Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki - edycja specjalna "Come my minions, rise for your Master!"


Dolar84

Recommended Posts

Czy ten antagonista musi koniecznie wyczyniać rzeczy wymienione tym ładnym zielonym ciągiem, czy wystarczy, żeby był?

 

Szczerze mówiąc chętnie ujrzałbym knucie jakichś planów - wszak cytat śpiewającego Rasputina jasno na to wskazuje. Ale nie będę się przy tym upierał - wystarczy, że będzie.

 

PS: Żeby było jasne - nie musi być to koniecznie antagonista znany z serialu. Możecie wymyślać własnych. Ogranicza Was jedynie Wasza wyobraźnia.

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, generalnie rzecz ujmując, kryterium brzmi: "Po prostu musi być antagonista"?

Jeżeli tak, to może nawet udałoby mi się przepchnąć mój koncept. Z początku nie zauważyłem linku do piosenki i teraz, przesłuchawszy ją czuję, że nieco mijam się z jej duchem. Hue, czytanie ze zrozumieniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły charakter?
Złowieszczy plan?
Armia? Tylko na samym końcu ale
Zgodność ze wszystkimi punktami regulaminu?
 
Mamy wszystko z listy :crazytwi: .

Nie przedłużając macie: [Dark][Violence] „Powrót z cienia
 
Pragnę wspomnieć, że to mój pierwszy fanfic, ba, tak naprawdę to pierwsza praca pisemna dłuższa niż cztery strony. Ale uznałem, że powinienem wziąć udział, chociażby po to by sprawdzić czy jestem zdolny do napisania czegoś takiego. Udało się. Jakbyście mieli dla mnie jakieś rady na przyszłość to na priv wysyłać, nie chcę offtopu robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy antagonista koniecznie musi działać sam czy może mieć jakiegoś sojusznika np.jakiegoś antagonistę z orginalnego MLP?
Nie jestem upoważniony do udzielania odpowiedzi, ale wyraźnie napisali iż mamy kompletną dowolność, byleby trzymać się tematu.  :burned:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy antagonista koniecznie musi działać sam czy może mieć jakiegoś sojusznika np.jakiegoś antagonistę z orginalnego MLP?

 

Nie musi. Może być ich i całe stado :D

 

 


Żebyś widział, jaki tu się zwykle robi offtop . Sam go zaczynałem bez najmniejszych wyrzutów sumienia... i to można rzec, że od pierwszej mojej edycji.
 
Run my Fluttershy, run!!! 

 

Uciekaj, uciekaj i tak Cię dopadnę :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i myślę, myślę i siedzę... Po raz pierwszy mam okazję wziąć udział w czymś takim i napisać coś samemu, a nie jeno tłumaczyć, ale nie wiem, czy mój pomysł (crossover) da się przepchnąć. Zły osobnik jest (nawet dwóch, toteż sednem wszystkiego jest ich pojedynek), zły plan gdzieś się w tle przewija, a cały fik można określić mianem walki o władzę. Wystarczy, aby wpasować się w ramy?

Edytowano przez aTOM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł je! Kompletnie negując wszystkie bardziej palące aspekty mojego życia wypłodziłem moje pierwsze opowiadanie na konkurs. Brawo ja! Nawet odpowiedni obrazek znalazłem!

Poza tym: Czarna komedia! Yay!

 

A gdy płomień zgaśnie [Grimdark][Comedy][Violence]

 

Krótki opis:

Sunset Shimmer znalazła się na szczycie. Spełnił się jej sen, zdruzgotawszy całkowicie wszelki opór stała się jedyną władczynią całej Equestrii. Gdy jednak wydawało się, iż nic nie jest w stanie przeciwstawić się jej rządom terroru na drodze staje najgroźniejszy przeciwnik - kryzys osobowości. Czy klacz wyjdzie z tej ostatecznej walki zwycięsko?

 

 

Aha i jeszcze orzeczenie: Nie oglądałem Equestria Girls, a wszelka zbieżność lub też rozbieżność jest całkowicie przypadkowa i nie ponoszę za nią odpowiedzialności.

 

Cóż, do tematu podszedł, hmmm bardzo luźno, jeśli chodzi o interpretację. Mam jednak nadzieję, że skoro punkt "jest złodupiec", się zgadza, to moje wypociny nie zostaną z marszu zdyskwalifikowane.

Edytowano przez Nicz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech,,,, tak, mogą. Jasne, że mogą ;)

 

Następnym razem dam, że nie mogą, bo z tego co widzę nikt tu nie chce się na knuciu skoncentrować :hmpf::D

Poczekaj ty "na dobre lub złe" opowiadanie me. Mam tam więcej niż jednego, osobnika nikczemnego. Zło wcielone, humorem (?) oplecione  :evilshy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niezgodność z tematem? Z tego co pamiętam to taki przypadek nie miał miejsca. Ludzie padali na przekraczaniu limitu słów, złym otagowaniu (standardowe edycje), niewłaściwej formie zamieszczenia tesktu (posyłanie mi na PW) i korekcie swoich fanfików przez osoby trzecie (przed oceną). Jednak za nizezgodność z tematem... Naprawdę sobie takiego wypadku nie przypominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...