Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/01/2015 in all areas

 1. 4 points
  Witajcie! Poszukujemy kilku osób, które byłyby chętne do współpracy nad dopieszczanym już serwerem MC o tematyce Fallout: Equestria. Na chwilę obecną poszukujemy: Osobę znającą język LUA, Trzech architektów obeznanych w realiach Fallouta (może być i non-poni), Osobę lub dwie znające się na Terraformingu Minecraftowym, Oraz kogoś z bujną wyobraźnią do wymyślania zagadek logicznych (lub przeczących logice). Wymagamy: Ogarniętość umysłową, Zdolność pracy w grupie, Mile widziany mikrofon, acz nie jest wymagany. Gwarantujemy: Ogarniętą administrację, która "wie co robi" i tylko czasem coś popsuje*, Wysłuchanie wszystkich za i/lub przeciw każdego członka zespołu**, Miłą atmosferę. Uprzedzając pytania: Tak, można się zgłosić na więcej niż jedno stanowisko. Screenów z serwera nie pokażę, ponieważ Celofyz (drugi admin) jest leniem i muszę wszystko robić sam Uchylę jednak rąbka tajemnicy i zademonstruję wersję PRE-ALPHA naszego launchera, który jest w pełni zautomatyzowany (sam pobiera aktualną wersję plików i nawet się aktualizuje): Dla ciekawskich: Serwer będzie działał 24/7, dostępny dla premium oraz non-premium. Jego główną zaletą jest fakt, iż można na nim, bez większych problemów, grać nawet przy łączu ~10kb/s (kompresja danych motzno). Ze względów bezpieczeństwa, fizyczny dostęp do serwera ma tylko główny administrator (w tym wypadku ja). Zasoby maszyny pozwalają zdetonować jednocześnie 99,999 kostek dynamitu, powyżej 100k odczuwalne są lekkie lagi (testowane kilkukrotnie). Miesięczny koszt utrzymania (średnio) wynosi... 8 złotych, 32 grosze. Bardzo energochłonna maszynka. No, to chyba tyle. Ewentualne pytania i/lub zgłoszenia można zamieszczać w tym temacie, lub kontaktując się bezpośrednio ze mną. Serdecznie zapraszam PS: W kiblu mamy radio. ___________ *Ale jak już popsuje, to nie idzie tego odratować bez przywracania 1/3 maszyny. Psucie tyczy się tylko Deca. Spokojnie, robimy backupy co kilkanaście minut. **Każdy może zmienić dowolną rzecz na serwerze (a nawet w ekipie), pod warunkiem, że będzie potrafił to odpowiednio uzasadnić.
 2. 4 points
  Ponieważ dzisiaj w nocy doszło do małego incydentu związanego z aktualizacją regulaminu, chciałbym ustalić jasno: Jak Arjen napisał w nowy regulamin wchodzi dopiero za tydzień, a nie od razu. Ponieważ już pojawił się sprzeciw takiemu działaniu jestem zmuszony napisać wyjaśnienie. Przyczyna jest prosta - gdybyśmy uznali, że regulamin ma wejść w życie od razu po jego ogłoszeniu, doszłoby do rozpowiadania, że administracja po raz kolejny wykorzystuje regulamin do własnych celów. Może nowi użytkownicy tego nie pamiętają, ale jeszcze z rok czy dwa lata temu mieliśmy opinię tych potwornie złych, którzy modyfikowali regulamin po to by usunąć niewygodne osoby z forum (co nigdy nie było prawdą, a była to jedynie próba zepsucia nam reputacji przez osoby, które słusznie zostały zbanowane i najwyraźniej nie mogły wytrzymać takiego ucisku emocjonalnie). Ten podpunkt zabezpiecza nas od tego typu "argumentów". Poza tym pojawił się dodatkowy argument za takim działaniem, a mianowicie ktoś widocznie nie zdążył przeczytać nowego regulaminu, a już wziął się za wrzucanie NSFW w godzinach nocnych. Bardzo fajnie jednak skąd wiem, że go nie przeczytano? A to dlatego, że link nie został otagowany. Nawet przy nowym regulaminie taka osoba dostałaby ostrzeżenie, co najpewniej teraz również się stanie. Mam szczerą nadzieję, że tym razem ta osoba dokładnie zapozna się z treścią zamiast opierać się jedynie na losowych wiadomościach "Ej można wrzucać clopy w nocy!". Powiedzcie mi teraz, co mamy zrobić z użytkownikami, którzy wrzucali otagowane wpisy? Karać ich za wrzucanie NSFW czy zostawić w spokoju, bo zapoznali się z nowym regulaminem? No właśnie... Na koniec chciałbym przedstawić taki prosty komiks opisujący aktualizowanie czegokolwiek:
 3. 3 points
  Primo - plagiat to skopiowanie całości lub fragmentu cudzego utworu i podpisanie się pod nim jako autor, nie dostrzegłem byś skorzystał z prawa do cytowania czy parodii, nie podałeś nazwiska autora zatem mimo wszystko popełniłeś plagiat Secundo - zmiana zaledwie kilku pojedynczych słów w cudzym utworze z całą pewnością nie jest pracą własną Tertio - prawa autorskie (chyba) wygasają dopiero po okresie 70 lat od śmierci autora, ale to nie sprawia że można dowolnie dysponować jego dziełami Quatro - co z tego że sam Mickiewicz nie będzie miał pretensji? Zapewniam cię, że podpisując się pod jego twórczością czynisz krzywdę nie jemu a sobie - to co robisz jest, delikatnie mówiąc, niezbyt dobrze widziane Quinto - skoro nie jesteś poetą to co ty na to by spróbować sił w innej dziedzinie?
 4. 3 points
  Witam wszystkich, dzisiaj krótka informacja. Jak wiecie ostatnio wprowadzaliśmy nowy regulamin, było to dokładnie 26 lutego. Na skutek niedopatrzenia nie przekazałem wam jasno, że nowy regulamin będzie obowiązywał po tygodniu od ogłoszenia go. Poskutkowało to sytuacją, w której nie wszyscy wiedzieli który regulamin obowiązuje aktualnie. Tak więc: obowiązuje od dnia 2 marca 2015 roku. obowiązuje do dnia 1 marca 2015 roku, godziny 23:59:59. Za powstałą sytuację przepraszam, Arjen.
 5. 2 points
  Witam! Podczas wczorajszej (tj. 28.02.2015) rozmowy na Shoutboxie zrodziła się propozycja zorganizowania następnych rozgrywek Haxballa. Tak więc ogłaszam, iż co tydzień, w soboty, będą rozgrywane Marcowo-Kwietniowe Haxballowe Rozgrywki Forumowe (czyli MHRF). Stawka nie będzie byle jaka, ponieważ chodzi tutaj nie tylko o dobrą zabawę, ale też o to, czy Airlick w końcu rozda swoje zaległe ciasta Zasady są proste: 1. Zespoły są trzyosobowe, mogą występować pod dowolnymi nazwami (pozwolę się podpiąć pod Regulamin forum, więc nazwy nie mogą się z R. kłócić). 2. Mecze będą rozgrywane co niedzielę od godziny 20:00. 3. Drużyna, która będzie w momencie rozpoczęcia meczu niekompletna, może poprosić o "uzupełnienia". 4. Jeżeli dana drużyna nie stawi się na swój mecz, przeciwnik wygrywa walkowerem. 5. Rozgrywki będą toczyć się w systemie pucharowym. (będzie drzewko) 6. Drużyna, która przegra pierwszy mecz, spada do grupy przegranych, z której może jeszcze walczyć o wygranie turnieju. (Tak jak w Forumowych Mistrzostwach Haxballa). 7. Zgłaszamy się pojedynczo, grupy rozlosuję w czwartkowy wieczór. Dodatkowo! 8. Jeżeli drużyna Airlicka wygra turniej, Airlick nie piecze ciast. Jeżeli zaś przegra, Air piecze ciasta. ZAPISY ZAMKNIĘTE! Zapisani: EDIT 04.03.2015 - KOSZYKI! EDIT 05.03.2015 - LIGA! [najgorszy team odpada] (teamy niżej) EKIPY! Powtórki: Powodzenia i niech los zawsze wam sprzyja!
 6. 2 points
 7. 2 points
  Panie kolorowy, ale ortografię to Ty szanuj. Ja wiem, że gimnazjum to okres słuchania sałatonu i gimbopatriotyzmy, ale zasad pisowni nie zmieniaj. Przymiotniki piszemy małą literą.
 8. 2 points
  Użyjmy Twaptera do informowania kto dostał bana #ban[nick usera]
 9. 2 points
 10. 1 point
  Oto tekst opowiadający o kilku ważnych chwilach z życia księżniczki Celestii, przedstawiony w formie rozmów z pewnym przyjacielem. Przyjaciel Ciekaw też jestem kto odgadnie przesłanie tekstu, oraz inną rzecz, związaną z "przyjacielem".
 11. 1 point
  (grafika autorstwa http://pingwinowa.deviantart.com/ ) Czternaście dni. Tyle zabiera pełen okres wstępnego przygotowania w biurze adaptacyjnym. Od wejścia i zapisania się na ponifikację aż po transport do Equestrii, w celu dalszej edukacji w biurze przystosowawczym, mającym pomóc z poradzeniem sobie z nowym ciałem, środowiskiem i możliwościami. W tym czasie pacjent ma przejść podstawowe kursy dotyczące Equestrii, jej praw, zwyczajów, historii oraz przejść ponifikację - z reguły dopiero w drugim tygodniu pobytu, choć zdarzają się wyjątki. W warszawskim Biurze Adaptacyjnym imienia księżniczki Cadance, pewnej zimy, pojawia się pewien człowiek, by zapisać się do listy oczekujących na ponifikację. To nie jest jednak historia skupiona na nim. Nie jest to również historia skupiona na Sunnym - lekarzu z ośrodka, o Kindle - gryfiej pani psycholog, będącej też ekspertką od eksperymentalnego eliksiru gryfizującego, ani o Candy Corn - wrednej pegazicy ze stołówki. To samo można powiedzieć o pacjentach, o Ternie, jego żonie i córce, o niedawno sponifikowanym Kacprze Strzelcu wciąż starającym się znaleźć swoje miejsce w życiu, o administratorce Poetic Jade... To historia o biurze. Dwa tygodnie jego wzlotów, upadków, konfliktów, zabaw. Prolog Rozdział I Rozdział Jeshi
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
  Rex, chodzi o to, że ma być "zrzynką". I nie dziwota, że podkreśla na czerwono, bo to gwara młodzieżowa. I tak, "język polski", a nie "Język Polski".
 15. 1 point
  Tekst dobrze odzwierciedla hasło serialu "Friendship is Magic" Sposób ukazania przyjaciela, jako kogoś, kto wciąż jest przy nas, nawet w tych najcięższych momentach, zawsze gotów podnieść na duchu czy służyć radą, jako kogoś... ponadczasowego. Dosyć to prawdziwe. Nawet dosyć bardzo Sama kreacja Celestii również mi się podobała, oto władczyni ciągle zastanawiająca się nad losami swojego kraju i poważnie traktująca swoje obowiązki, poważna... ale nie zawsze pewna. Wydarzenia "serialowe" również dobrze ukazane oraz, co ważne, umiejętnie wykorzystane w kontekście przyjaciela. A raczej, rzekłbym, wzbogacone motywem "przyjaciela" ^^. No i przesłania... Oprócz tego "głównego" można dopatrzeć się też paru innych i wyciągnąć swoje wnioski, tak więc tekst raczej do przemyśleń, a nie "przeczytać-zapomnieć". Dobra robota
 16. 1 point
  Nie no, rly, to tylko parę zmienionych słów, nie ma tutaj żadnej dyskusji, wnoszę o usunięcie tematu.
 17. 1 point
  Dzięki wam za komentarze ^^ Kolejny rozdział, który nieco wyjaśnia motywy buntowników: Miasto, w którym opada siarka
 18. 1 point
  Ja i Gold w to wchodzimy. Dorwie się tylko ofiarę na trzeciego zawodnika i będziemy was niszczyć Chyba zabawniej byłoby zebrać osoby chętne, a potem rozlosować je na trzyosobowe drużyny, ale co ja tam wiem Ja też dużo nie wiem, ale aprobuję ten pomysł. ~Gold Macie trzeciego. ~solaris
 19. 1 point
  Cóż, po raz kolejny będę miała temat z rysunkami, do którego nikt nie zagląda, yay. Anyway, na razie wrzucam tylko parę najnowszych rysunków. Uwaga, rysunek, do którego dałam link pod spodem to gore. Nie wchodź, jeśli nie lubisz krwi, lub jesteś wrażliwy (nie ma tam flaków). http://ryma2001.deviantart.com/art/Always-Smiling-513625955?q=gallery%3Aryma2001%2F45757041&qo=5 Tego też nie jestem pewna, czy wstawiać na forum. Jest tam parę kropelek krwi. http://ryma2001.deviantart.com/art/Five-nights-at-Pinkie-s-513864126?q=gallery%3Aryma2001%2F45757041&qo=4 A teraz rzeczy w spoilerach.
 20. 1 point
  Bardzo łagodne określenie jak na plagiat... Do oceniania się nie zniżę, bo nie ma tu co oceniać. Twój wkład jest właściwie zerowy
 21. 1 point
  Przeczytałem prolog, świetnie napisany kawałek fanfika. Genialne opisy i ciekawe nawiązanie do jedynej chińsko bajki, jaka przypadła mi do gustu. Po trzech stronach można określić, tak jak mówili poprzednicy, że to zdecydowanie zasłużone pierwsze miejsce.
 22. 1 point
  Niech będzie, że coś powiem. Do tego, co już zostało napisane: - Uważam, że MG tylko od 16 roku życia są złym pomysłem, bo nie zawsze wiek równa się zdolnościom. - Ale +18 do sesji/postów typu gore(Ale naprawdę mocne. Nie przesadzajmy, sami wiemy jak to w erze gier i internetu) i clop jak najbardziej pasuje. Wydaje mi się, że odpowiednie jest choć nałożyć takie ograniczenie, ale wiek i tak nie zawsze można ustalić.(Chociaż byłam pewna, że do wszystkiego związanego z gore i clop jest ograniczenie wiekowe na tym forum. Czyżbym się myliła?) - spis jak najbardziej, łatwiej będzie ogarnąć dział, bo graczom czasem się nie chce go przetrząsać. - choć sama nie wiem, czy korzystałabym z takich porad, bo jestem indywidualistom, to myślę, że się przyda. Ale trudno stwierdzić jak taki temat działałby w praktyce. - o multisesjach nie wiem, czy się wypowiedzieć, bo mnie to w sumie nie dotyczy, ale byłoby to ciekawe. Ważne jednak, żeby tacy MG się zgrali, żeby nie wyszła z tego jedna wielka zupa w której nie wiadomo co się właściwie dzieje. - otwarty temat zapisów. Tu jestem całkowicie na tak, takie rozwiązanie może zadziałać z rozruszaniem działu Od siebie mogę dodać, że przyda wam się większy rozgłos. Jakieś reklamy, jeśli macie jakąś super sesję, to warto ją pokazać. W sumie ogłoszenia od tego działu są tylko, wtedy, gdy jest nabór. A przynajmniej ja tak zauważyłam. Wzbudźcie w ludziach ciekawość, bo dział jest jak na razie na pierwszy rzut oka szary i nijaki. Nie wiem w sumie co napisać więcej. Może jakieś urozmaicenie swoich sesji. Sesja nie musi polegać tylko na postach i takim typowo fanficowym stylu. Jakieś obrazy, (mini)książki, losowania, misje, mapy. Coś dodać więcej, pozmieniać. Sesja, która będzie inna niż wszystkie( i nie mówię tylko o temacie sesji ) będzie przyciągać więcej ludzi. ( Nie wiem dokładnie, co właściwie jest źle, ale wchodząc teraz w ten dział nie potrafiłam się odnaleźć. A już szczególnie w zapisach do sesji. Może to kwestia mojego długiego siedzenia w luźnych. Wydaje mi się, że warto by dodać działowi przejrzystości, ale nie wiem, jak wy to możecie obecnie zrobić. Wiem tylko, że nie jestem w stanie się znaleźć w tym dziale.)
 23. 1 point
  Zacność. Wciągająca lektura, fabularnie świetna. Miasto będące próbą skonstruowania idealnego ładu, poprzez narzucanie mieszkańcom "właściwej" ścieżki ich życia i podporządkowanie ich prostym systemem - pilnuj się, bo jak uzbierasz za dużo punktów, to zamiast czajnika dostaniesz celę. No i oczywiście musiały się tam pojawić jednostki, którym się to nie podoba i które będą próbować... hmm, właściwie to chciałem napisać "uratować świat", ale bardziej wygląda mi to na zwykłą zemstę. I póki co wydaje mi się, że nasza banda buntowników naprawdę ma gdzieś długofalowe konsekwencje i chce tylko zniszczyć system, przez który tyle wycierpieli. Czekam na dalsze części.
 24. 1 point
  Dziś mam dla wszystkich stronę na której, możecie zgarnąć darmowy klucz do Anomaly: Warzone Earth By tego dokonać musicie założyć konto na stronie: https://epicdeal.gamesrepublic.com/ i dokonać pełnej rejestracji: aktywować konto przez maila, wpisać nowe hasło i podać jakiś login. Po tych krokach w bibliotece pojawi się do zgarnięcia klucz Pozdrawiam i życzę miłej gry
 25. 1 point
 26. 1 point
  Przeczytałem. Świetne, pełne klimatu i całkiem długie opowiadanie o grupie buntowników... Dorek, jeśli jakimś cudem to czytasz, to masz tu wzorzec: tak powinna wyglądać Opera w Trzech Aktach. Od sposobu zwerbowania, poprzez trening i życie w kryjówce, aż po końcową akcję - wszystko jest na swoim miejscu. A do tego ten klimat wszechobecnego nadzoru i klasyfikacja obywateli przy użyciu matematycznych współczynników, które okazują się nijak mieć do prawdy... miodzio. Pierwsze miejsce zdecydowanie zasłużone.
 27. 1 point
  Sweetie Apple Bloom Scoot
 28. 1 point
  Kurcze, znowu dałbym Dolara - pasuje idealnie (dwa powody!), ale żeby nie było powtórki... Dog in the Fog - jak na moderatora przystało potrafi "walnąć piorunem", ale ogólnie to sympatyczny użytkownik. Pasuje... chyba
 29. 1 point
  Absolutnie zgadzam się z przedmówcą. Radzę zostawić filmmakera i robić muzykę. No i chyba dobrze byłoby się ukierunkować. Teraz chyba nikt nie jest pewien czego można się po tobie spodziewać (chodzi oczywiście o tą muzykę elektroniczną która obecnie stanowi 1/3 całej muzyki na tym kanale). Przy okazji proponuję poszukać bardziej... hmm.. ..neutralnych artów. Szczerze mówiąc art z 2-go utworu wybitnie odwraca uwagę od muzyki. Zapewne chodzi o połączenie kolorów czerwonego oraz niebieskiego, które jest raczej nieprzyjemne dla oka. Tworzy dysonans. Wątpliwą estetykę (czy raczej harmonię) pozostawię Tobie do własnego rozważenia. Podsumowując: art wali po oczach. Nie jest to zły obrazek, ale akurat w tym miejscu nie pasuje. Muzyka jest dobra (w szczególności biorąc pod uwagę niewielkie doświadczenie). Pomijam oczywiście ostatni utwór, którego nie skomentuję, z powodu przynależności gatunkowej. Tego rodzaju muzyki po prostu nie trawię. Ale cóż, pracuj, a na pewno coś z tego będzie! Powodzenia!
 30. 1 point
 31. 1 point
  Net mi się zawiesił i wysłałem post z opóźnieniem W każdym razie nie dyskwalifikowałbym nikogo ze względu na wiek. Można dać notkę, że preferowane by było +16, ale to jako informację ogólną, bo i tak najbardziej liczą się umiejętności. Natomiast popieram, aby żadna osoba poniżej 18 roku życia nie mogła prowadzić sesji +18 (w prawdzie nie znam specyfiki takich sesji pod względem gore, bo nie wiem co dokładnie kwalifikuje czy sesja jest krwawa, czy już +18, więc chętnie bym się od Was dowiedział), ale jednakowoż clopy itd. powinny być ograniczone takimi obwarowaniami. Jestem również za pomysłami listy MG i tematu, w którym gracze zgłaszali by swoje kandydatury, a MG ich przyjmowali ( mam wielką nadzieję ,że nie pozabijamy się o graczy ) Co do kącika porad, to wiem, że Serox bardzo lubisz radzić, ale świetnie to wychodzi przez PW i zgadzam się z Zegarmistrzem, że dla różnych MG inne rady są pomocne. Natomiast samo założenie tematu nie zaszkodzi. Jak któremuś MG zachce się napisać coś do całego świata, to niech pisze Multisesję popieram całym sercem, bo takie sprawy najbardziej ożywiają. Można by spróbować zaangażować dodatkowo graczy poprzez konfrontację dwóch, lub więcej grup (tak jak to ma miejsce już w kilku sesjach). Fakt pozostaje faktem, że należałoby dobrać takich MG, którzy nie wchodzili by sobie w drogę. Alternatywą byłoby powołanie drużyn w różnych wszechświatach i uniwersach (w miarę zbieżnych możliwościami) i zrobić między nimi bitwę. Wtedy każdy MG prowadziłby jedno z uniwersów i tam pokazywał swój styl. Tak więc obok świata post apo byłoby szczęśliwe królestwo babeczek, a zaraz obok dark fantazy itd. Powiem Wam wszystkim szczerze, że bardzo się cieszę mogąc z Wami wymieniać zdania, bo czuję się szczęśliwy, iż próbujemy podtrzymać coś naprawdę wartościowego na tym forum, bo luźne gry są wspaniałe, ale jednak one czerpią z normalnych sesji i te najlepsze z nich są podobne do tych tutaj ( nie chcę ubliżyć jakiemukolwiek MG z luźnych, bo cenię ich pracę, ale bardzo jestem dumny z tego co my tu tworzymy)
 32. 1 point
  U nas "reform" nie będzie, dopóki mamy taki rząd( jakby nie patrzeć żadna z obecnych partii nie nadaje się na partię rządzącą) i demokrację. Potrzeba silnej ręki, ręki patrioty, żołnierza i Polaka. Wtedy może coś się zmieni( na lepsze). A nasze wojsko leży i kwiczy, nie mamy obowiązkowego przeszkolenia, strzelamy sobie tym w kolano. Ja nie jestem po stronie neutralnej polityki, jestem za to za rozbiorem Ukrainy, uważam, że Polska powinna "poprosić" Ukrainę o Lwów, w razie odmowy my mamy wojsko, a Rosja z chęcią zgodzi się na rozbiór Ukrainy, Białorusi i Litwy.
 33. 1 point
  Może się przyczynić do poprawnego działania selekcji naturalnej
 34. 1 point
  Witam Oto maja choroba psychiczna polegająca na interesowaniu się bajkami dla małych dziewczynek wstąpiła w kolejną fazę. Napisałem swój pierwszy fik (pierwszy raz mam za sobą ). Ale już starczy tego gimnazjalnego humoru ... Oto me dzieło: https://drive.google.com/open?id=0B28RG3iFzJc7bzMtc0FOZWdIZDQ&authuser=0 Mam nadzieję, że się spodoba. Czekam na konstruktywną krytykę (lepiej napisz pochwałę). Sorki a błędy ortograficzne, stylistyczne i interpunkcyjne upośledzenie nie wybiera.
 35. 1 point
 36. 1 point
 37. 1 point
  Po pierwsze, choć może trudno w to uwierzyć ilość ludzi jojczących o braku komentarzy wcale nie jest tak duża jak się niektórym wydaje. Naturalnie jednocześnie powoduje to, że gdy taka osoba się pojawi to jest wyraźnie widoczna i można przez to odnieść wrażenie, że jest to problem wręcz uniwersalny. Jeżeli chodzi o same komentarze, to zgadzam się z osobami, które twierdzą, że rzut oka i opinia wyrażona przez osobę trzecią może bardzo pomóc aspirującemu fanfikotwórcy. Smutny fakt bowiem jest taki, że często nie widzimy własnych błędów - nawet nie chodzi o celowe ich pomijanie, lecz o zwyczajny brak uświadomienia sobie, gdzie został strzelona gafa. W takim momencie opinia kogoś innego może nam pomóc o wiele bardziej niż samodoskonalenie. Dlaczego? Ponieważ jeżeli nie widzimy danego błędu, to z prawdopodobieństwem ocierającym się o pewność popełnimy go ponownie i ponownie ze szkodą dla powstających tekstów. Dlatego o ile jojczenie o komentarze jest dla mnie działaniem ocierającym się o granicę niesmaku, tak oczekiwanie na nie i hołubienie w sobie nadziei, że ktoś zechce skomentować pisany tekst jest cechą... może nie pozytywną, ale na pewno zrozumiałą. Fakt jest taki, że większość ludzi lubi widzieć, że ich praca jest w jakiś sposób doceniana - a jak czytelnik może wyrazić to lepiej jeżeli nie przez napisanie krótkiej opinii? I to nawet niekoniecznie pozytywnej - zarówno pochwalne peamy jak i miażdżąca krytyka jasno pokazuje, że tekst został przeczytany czyli per analogia praca autora została doceniona. Uważam, że samodoskonalenie, choć jak najbardziej pozytywne nie jest odpowiedzią na wszystko. Dodajmy jednak do niego opinię osób trzecich i sytuacja zacznie wyglądać o wiele lepiej. To by było na tyle.
 38. 1 point
 39. 1 point
  Prokurator już się zbliża, już puka do twych drzwiii... Pobiegnij go przywitać, w kajdanki weźmie cięęę.
 40. 1 point
  Z małych projektów, które chciałbym przeprowadzić w przyszłości: Przetrzepać starą galerię (z której zawsze byłem dumny, dopóki nie została zaniedbana) i wyciągnąć z niej najlepsze arty. Pewnie po wyborach na regenta się tym zajmiemy Okej~ Sosen
 41. 1 point
  Mamy różne głosy, jeśli nikt nie jest przeciw ogłaszam, że ten znaczek zostaje przypasowany użytkowniczce Cava! Gratulujemy. Pora na kolejny znaczek. Kto to tym razem może być? Jak myślicie? To muzyk romantyk? Bard rockowy? A może jest zakochany w muzyce? Czekam na sugestie.
 42. 1 point
  Witajcie! Niedawno na forum pojawił się temat "Zażalenie na moderatora Zegarmistrza". I pragnę złożyć na niego zażalenie. Dlaczego? Zegarmistrz to moim zdaniem jeden z najlepszych modów na tym forum, ponieważ: 1. Sumiennie i często wykonuje swoją robotę. 2. Najpierw ostrzega. 3. Pożartować też umie i lubi. To forum bardzo by straciło bez moderatora Zegarmistrza, którego działalność widać i z tego co można zaobserwować jest to człowiek sprawiedliwy, który reaguje, ale nie wali warnów z zadu i bez ostrzeżenia. A i na PW potrafi powiedzieć, że coś zrobiło się źle i należy poprawić. Tymczasem temat, o którym mowa próbuje zrobić z tego moderatora psychopatycznego pogromcę normalnych użytkowników, którzy śmieszkowali sobie radośnie. Moderatora, który prowokuje. Od dziś nieszkodliwy żart jest prowokacją! Według niektórych Zegar to jakiś potwór, który niczym Święte Oficjum widzi heretyka na każdym rogu. Skandal, moje małe rosiczki. Skandal. Dlatego składam zażalenie na zażalenie. Pozdrawiam, Cahan I Jadowita
 43. 1 point
  Kiedy wracam po ciężkim dniu w studbazie, kiedy jakiś dzieciak z podstawówki nakopał mi w drodze do domciu, kiedy ktoś powiedział, że jestem brzydki czy mam krzywego ryja, kiedy nie udało mi się zabrać dzieciakowi w wózku lizaka i kiedy po raz kolejny uświadamiam sobie, że nie mam życia, że jestem forever alone, wchodzę na to forum i przez chwilę napawam się kilkoma zielonymi literkami obok mojego nicku. Moje ego rośnie. To ja, moderator. Władca i rządca tego forum, który odpowiada tylko przed administratorami a oni przed samą Celestią i Luną, to ja, ten którego imienia nikt nie wymawia, ten którego wszyscy się lękają, MODERATOR GLOBALNY NA MLPPOLSKA.PL! Po tej krótkiej, acz wspaniałej chwili, zaglądam na sb. Wybieram trzy losowe osoby które dostaną ode mnie bana z dupy. Kiedy moje ofiary są już naznaczone, zaczynam polowanie. Wchodzę na ich profil, zaglądam w tematy i posty. Wybieram jeden i daję 93232973297329101038577498% warna, co w efekcie daje bana na pięć pokoleń w przód. Czuję się taki władczy, potężny, NIEPOKONANY! TO JA! BESTEUR! WŁAŚNIE DAŁEM BANA! Tak... to pierwsza ofiara, jeszcze dwie... Czaję się zatem na kolejną owieczkę, która tego dnia dostanie bana. Czaję się w mroku mojego klaustrofobicznego pokoju, by nabrać pewności siebie, spoglądam na swoją dziewczynę.jpg, której słodkie spojrzenie dodaje mi animuszu. Czuję jak moje ego rozrasta się do niewyobrażalnych rozmiarów. Dopadam go. Dopadam kolejnego usera, który dostnaie wieczystego bana, któy będzie łkał po nocach, ze nie może wejść na to przepiękne i czyste forum. Jestem władcą, jestem rządcą, jestem bogiem tego forum! To ja mam moc, której wy, szaraczki nie macie i o której możecie pomarzyć, to ode mnie zależy czy ty, albo ty, zobaczy jutro tę piękną, wspaniałą stronę główną tej przekozackiej stronki o kolorowych konikach. Została mi ostatnia ofiara... daruję jej. Niech żyje. Nawet nie wie, jak bliska śmierci była. Mój e-pindol przerósł niejedną murzyńską pytę, czuję się wspaniały, niepokonany, nie do ruszenia, przecież żadne odwołanie nie przejdzie, żaden głos wołający o litość nie zostanie usłyszany, pw nie zostanie odczytane, to JA mam władzę nad wami, możecie mi naskoczyć... szaraczki... Dobra, a teraz na poważnie. Nie wiem czy ktoś przeczytał to wyżej, ale jeśli tak, to widzi jaki głupi i bezsensowny jest powyższy tekst. Dokładnie tak jak "zażalenie na moderatora". Powiem wam coś, przytrzymajcie się fotelików, bo może być szok: Czasem, trzeba popatrzeć na swoje zachowanie, zanim zacznie się obrzucać kogoś oskarżeniami za jego postępowanie. (Ty, co ten bester pitoli? ) Szok, nie? Wiecie ilu ludzi na tym forum, na ten przykład, ja nie lubię? Jest kilka osób które chętnie bym udupił, bo ich najzwyczajniej nie trawię, jak widzę jednego z drugim na sb i widzę co piszą, to mam ochotę wywalić komputer za okno. Są ludzie tutaj, który doprowadzają mnie do szewskiej pasji kiedy widzę ich nicki na stronie, przez nich mam ochotę przegryźć sobie kabel od interneta... i wtedy uświadamiam sobie, że przecież oni są gostkami z internetu, na forum o kolorowych kunikach. I puls się uspokaja i kabel odkładam na miejsce... Ale nie o tym. Zmierzałem do tego, iż my też nie musimy niektórych z was lubić, a użerać się z wami musimy. Powiecie: "Sam chciałeś być modem, męcz się teraz" Mogę odpowiedzieć: "Sami się chcieliście tu zarejestrować, męczcie się". Niektórzy z was myślą, że są jedynymi którzy mają przywilej psioczenia na innych. A co, gdyby administracja otworzyła temat "Zażalenia na userów"? Ale by się niektórzy z was zdziwili, że nie każdy ich widzi takimi świętymi jakimi są. "CO?! ON MNIE NIE LUBI?! MNIE WSPANIAŁEGO I PRZYKŁADNEGO USERA?!" Prosta analogia: chcecie wytykać innym błędy - zwróćcie uwagę na swoje. Bóldupicie o jakiegoś randomowego ziomka na forum o kolorowych kuniakach... ile wy, kurde, macie lat... ludzie. A myślałem, że raczej ogólnie znienawidzoną personą jestem Miło mi Rzuciłbym w Ciebie garścią lajków, ale mam tylko jeden. :| ~Goldie Ja bym rzucił garścią banknotów o wysokim nominale i powiedział ,,Pisz dla mnie", ale i ja mogę dać tylko lajka... ~ Myhell
 44. 1 point
  Apple Bloom Sweetie Belle Scootaloo Babs Grupowe
 45. 1 point
  Jako iż lista tematów przypiętych w dziale rozrosła się ponad wszelkie wyobrażenie, postanowiłem, za radą Deca, zrobić nieco porządków. Otóż znaczna część wcześniej przypiętych tematów zostanie pozbawiona tego wyróżnika, jednak by nie zaginęły w naszym wielkim dziale, tworzę ten temat, gdzie znajdą się linki do nich - tak żebyście nie musieli za dużo szukać. Wszelkie nowe, godne uwagi tematy również będą tu umieszczane: Spis prereaderów i korektorów. Szukam fanfika - temat zbiorczy. Poradnik stylizacji tekstu i zapisu słowa pisanego. Poradnik: Jak pisać opowiadania oparte na MLP po angielsku. Jaki jest Wasz ulubiony fanfik?. Buldożerem przez fanfiki. Bibilioteka fanfików w google Play Book. MLPFiction - polska baza fanfiction. Cytaty z fanfików warte zapamiętania. Opowiadania wyróżnione + lista opowiadań konkursowych (z czasów pierwszego remanentu) Fanfikowe Oskary - Edycja druga Sam temat będzie zamknięty, a lista aktualizowana w miarę potrzeby.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...