Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/05/2015 in all areas

 1. 3 points
  Nie było mnie na forum w dniu przekroczenia 300 repek i 3 000 wyświetleń profilu. 2 szampany poszły do lamusa :octcry:
 2. 2 points
  Ostatnio mam mało pomysłów na rysunki, postęp coraz mniejszy, także... Chciałby ktoś obrazek? Rysuję tradycyjnie i na tablecie graficznym. Tutaj macie link do mojego DA, bo raczej nie dam rady opisać, na jakim poziomie na razie mi to wychodzi: http://nika191319.deviantart.com/gallery/ (Prace na ostatnich stronach są sprzed dwóch lat, także są bardzo nieaktualne). Jak widać, wciąż się uczę, jestem amatorem itp. itd. także nie spodziewajcie się cudów. Nie przyjmuję gore i clopów. Rysuję kiedy mam czas. Tak średnio z tym stoję, ale czasami jestem po prostu leniwa i jak widzicie, że mija miesiąc, drugi, a ja nawet nic nie wyjaśniłam, to piszcie, tu, czy na PW, a na pewno dokończę. No i tyle mi na razie przychodzi do głowy. Jak macie jeszcze jakieś pytania, to walić śmiało. Mam nadzieję, że ktoś coś zamówi Lista: Velvie Cahan
 3. 2 points
  Hej ptysiaczki Ostatnia praca na tą chwilę. Postać narysowana dla http://jennycurrier.deviantart.com jest to jej OCka. A teraz biorę się za osobiste ćwiczonka rysowania, ogarnianie ArtRage 3.5 bo darmowy programik razem z tabletem taki dostałem i czas go obczaić bo fajnie się zapowiada no przygotowanie mentalne do Past Sinsów rysowania. To tyle ode mnie na tą chwilę Pochwalę się czymś godnym uwagi i poinformuję co z przyszłymi requestami Frozen out!
 4. 2 points
  Nikt nie jest w stanie powstrzymać idei. Nikt.
 5. 2 points
  Prawdopodobnie nie wniosę do dyskusji nic nowego, ale również wtrącę swoje "trzy grosze". Chyba najbardziej irytującą mnie rzeczą związaną bezpośrednio i pośrednio z fandomem są wszelkiego rodzaju stereotypy w sposobie postrzegania bronies przez część społeczeństwa. Jak już zauważyli to moi przedmówcy członkowie fandomu postrzegani są jako otyłe nerdy, które poprzez zagłębienie się w uniwersum MLP próbują odciąć się od realnego świata, który ich nie akceptuje. Błąd! Sam jestem osobą aktywnie spędzającą czas (siłownia i inne sporty), która dotychczas ani razu nie spotkała się z jakimkolwiek przejawem "napiętnowania" jako fan MLP. Moi przyjaciele i znajomi, zarówno w szkole jak i w jednostce, nie widzą nic dziwnego w zainteresowaniu kucykami i akceptują to. Kolejną poruszoną już kwestią jest nadmierne zbieractwo gadżetów związanych z MLP. Sam mam ze dwa pluszaki, kilka zeszytów szkolnych i T-shirt z kucykami, więc trochę się tego nazbierało. Jednak wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Nie będę pędził do sklepu z zabawkami i wykupywał każdej możliwej edycji figurek, bo to już "lekka przesada". Co do innych rzeczy, które były już wymienione wcześniej. Clopy, gore i Tumblery z nimi powiązane. Przyznaję, zdarzyło mi się kilka przeczytać. Nie mówię, że jestem fanem tego rodzaju "twórczości", jednak są one dość ciekawym elementem i niekiedy potrafią trzymać naprawdę niezły poziom (do moich ulubionych należą "Lil Miss Rarity" i "Dead Rainbow Dash"). Obrazki o treści pornograficznej/erotycznej. Znów w tym przypadku mam stosunek ambiwalentny. Z jednej strony niektóre treści naprawdę mogą być obrzydliwe, daleko poza granicą dobrego smaku. Często jednak strona graficzna danego arta potrafi przykuć uwagę. Wszelkiego rodzaju kłótnie, spiny, wojny, zajazdy etc. w kwestiach Twilicorna, Equestria Girls itp. Tyle opinii, ile członków w fandomie. Generalnie zatwardziałym hejterom polecam:
 6. 2 points
  Udało mi się dzisiaj skończyć dwa pluszaki: Dostałem zamówienie na dwie ale w połowie pracy jeden gość się rozmyślił i mam jedną nadprogramową Lunę, mają po 60 cm. I taka mała przerwa podczas pracy:
 7. 1 point
  Ten fik to kolejna próba zastosowania czegoś nowego i czegoś z czym nie miałem jeszcze okazji eksperymentować. O ile nie jest to już to klasyczna narracja pierwszoosobowa, tak jest to zapewne swego rodzaju nowość, ponieważ nie spotkałem się z czymś takim, w tym dziale, wcześniej. Ot, taki mały eksperyment. Nieduży, jakieś 11 stron. Zatem, by nie przedłużać, zapraszam: Trzy... dwa... jeden... Akcja!
 8. 1 point
  Jako że mam problem ze spisaniem myśli potrzebnych do napisania ostatniego rozdziału Pie Killera, a nie chcę stworzyć czegoś słabego, zająłem się czymś innym. Głównie po to, by nie stracić skilla pisarskiego. Fic będzie dość krótki, jeśli patrząc na rozdziały, ale będą to zarówno listy, jak i artykuły oraz proza. *** Oto Porzuceni - grupa kucyków, która rzuciła na kolana Equestrię, doprowadzając do ogromnej rewolucji na ziemiach księżniczek. Prowadzeni przez ziemnego kucyka Grey Dusta uważani są za terrorystów, którzy bez powodu postanowili uznać Celestię za wroga. Ale... jak wygląda ta druga strona medalu? PORZUCENI autor: Niklas korekta: Gandzia pre-reading: Amolek, Gandzia *** 1 - Listy do... 2 - Wystąpienie Grey Dusta 3 - Przemyślenia 4 - Atak na Arsenał 5 - Kij w mrowisku 6 - Pytania bez odpowiedzi 7 - Bitter Root Rozdziały do poprawki 7 - Konsekwencje 8 - Podziały 9 - Wojna o Fillydelphię - preludium 10 - W pałacu 11 - Spisek w spisku 12 - Starcie w Fillydelphii 13 - Wrogowie 14 - Wojna o Fillydelphię - interludium 15 - Zamęt 16 - Wspomienia, czyli niedawno temu w Equestrii *** Epic: 1/10 Legendary: 1/50
 9. 1 point
  W końcu znaleziono Bonda do nowego filmu
 10. 1 point
  Bronies nie mogą traktować siebie jako wspólnoty. Poziom autyzmu pomiędzy poszczególnymi bronymi różni się jak diabli. Każdy w fandomie ma różne podejście do tematu kucy. Brakuje wam przywódcy, który byłby dla was wzorem, który ustaliłby granice, między którymi rozpościera się tematyka mlp. Przywódcy, który leczyłby umysły spaczone clopami czy innymi fandomowymi diabełkami. Mam nadzieje że kiedyś przejrzycie na oczy i zbudujecie prężnie rozwijającą się grupę społeczną, z jednostką wybitną na czele.
 11. 1 point
  "Czy ktoś coś mówił, ze Rainbow Dash jest super-duper-hiper-extra-fantastyczna? Jestem pewna, że się nie przesłyszałam!"
 12. 1 point
  Zatwierdzam One Punch Mana.
 13. 1 point
  http://i.imgur.com/0KHdkUb.jpg
 14. 1 point
  Witam wszystkich. Jestem tu nowa i z góry przepraszam za błędy ortograficzne ( jestem dyslektyczką). Pozdrawiam wszystkich użytkowników fora. ;)
 15. 1 point
  jakby Skajbuła nie wybrał ceesa zamiast forum to może szitbox byłby już dawno
 16. 1 point
  Ło Matko Bosko, łobraza łucuć religijnych, papiesza obrażajo. *** Hi BiP
 17. 1 point
  http://i.imgur.com/jSKPFM2.jpg
 18. 1 point
 19. 1 point
 20. 1 point
 21. 1 point
  Ambicja: wczoraj marzyłem o milionach, dzisiaj o kawałku chleba.
 22. 1 point
  N: Łatwy do zapamiętania, prosty, niezmienny i można go fajnie skrócić BiP A: Kiedyś naprawdę lubiłem tą bajkę S: Ładny gif z tej samej bajki co avek U: Jest jednym z bardziej rozpoznawalnych ludzi na forum, prowadzi wiele zabaw. Na forum siedzi od dawna i nigdy mnie w tym czasie nie wkurzył więc jest spoko, poza tym ostatnio polecił mi parę naprawdę niezłych filmów
 23. 1 point
  Tak piszecie tu o cloppach, że be, ale wersje Equestria Girls mnie podniecają i nie czuję się zakłopotany tym faktem. Pewnie jako jeden z niewielu tutaj uważa, że oficjalne ludzkie wersje postaci są naprawdę super, a nawet mogą pociągać I ubarwienie, kolor skóry nie mają dla mnie tu znaczenia, bo wyłączam takie myślenie. Niebieskoskóra Rainbow Dash jest dla mnie doskonała
 24. 1 point
  Ktoś się pytał czy ktoś może oceni wszystkie dzieła przed Dolarem. Ktoś się tej próby podjął. Ze skutkiem wskazującym na efekt Ogólnie poziom konkursu był dość wysoki i niełatwo było mi oceniać, przyznawać punkty i decydować o życiu i śmierci tym kto napisał lepiej, a kto gorzej. Dlatego nie musicie sugerować się moim bezguściem, które najpewniej nie pokryje się z opiniami Dolara. https://docs.google.com/document/d/1ToVi8DsiMb_Hi8va2Rxyg6HKw6HcVNYBGyRqYoK9fHc/edit Gdybym miał decydować, o kolejności podium, pewnie byłoby tak: Arkane Whisper, Cahan i (trudny wybór) chyba Seluna. Uprzedzam, nie mam zielonego pojęcia o ocenianiu fanfików.
 25. 1 point
  Głos zostaje policzony i tym samym EqueTrip zostaje kolejnym opowidaniem z tagiem [Epic] - jak dla mnie bardzo zasłużonym. Gratulacje Psorasie. Pam-pa-pa-tam!
 26. 1 point
  Fanfic przeczytany, zło popełnione oraz serce złamane, gdyż co ja będę teraz czytał? Napisałeś jeden z ciekawszych ficów jakie czytałem, a czytałem ich wiele. No i wiesz co ci powiem? Pisz kontynuacje, chociaż oneshot, byle cokolwiek było. Jak żyją bohaterowie, szczególnie Van i Dalir, co z Chumem i Psorasem, jakie są ich relacje, co z Coast, i tak dalej, i tak dalej. Ale z czystym sercem mogę rzec... Głosuję na EPIC gdyż: MOŻLIWE SPOILERY (nie znam się) Fabuła - Bardzo ciekawa, wciągająca czytelnika. Na upartego można się domyślić co będzie dalej, ale dzięki losowości/randomowości/chaosowatości efek ten nie daje się oddczuć. CHAOS - Tak, Chaos, dobrze widzicie. Przejścia przez czwartą ścianę, rozmowy z Autorem, Kosvmpncnbwq (czy jakoś tak... kto czytał ten wie o co chodzi) To wszystko i wiele innych jeszcze rzeczy, dodaje powiększający się z rozdziału na rozdział efekt komediowy. Postaci - Ich charaktery, zachowania w danej sytuacji, wszystko jest opisane szczegółowo (mniej więcej, nie jestem polonistą) oraz ma swoje wyjaśnienie w ich rozwoju. Opis świata - Z niektórymi aspektami bym się kłócił, ale jak sam pisałeś to jest Twoja wizja, którą zresztą opisałeś dokładnie i rzeczowo, co się chwali. TRAMWAJ - Tak, tramwaj... CO TY BIERZESZ CZŁOWIEKU/KUCU/TRAMWAJU? Tego nie wiem, ale bierz tego więcej i pisz więcej, no i się podziel Pisać recenzji nie umiem, ale nadzieję mam, że głos zostanie policzony.
 27. 1 point
 28. 1 point
  To nie uważasz, że rozwój emocjonalny postaci jest kolokwialnie mówiąc fajny? Według mnie jeśli dany serial trwa aż tak długo, że mijają w nim lata to naturalnym jest, że postacie się zmieniają. Zwłaszcza po takich przeżyciach jak walka ze złem, ciągła nauka o przyjaźni i tak dalej. Bez tego serial byłby sztuczny.
 29. 1 point
  Co? Wóda się kończy ? Impreza wciąż trwa, a doszły ostatnie osoby z dostawą z biedry, w tym gość specjalny (pamiętamy Fuks). To będzie długa noc . Zanim skończy się biba - raz jeszcze wielkie podziękowania za życzenia oraz świetnych ludzi na tym forum. Bez was to miejsce nie byłoby takie same oraz moje życie nie byłoby takie, jakie jest teraz. oraz dla was.
 30. 1 point
  Zmieniła się i to dużo,ale czy na lepszą to już inna sprawa niektórzy wolą to "niegrzeczną",a inni nie.Więc wydaje mi się,że nie można tutaj mówić czy na lepsze czy nie,po prostu się zmieniła.
 31. 1 point
  Mój na chwilę obecną wygląda tak
 32. 1 point
  Lubię gdy na pulpicie jest porządek. Oto najnowszy:
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...