Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Tarreth

Księga Wniosków i Zażaleń

Recommended Posts

Guest

Ale usuń konto w końcu, a nie przychodzisz tutaj denerwować ludzi jak na FB cię zbanowali :v

Ponadto proszę o ukaranie użytkownika Siper, który dnia 28 kwietnia 2015 około godziny 23 nieautoryzowanie uzyskał dostęp do mojego konta i pisał w moim imieniu wypowiedzi godzące w moje dobre imię. Niestety nie udało mi się zrobić screenshotów tego występku, lecz powołuję Dolara84 na świadka w tej sprawie.

Jestem naprawdę bardzo, ale to bardzo zaszczycony faktem, iż coś popchnęło Cię do napisania skargi na moją osobę. Serio, nigdy bym się nie spodziewał, że ktoś byłby w stanie z powodu takiej głupoty zrobić coś takiego.

Niestety, ale muszę Cię uświadomić, że po stronie administratora nie ma czegoś takiego jak "nieautoryzowany dostęp do konta", ponieważ uzyskanie dostępu do takowego nie jest żadnym dla nikogo z nas wyzwaniem z powodu odpowiedniej opcji znajdującej się w panelu administracyjnym. Mało tego - nie można mówić o żadnym uzyskaniu dostępu do konta, ponieważ nie wykorzystałem opcji powyżej, a skorzystałem z modułu stworzonego przeze mnie, pozwalającego na pisanie jako inny użytkownik na Shoutboxie (dalej: /sb/ ). Jednak ponieważ ta opcja pozwala na zbyt duże nadużycia, jest ona dostępna aktualnie tylko i wyłącznie dla administratorów technicznych, oraz używana jest tylko w godzinach 23-5, w trakcie tzw. luźnego /sb/. Kolejna kwestia dotyczy pisania wypowiedzi godzących w Twoje dobre imię. Pamiętam dokładnie co pisałem i przykro mi, ale te treści nie są w stanie godzić w Twoje dobre imię. Wręcz przeciwnie - bardziej ukazują Twoją osobę w dobrym świetle. Tym samym nie czuję się w żaden sposób winny nadużycia opcji pisania jako inna osoba.

Jestem niestety zmuszony Cię zasmucić faktem, iż Twoja skarga trafia tam gdzie mokre sny Piotra Szumlewicza o znoszeniu ubóstwa ustawą.

Wersja tl;dr:

Cry more faggot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• Upvote 9

Drogi Pawle "Siperze".

uzyskanie dostępu do takowego nie jest żadnym dla nikogo z nas wyzwaniem z powodu odpowiedniej opcji znajdującej się w panelu administracyjnym. Mało tego - nie można mówić o żadnym uzyskaniu dostępu do konta, ponieważ nie wykorzystałem opcji powyżej, a skorzystałem z modułu stworzonego przeze mnie, pozwalającego na pisanie jako inny użytkownik na Shoutboxie (dalej: /sb/ ). Jednak ponieważ ta opcja pozwala na zbyt duże nadużycia, jest ona dostępna aktualnie tylko i wyłącznie dla administratorów technicznych

Niestety jak było widać także i administratorzy techniczni popełniają nadużycia.

Kolejna kwestia dotyczy pisania wypowiedzi godzących w Twoje dobre imię. Pamiętam dokładnie co pisałem i przykro mi, ale te treści nie są w stanie godzić w Twoje dobre imię. Wręcz przeciwnie - bardziej ukazują Twoją osobę w dobrym świetle. Tym samym nie czuję się w żaden sposób winny nadużycia opcji pisania jako inna osoba.

Proszę zauważyć, że nie wszyscy ludzie mają takie poglądy polityczne jak administratorzy techniczni, więc dla tej mniejszości na MLPPolska, która nie popiera głównej panującej wśród tutejszych użytkowników doktryny politycznej wyrażenia pisane w ich imieniu jak na przykład: "strzelałbym do górników", lub "zawsze się trochę gwałci" będzie godzić w ich dobre imię, ponieważ takie osoby nigdy nawet by w ten sposób nie pomyślały. Poza tym sam fakt pisania w czyimś imieniu bez wiedzy i zgody zainteresowanego jest postępkiem haniebnym i wnioskuję o jego potępienie.

Tak samo w sprawie użytkownika "Żyźwił", który propaguje otwartą nienawiść do mojej osoby twierdząc, że "a ja bym chciał strzelać do zeny jak do kaczek z czołgu" zraniło moje uczucia. Tak samo jak późniejsze stwierdzenie, że chętnie widziałby mnie w trumnie (czego niestety nie udało mi się uwiecznić). Zatem proszę o jego ukaranie.

Choć pewnie uda mu się wykpić od odpowiedzialności.

Pozdrawiam

Zena92

Kraków 29.04.2015

• Upvote 7

Nie sposób mi nie zgodzić się z Zeną - również nie byłabym zadowolona gdyby ktoś podszywał się pode mnie i wygadywał rzeczy, których osobiście się brzydzę i w życiu bym się pod nimi nie podpisała - czyli chociażby tematy polityczne i religijne. Bo to już przekracza granice dobrego smaku heheszek. A po adminie oczekuje się raczej tego, że potrafi się zachować i nie robi czegoś co już nie jest małym trollingiem, a zwyczajnym chamstwem. 

• Upvote 9

Mam dla Ciebie smutną wiadomość. Na forum nie panuje demokracja, ani równość. Zamiast tego panują rządy administracji. Na wypadek gdyby taki układ się nie podobał, zapraszam do usunięcia konta.

PS. Masz jakiś fetysz związany z moim imieniem? Przykro mi, nie jestem gejem. Interesują mnie pierogi.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

• Upvote 9

Czyli po raz kolejny gimbusek się bawi heheszkując, że nie poniesie żadnych konsekwencji. Forum takie piękne.

• Upvote 8

Na forum nie panuje demokracja, ani równość. Zamiast tego panują rządy administracji.

Czyli jak ja zrobię coś niewygodnego to dostanę perma, a jak któryś z was wyciera sobie pysk moim imieniem i publicznie życzy mi śmierci to pozostaje bezkarny, a także jest dla was to dobrą rozrywką? Wiem, nie jestem idealny. Zrobiłem wiele błędów, za co mi bardzo przykro. W ogóle wystarczy mi problemów z tego powodu. Jednak bądźmy ludźmi pełnoletnimi i poważnymi i szanujmy się nawzajem. 

• Upvote 7

A po adminie oczekuje się raczej tego, że potrafi się zachować i nie robi czegoś co już nie jest małym trollingiem, a zwyczajnym chamstwem.

Siper to jedna wielka heheszka przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli po raz kolejny gimbusek się bawi heheszkując, że nie poniesie żadnych konsekwencji. Forum takie piękne.

Tia...

soon: jak się nie podoba to wypierdalać usuń konto :P Prawda, Siper? :>

~Jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edited by Siper
  • Upvote 5

Przecież bycie w porządku wobec innych jest takie niemodne.

Nie jestem i nigdy nie będę w porządku dla kogoś kto oficjalnie uznaje mnie za krwiopijcę z powodu przedsiębiorczych umiejętności :^)

• Upvote 1

Nie jestem i nigdy nie będę w porządku dla kogoś kto oficjalnie uznaje mnie za krwiopijcę z powodu przedsiębiorczych umiejętności :^)

Jak chcesz o tym pogadać to napisz na priv albo na gg. Ja w żadnym miejscu ani na tym forum, ani na SB nie pisałem żadnych wypowiedzi na twój temat. Jeżeli obecność mojej osoby jest wystarczająca do przejawiania tego typu zachowań, w takim razie świadczy to tylko o twoich własnych problemach, z którymi należałoby coś zrobić, a nie dalej się w nie nakręcać. 

Siper to jedna wielka heheszka przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1c8e8b1adb.jpg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
A co do tematu, nie chce mi się czytać wszystkiego, ale jak dla mnie to Zena i jego anioły stróże zanadto wyolbrzymiają sprawę. I jak tak się wczytam w to czo się tutaj wyprawia, to mam wrażenie że niektórzy zbyt poważnie traktują internet ;v
Also, zażalenie poszło i w sumie moglibyście to sobie obgadać gdzie indziej, bo tutaj się zlatują userzy forume, porepkują, pochwalą i więcej z tego wrogości do drugiej strony wyniknie niż czegoś dobrego :C 
  • Upvote 2

Po raz pierwszy zgadzam się z Cygnusem :^)

Temat uważam za zamknięty, każdy następny post z tym związany zostanie usunięty. Osoby, które nadal chciałyby mi coś przekazać zapraszam na PW.

2fa04121da.jpg

:ebin:

Niech ktoś usunie tą emotkę albo uzasadni, i przekona mnie argumentami co do, jej istnienia inaczej niż "JEST ŚMIESZNIE, NIE BAWI CIĘ BENIS XDDDDDDDD? TY VITTTUSIE Z BENIS W DUPIE : DDDDDDDDDDDDD", bo to się robi żałosne. To było fajne jako jednorazowy śmieszek, ale jak pojawia się, z przysłowiowej dupy, po raz n-ty w ciągu dnia, to mam tego dosyć.

To równie dobrze powinny wylecieć "Arłuk Pauka" "Lubię w dupkę" i inne topienie się, w takim razie.

Nie miałbym nic przeciwko temu :ebin:

• Upvote 4

Podpisuję się pod tym. A co do emotek to można by było dać więcej z twitcha np. DansGame czy Kreygasm, miałyby praktyczne zastosowanie :v

• Upvote 2

Guest ChrisEggII

Podpisuję się pod tym. A co do emotek to można by było dać więcej z twitcha np. DansGame czy Kreygasm, miałyby praktyczne zastosowanie :v

Dodawanie nowych emotek tak naprawdę jest bezsensowne. I tak mamy ich w cholerę i jeszcze trochę, a większość z nich jest właściwie nieużywana. Część z nich powinna być wywalona, jak chociażby ten Sprudo, albo będące niskiej jakości (przykłady -> :aj4::twilightsparkle::cadance2::cadancetwi: <-).

Dodawanie nowych emotek tak naprawdę jest bezsensowne. I tak mamy ich w cholerę i jeszcze trochę, a większość z nich jest właściwie nieużywana. Część z nich powinna być wywalona, jak chociażby ten Sprudo, albo będące niskiej jakości (przykłady -> :aj4::twilightsparkle::cadance2::cadancetwi: <-).

Dlatego też zawsze można usunąć te nieużywane bądź nie mające większego zastosowania. Przy okazji można dodać parę nowych, praktycznych, czyli takich, których się używa :v