Skocz do zawartości

Odcinek 1-2: The Crystal Empire - part 1 & 2


Spoiler Cat

Recommended Posts

Ściągnałem. Obejrzałem. Oceniam... Odcinki były... dobre. Fabuła jest ciekawa, z wątkami, jest intrygująca, choć miejscami przewidywalna. Bardzo podobało mi się pokazanie Imperium, jego kultury i mieszkańców, naprawdę to wiele wnosi do świata Equestrii. Misja mane6, zwłaszcza Twiley też trzyma poziom. No i na dobry początek dostaliśmy LUNĘ!! YAY !!! Może trochę miała za mało kwestii, ale wolę żeby przez cały sezon pojawiała się częściej. No i takie smaczki jak pojedynek, rzut kredensem, czy festyn też dodają uroku. Co było złe? Niesety... główny zły tego odcinka czyli Król Sombra. Cholera... ja naprawdę nie mogłem się go doczekać. Miał świetny wygląd, głos (choć wypowiedział tylko 4-5 kwstii) i moce... a to było najzwyklejsza zmarnowanie jego potencjału. W formie cienia naprawdę wyglądał nieźle, i musiał być też niesamowicie przebiegły skoro wymyślił takie pułapki w dotarciu do Kryszałowego Serca... 40 minut serialu to naprawdę mnóstwo czasu żeby wykreować badassa. Pozostaje mieć nadzieję że Sombra jeszcze powróci... szkoda bo to naprawdę jest postać z potencjałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się te 2 pierwsze odcinki podobały bardziej niż 2 ostatnie 2 sezonu Canterlot wedding . Wymieniać wszystkiego po kolei nie muszę , bo już raczej wszystko zostało wymienione , ale po prostu te odcinki naprawdę były super . Ten nowy zły , też był cool , jedynie taki trochę mało odzywający sie i za szybko zniknął , szkoda . Jednak uważam te 2 odcinki , za naprawdę genialne 9/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Mi się odcinki bardzo podobały, może niektórych to zawiodło, ale przynajmniej nie tak jak Mysterious Mare do Well, right? Razem z Soczkiem byłyśmy bardzo podekscytowane, chwila opiszę dokładnie nasze reakcje x3 - Twilight otwiera podziemne przejście swoją czarną magią: NIEEE TWILIGHT NIE IDŹ TAM KURDE TAM JEST ZŁO WRACAJ TU NIEEEEEEE TWILIGHT NIE IDŹ TAM DO JASNEJ! - Twilight wraz ze Spikiem wchodzą po schodach po kryształowe serce: NOSZ KURDE BIEGNIJ TWILIGHT BIEGNIJ MASZ MAŁO CZASU! - Pinkie Pie w reklamie: This is just too exciting! = Tak Pinkie, tak masz zupełną rację! D: No dajcie spokój z tymi reklamami! GAK GAK GAK. - Kadenzja upada a potem Shining Armor ją czyma: Ja: Nie mogę spać bo trzymam kredens! Sok: Ahahaha xd - Reklamy: NO NIE REKLAMY FUUUUUUUUU! - Rzut Kadenzją: Ja z Sokiem równocześnie: TE RENJI ŁAP! (

jak już pokazywałam wcześniej) Ima firin maj Kejdens! - A pod koniec: ... Okej trochę słabo. Akcja była, ludzie z atakiem nadmiaru epickości byli, krztuszenie od śmiechu było x3 Czyli jak Brony powinien zacząć 3 sezon żeby się wczuć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh my GAK, to były całkiem dobre odcinki. Może nawet bardzo dobre. Luna u boku Celestii, jaki uroczy widok. :TWcU3: Piosenki - obie co najmniej dobre. Sunshine, sunshine... Spy Pinkie Pie (przebranie się za Flutterkę mnie rozwaliło :rainderp:) Black Magic Celestia i Twilie Kto tam jeszcze... Rarcia była urocza. W sumie cała Mane6 była "Gorgeous. Just gorgeous." Screw gravity, I'm Twilight Sparkle! :NjdaT: Rzut Kredensem :djTyy: Ale villain zawodzi. Sombra miał potencjał, wyglądał całkiem badass, a jego rola przez większość czasu sprowadza się do głupiego śmiania się. Pod koniec już, już prawie mu się udało, już miałem nadzieję na lekki zwrot akcji, ale nie. Szkoda, wielka szkoda. Kiepsko wypadł na tle reszty złych. :bonbon2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Mi się odcinki bardzo podobały, może niektórych to zawiodło, ale przynajmniej nie tak jak Mysterious Mare do Well, right? Razem z Soczkiem byłyśmy bardzo podekscytowane, chwila opiszę dokładnie nasze reakcje x3

- Twilight otwiera podziemne przejście swoją czarną magią: NIEEE TWILIGHT NIE IDŹ TAM KURDE TAM JEST ZŁO WRACAJ TU NIEEEEEEE TWILIGHT NIE IDŹ TAM DO JASNEJ!

- Twilight wraz ze Spikiem wchodzą po schodach po kryształowe serce: NOSZ KURDE BIEGNIJ TWILIGHT BIEGNIJ MASZ MAŁO CZASU!

- Pinkie Pie w reklamie: This is just too exciting! = Tak Pinkie, tak masz zupełną rację! D: No dajcie spokój z tymi reklamami! GAK GAK GAK.

- Kadenzja upada a potem Shining Armor ją czyma: Ja: Nie mogę spać bo trzymam kredens! Sok: Ahahaha xd

- Reklamy: NO NIE REKLAMY FUUUUUUUUU!

- Rzut Kadenzją: Ja z Sokiem równocześnie: TE RENJI ŁAP! ( jak już pokazywałam wcześniej) Ima firin maj Kejdens!

- A pod koniec: ... Okej trochę słabo.

Akcja była, ludzie z atakiem nadmiaru epickości byli, krztuszenie od śmiechu było x3 Czyli jak Brony powinien zacząć 3 sezon żeby się wczuć.

Miałam dokładnie tak samo tyle że gdy był rzut Kredenzją to ze śmiechu z krzesła spadłam xD

A pod koniec : Za szybko się to skończyło ._. ALE I TAK WIEDZIAŁAM ŻE ZDA ! :rainderp:

Screw gravity, I'm Twilight Sparkle!

No wiadomo xD

A jak chodzi o tą czarną magie Twi i Celestyny to: :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twilight wraz ze Spikiem wchodzą po schodach po kryształowe serce: NOSZ KURDE BIEGNIJ TWILIGHT BIEGNIJ MASZ MAŁO CZASU!

To było bardziej: BIEGNIJ TWILIGHT! BIEGNIJ! BIEEEGNIJ KURDE! NIE ZDĄŻYSZ!

No i zbronyfikowałyśmy kuzyna Yay :D Sukces!

Sombra faktycznie był nieco słaby :( Troszku się zawiodłam. Spodziewałam się czegoś bardziej... awesome.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te odcinki są tak genialne jak tylko się da. Znalazłem w nich dużo tego czego oczekiwałem. Jest nowe miasto, jest historia, są fajne akcje i jest moc. Szkoda tylko że Discorda nie ma, ale mimo wszystko było bardzo dobrze. Ta historia napewno potoczy się jeszcze ciekawiej. Tylko czekać na kolejne odcinki. W skrócie odcinki oceniam na pierwiastek kwadratowy z liczby 546 na pierwiastek kwadratowy z liczby 546.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Cadence jest teraz "Crystal Princess". Bo ja myślę, że nasza Kadenzja jest córką królowej Crystal Empire. A ktokolwiek zauważył jak jej CM świeci kiedy wylądowała z tym kryształowym sercem? A KTOKOLWIEK zauważył jaką miała koronę gdy była kryształowym kucykiem? A poza tym, nasze dalsze komentarze: Nie mogę spać bo nie wiem czy pracuję w bibliotece xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek wg mnie średni (nie było Lyry! Poza tym mało wyrazisty wróg).

Celestia okazuje się chamką i zatrzaskuje drzwi przed Twilight xD

Rzut Cadance (nowa konkurencja) xD

Twilight czemu nie użyłaś teleportacji lub lewitacji tylko biegłaś po tych głupich schodach w dół i po części w górę?!

http://puu.sh/1oYzJ

Co tu robi Berry Punch? :rainderp:

Ogólnie odcinek był nawet, nawet, choć nie epicki.

Dałbym mu ocenę 7,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek wg mnie średni (nie było Lyry! Poza tym mało wyrazisty wróg).

Celestia okazuje się chamką i zatrzaskuje drzwi przed Twilight xD

Rzut Cadance (nowa konkurencja) xD

Twilight czemu nie użyłaś teleportacji lub lewitacji tylko biegłaś po tych głupich schodach w dół i po części w górę?!

http://puu.sh/1oYzJ

Co tu robi Berry Punch? :rainderp:

Ogólnie odcinek był nawet, nawet, choć nie epicki.

Dałbym mu ocenę 7,5/10

Po 1 mi się tam bardzo podobał :fluttershy5: (Choć za szybko się skończył ._. )

Po 2 Zapowiadali Trolestie :trollface:

Po 3 Twoja żona jest wyczerpana i nie spała kilka dni? Rzuć ją jak oszczepem ! Od razu będzie wyglądała jak nowa :D

Po 4 Ona nie schodziła ani nie wchodziła po schodach ... Najpierw się na nich wy*yay*ała a potem turlała ,a jeśli chodzi o wchodzenie to po prostu sobie zjeżdżała :fluttershy5:

Po 5 Bo nie Derpy :ming:

Po 6 nie używaj bbcode w cytatach :P ~solaris

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek trzeciego sezonu. Nowy wróg, nowe kucyki, nowe przygody. Zaczynamy od typowej walki z "tym złym". Wszyscy się go boją itd. Ale nie możemy. Bo Sombrerro pojawił się za mało. Kilka scenek, niezrozumiały plan... Właśnie! Jaki on ma plan? Niby jest "ponownie zniewolić kryształowe kuce", ale czemu? Bo... nie wiadomo. Czemu Twilight została wysłana do załatwienia Sombry? Wcześniej Luna i Celestia pokonały go (zauważcie, że NIGDY księżniczki nie załatwiły kogoś definitywnie...) a teraz co, nie dają rady? Ale odcinek bardziej niż strawny. Można było się uśmiać przy scenach z Pinkie, Sombra, gdyby miał więcej czasu antenowego, byłby odpowiednio straszny, Twilight śpiewa... Dam 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...