden co też mówił że mnie nie zdradzi. Tak tak, oczywiście mnie zdradził... 

Tortury wobec Celestii? Związać ją, i zacząć jeść różne słodkości na jej oczach. Dziewczynka szybko się złamie.

 

 

1.Jak nazywa się twoja miłość?Jeśli teraz nie masz to czy kiedyś ową miałeś.
2.Czy miałeś rodzinę?Jeśli tak to kogo?
3.Co robiłeś przed zostaniem władcą Kryształowego Imperium?
4.Czy wystąpisz w sezone 4?

1. Ja..ja nie pamiętam. Wydaje mi się że kiedyś za czasów szkoły, gdy jeszcze nie przesiąkłem czarną magią i złem, kochałem się w kimś ale....NIE, NIE BYŁO TEMATU!

2. Oczywiście że miałem, jednak kompletnie zapomniałem wyglądu, rasy czy nawet imion swych rodziców.

3. Pamiętam tylko kilka lat szkoły, potem się stoczyłem.

4. Boszka, uwierz mi nie pracuję w Hasbro. Raczej nikt ci na to pytanie nie odpowie.

 

 

CZEMU, ale to CZEMU jako jedyny męski władca musiałeś przegrać, za jakie grzech ta uzurpatorka i jedynowładni Moles... Troles... Celestyna nasłała na ciebie tą nieletnią klacz?!? T.T

Nie nie, mnie pokonało to kryształowe chędożone serce, a nie ta śmieszna uczennica Celestii

 

Może ci się na coś przydam ?? XD:fluttershy4:

A może tak napiszesz co masz mi do zaoferowania człowieczku.

 

Pytanie do króla:

Gdybyś był alicornem to co byś zrobił?

Pytanie do Pawlexa:

Jak to jest być 'opętanym' (nieznalazłam innego słowa) przez Sombrę? 

Jak to co? Najpierw bym zniszczył królewskie siostry, potem zniszczył kryształowe serce. Później samo by się wszystko potoczyło.

 

Pytanie do mnie? Ależ niespodzianka.

Jak to jest być opętanym hmm? No cóż, na pewno jest to zaszczyt, ale powiem ci że...że...nie, nic już nie musiusz wiedzieć

 

Wasza Wysokość moim zdaniem nie jesteś najgroźniejszy

 

pytanie: czy uważasz że Discord może cie pokonać i że jest groźniejszy?

 

w końcu Discord swoim chaosem szerzy rozp...l a na ciebie nie trzeba było używać elementów charmonii

Może i żyją istoty groźniejsze ode mnie, ale zgniótłbym cię tak samo brutalnie jak one.

 

Podstawowy błąd człowieczku. Discord jest szalony, ale wcale nie jest taki groźny. A czy lepsza jest czarna magia, czy magia chaosu...nie wiem, nie sprawdzałem. 

Zaraz, chwila, moment. Czy ty uważasz że elementy HARMONII są lepsze od Kryształowego Serca? Oba artefakty są tak samo silne, po prostu jaki kraj taki artefakt.

A tak poza tym będziesz cierpiał.

 

 

Czy lubisz pająki?

Lubię, choć bardziej od nich wolę ich jad. 

 

1.Co sądzisz o Kannibaliźmie i o Drapieżnikach.

2. Jak to jest, że raz masz oczy czerwono- białe, a raz zielono- czerwone 0_o

3. Chciałbyś umieć latać?.

4. Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być niewolnikiem.

1. Kanibalizm mnie nawet trochę śmieszy. A drapieżniki, no cóż...nie interesuje mnie to.

2. To przez używanie mojej magii. CZARNEJ magii oczywiście.

3. Wystarczy mi wyczarowanie kryształów.

4. JA? NIEWOLNIKIEM? Za to pytanie powinnaś gnić w najciemniejszym lochu w mym królestwie.

 

 

Ulubione zaklęcie?

Czarna magia ma do zaoferowania tyle czarów, że po prostu nie mam tego swojego ulubionego. Każdy działa inaczej, każdy ma inny, ciekawy efekt.

 

 

Witaj królu. Co sądzisz o tym, żeby podbić Equestrie? Jako Demon mogę się przydać.

Ty mnie masz chyba za idiotę "demonie" Proponujesz mi podbicie Equestri, gdy twój tytuł brzmi "Demoniczny OBROŃCA Equestri" 

 

 

Jak zareagujesz na widok statku kosmicznego nad tobą?

Przebywając w waszym świecie trochę się dowiedziałem o tej całej technologii. Taki statek kosmiczny to nawet ciekawe urządzenie. A gdyby taki był nade mną...no cóż, długo by nie potrwało jego przejęcie.

 

Widzę że kolejny "psychol" chcący mi służyć. No cóż, "oddzwonimy do pana"

Jeżeli chodzi o interesowanie się płcią przeciwną to takie pytanie już raczej było.

A jeżeli chodzi o te pseudo obrazki, no cóż...KTOŚ TU SPŁONIE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...