Skocz do zawartości

Najpiękniejsza


Recommended Posts

Prawdę mówiąc każdy kucyk jest piękny na swój sposób, no i jeszcze zależy jak go ktoś narysuje, w tym przypadku nawet Derpy może być cudem rzucających innych na kolana.

Hmm . Zgadzam sie w 100 procentach. A tak swoja droga, moze w koncu ktos doda ankiete z wszystkimi podanymi wyzej postaciami. Wtedy mieli bysmy czarno na bialym, kto, ile glosow zdobyl. W ten sposob uniknelibysmy offtopu i klotni.

Mane6 Fluttershy

Princess Luna

Background Derpy Hooves <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zobaczmy mój typ: długie, długie i ciemne jak sama noc włosy... :TWcU3: No, to nie był zbyt trudny wybór i do tego jeszcze ta figura... ^^ :nmm: A z M6, chyba Twi - ma taki lekko gotycki styl... :twilight4::wrWgR: chyba że Pinkie wyprostuje włosy, wtedy to ona jest #1!! :pinka: Poza tym, magia mokrej grzywy i skarpetek na każdą podziała, na KAŻDĄ!!! (zwłaszcza Celestię) :molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to ja też wrzucę swoje trzy grosze. Mane6- Rainbow Dash (Ta naturalność jej urody tak podziałała na mnie :rd6: ) Backgrand- Spitfire :spitfire2: (Moim zdaniem, gdzyby nie Luna, byłaby najpiękniejsza z pięknych, ale tak musi jej wystarczyć drugie miejsce... niestety) Princess- Luna (ona poprostu... jest piękna!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

A co do tematu:

Mane6: Hm... Tu jest poważne wahanie. Pomimo, że normalnie nie przepadam za takim przesadnym upiększaniem się, to chyba Rarity. Za całą resztę.

Background: Kolejny dylemat. Zarówno Octavia, jak i Nurse Redheart mają w sobie takie dziwne coś, co po prostu bardzo lubię... Jednak chyba Octavia.

Księżniczka: Celestia. I nie dlatego, że jest moim ulubionym kucykiem, a dlatego, że po prostu pokazuje całe piękno władczyni. Nie jest uniosła, potrafi i lubi się uśmiechać... no I widać po niej, że nie przywiązuje zbytniej wagi do makijażu - choćby przez brak cienia do powiek. Woli naturalne piękno, schludne, eleganckie i proste. I przy tym pokazuje, że w istocie jest piękna - bo nie musi pomagać sobie niczym!

I ta grzywa, która nie musi mieć żadnego stylisty - to jest styl sam w sobie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0) Księzniczka Celestia. 1) Elizabeth. (Zwykle nazywana Fleur.) 2) Fluttershy 3) Księżniczka Luna 4) Rarity Naprawdę trudno mi wybierać, która jest piękniejsza od której, oprócz Księzniczki Celestii. Zresztą i tak najbardziej lubię Twilight. Kadencja to tak w ogóle miała być zwykłym jednorożcem, ale Hasbro chciało mieć różową figurkę Księzniczki. Oczywiście ma ona swój urok, ale mam co do niej mieszane uczucia, bo to wesele wyglądało trochę tak, jakby wzięli czyjegoś fanfica z OC alicornem i skanonizowali ją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dla mnie najpiękniejsza jest... Octavia. Z mane6 to Fluttershy. A z księżniczek to Luna. Octavia jest ma to coś: przez swoją elegancję i szyk jaes dla mnie tym właśnie nr.1 Co do Fluttershy to chyba nie muszę się tłumaczyć. Tu popiera mnie świat mody Equestrii :fluttershy4: Luna ma wspaniałe umaszczenie. Jej szafirowa barwa na prawdę mi przypadła do gustu. Wszystkiego dopełniają pantofle i gwieździsta grzywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brać pod uwagę wszystkie kucyki oczywiście pierwsza byłaby Luna :TWcU3: Na drugim miejscu postawiłabym Cadance, ale mógł tu przeważyć bardziej sentyment do postaci niż sam wygląd ( wiecie... ona jest taka... różowa :rainderp: ) Później mane6: 3.Rarity - jej grzywa ma piękny kolor, jest pocieniowana i fantazyjnie zakręcona :fabulous: 4.Twilight ( różowe pasemko rządzi! ) 5.Applejack - naturalne blond piękno :aj5: 6.Fluttershy - za długie włosy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Co miesięczna?) zmiana faworytek: Na pierwszy plan wysunęły się panie o żółtopomarańczowej kolorystyce... Spifire... :spitfire2: Carrot Top... :carrot: choć AJ gdzieś zniknęła... chyba gdzieś tak wsiąkła w miejsce 1,5, ale pewien nie jestem... Na drugim... heh... wybacz, znowu nie jesteś #1... Dashie... :lkBLv: A na trzecim... Cadence... :cadance2: na równi z Colgate. :colgate:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najładniejszą klaczą byłaby Celestia, bądź Trixie. Celestia jak już ktoś powiedział, emanuje takim pięknem, oprócz tego jej charakter dodaje jej takiej tajemniczej aury. Trixie też jest ładna, ale jej głos niestety do najładniejszych nie należy :3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja laur zwyciężczyni dałbym Octavii. Zdecydowałem tak dlatego, że mimo iż o postaci oficjalnie jakoś dużo nie wiadomo, to wyczuwam bijący od niej chłód i stonowanie, które wyróżnia prawdziwą damę. Ma także swoją pasję jaką jest jej instrument :pinkie2: Taki chłodny temperament, przynajmniej dla mnie, jest naprawdę intrygujący i to przesądziło. :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...