Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/06/2017 in all areas

 1. 5 points
  Witajcie! Chciałbym Was powitać w konkursie fotograficznym w dziale RD. Jak sami wiecie jesień to dość ponura pora w roku, aczkolwiek pod tą maską potrafi się kryć również ta zachwycająca strona. Zainteresowani tematem? Zatem posłuchajcie... Jak wziąć udział? Pod tematem wkleić swoje zdjęcie konkursowe w spoilerze. Jedno zdjęcie przypada na jednego uczestnika. Termin podsyłania prac? Konkurs zakończy się dnia 25.11.2017 o godzinie 23:59. Czyli całe 3 tygodnie. Prace przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę! Temat pracy: Uchwycenie przyrody jesienią. Co będzie brane pod uwagę podczas oceniania? Oczywiście pomysłowość, podejście do tematu oraz wykonanie. Mówiąc o wykonaniu to mam na myśli wszelakie aspekty techniczne, czyli: - estetyka (kompozycja, ostrość), - ujęcie tematu (ciekawe, nietypowe uchwycenie tematu). Zabrania się: - wrzucenie zdjęcia z internetu, ma być to autorskie zdjęcie - wrzucenie zdjęcia niezgodnego z regulaminem forum Pozwala się: - postprodukcja zdjęcia, w granicach zdrowego rozsądku Nagrody: Każdy uczestnik za wzięcie udziału w konkursie dostanie 20 dyniek. Natomiast za: 3 miejsce - 40 dyniek + wpisanie do tematu "Zasłużeni Lotnicy RD" + art 2 miejsce - 50 dyniek + wpisanie do tematu "Zasłużeni Lotnicy RD" + art 1 miejsce - 60 dyniek + wpisanie do tematu "Zasłużeni Lotnicy RD" + art Za arty odpowiada użytkowniczka @Starray za co jej bardzo dziękuję! Rainbow Dash i jej Opiekun czekają na Wasze prace, ptysie!
 2. 3 points
 3. 3 points
  Napisane w 16 minut;] https://docs.google.com/document/d/1qeGcuCfZ-mokvZbT62O9WTUv0tpO7qT_lUgWYBTgAFQ/edit?usp=sharing
 4. 2 points
  Dawno, dawno temu, w czarodziejskiej krainie Equestrii... ...było sobie królestwo Canterlot, rządzone przez królową Celestię, matkę sześciu córek. Zaraz, zaraz - powiecie pewnie - królowa Celestia i sześć jej córek? Co to ma być?! Witajcie w świecie "Królewskiej Rodziny Canterlotu", gdzie powierniczki Elementów Harmonii są siostrami (i córkami Celestii), a Znaczkowa Liga pracuje u nich na zamku! W "Nocnym tańcu" (autorstwa CartoonNerd12), pierwszej odsłonie serii, życie szóstki księżniczek wywróci się jednak do góry nogami, gdy ich matka podejmie decyzję, której nie są w stanie zrozumieć i na którą ani myślą się zgodzić... Opis od autorki: Inspirowane baśnią "Stańcowane pantofelki". Stając przed perspektywą poślubienia equestriańskich szlachciców, sześć córek królowej Celestii postanawia dołożyć wszelkich starań, by nie zostać trofeum pierwszego lepszego księcia. *** Strona serii na AO3 Google docsy (komentowanie włączone): Rozdział 1 Rozdział 2 Rozdział 3 Rozdział 4 Rozdział 5 Rozdział 6 Rozdział 7 Rozdział 8 Rozdział 9 Rozdział 10 Rozdział 11 Rozdział 12 Rozdział 13 Rozdział 14 Rozdział 15 Rozdział 16 Rozdział 17 Rozdział 18 Rozdział 19 Rozdział 20 Rozdział 21 Rozdziały wrzucane są raz na tydzień, na ogół w niedziele... z wyjątkiem okresu okołoświątecznego. *** Tytuł oryginalny: The Midnight Dance Autorka: CartoonNerd12 Tłumaczenie: @Lyokoheros Korekta: Midday Shine Prereading: Night Sky (spoza forume) oraz @WierzbaGames Okładkę oryginalną narysowała ChaosQueen2. Wersję polską okładki stworzył @WierzbaGames, a udostępnił @Lyokoheros (screw logic, pardon my French).
 5. 2 points
  Mam diabelnie dużo hajsu na koncie Steam - dokładnie 6.66€ xD
 6. 2 points
  Długo mam tak jeszcze stać nieruchomo? Cykaj te fotkę !
 7. 2 points
  Wszyscy byli lekko zdziwieni. Tantabus miał przywoływać jej największy koszmar i była nim zamiana w Nightmare Moon... a może po prostu Luna zaczęła się bać samotności bardziej niż stania się złą. - Dobrze. Musimy ją jakoś stąd wyciągnąć! - ocknęła się Rainbow. - zerwijcie trochę trawy póki świta - przypomniała im Celestia - myślę że mam pomysł... - Tak? - wszystkie wyczekiwały na odpowiedź. - Nie uda nam się wyciągnąć Luny z koszmarnego wymiaru ale... mogłaby cofnąć klątwę stamtąd. - A eliksir? - Twilight, wołaj Zecorę. Ktoś będzie musiał donieść eliksir do mojej siostry. Wszyscy spojrzeli na Fluttershy.
 8. 2 points
  Już dziś nowy odcinek Star vs. Forces of Evil
 9. 1 point
  To jest mój pierwszy fanfik i staram się jak najbardziej, żeby nie było aż tyle błędów. Miłego czytania i dużej dawki cierpliwości Nie Bohaterowie Historia opowiada nam najczęściej o bohaterach, którzy dzięki swym bohaterskim czynom ratują świat. Jednakże ta historia nie jest o takim bohaterze, lecz o zwykłym przemytniku, który obiecał dbać o małego pegaza i wykonać misje, inaczej zginie, a wraz z nim jego towarzysze. Prolog Rozdział I Rozdział II Rozdział III Rozdział IV Rozdział V Rozdział VI Rozdział VII Rozdział VIII Rozdział IX
 10. 1 point
  Cześć bronies i pegazis chciałam was powitać na mlp polska. Na początek rysunek Tempest z filmu ,,My Little Pony The Movie''
 11. 1 point
  No i Moira pojawiła się na PTR. A i wyklarowała się nowa meta: 6 supportów! Taki overkill, że aż boli ;-; A tak serio, potwierdza się ta dobra synergia między Moirą a Aną. Może być powrót do triple tank mety.
 12. 1 point
  Minuette na tle gazowego giganta z pierścieniami i dwóch gwiazd na pierwszym obrazie. Prawie jak układ 16 Cygni b.
 13. 1 point
 14. 1 point
  Nie zdam anatomii, ale mam okładkę dla fanfika-zombie.
 15. 1 point
  Chyba, że znalazła się tutaj inaczej. Chwilę wcześniej... Gdy wszyscy zbierali trawę, Celestia wróciła do zamku. Popędziła prosto do swojej komnaty, w której na specjalnym łożu spoczywał feniks. Miał jeszcze sporo piór, daleko mu było do rytuału spalenia i powstania z popiołów. Filomina łypnęła zaspanym okiem na swoją właścicielkę. - Potrzebuję Cię - mruknęła Celestia. - Ona Cię potrzebuje... Księżniczka zniżyła się nieco tak, aby stanąć pyszczek w dziób ze swoim pupilem. Zajrzała w jej mądre, przestarzałe oczy. - Bądź tam dla niej, Filomino, niech wie, że nie jest sama. Filomina przytaknęła krótko i dumnie wypięła pierś. - Śnij... - Wyszeptała Celestia, a jej róg zalśnił słonecznym blaskiem. - Znajdź moją siostrę. Filomina przycupnęła obok Luny i wpatrywała się w nią, próbując jej coś przekazać. Księżniczka nie była pewna o co chodzi, ale wiedziała jedno - klątwa nie działała na zwierzęta spoza okręgu Ponyville, więc ktoś musiał ją tu przysłać. A kto inny mógł to zrobić, jak nie jej siostra? Luna uśmiechnęła się pod nosem i zaczęła się lekko podnosić. Ciepło było przyjemne, zabijało uczucie bezradności i beznadziei całej sytuacji.
 16. 1 point
  - Co ty tutaj robisz? - powiedziała zdziwiona. - Przecież klątwa działa tylko na zwierzęta z Ponyville. Chyba, że... Nie ważne. Czy Luna rzuciła klątwę na wszystkie zwierzęta w Equestrii? A może na wszystkie zwierzęta na świecie?
 17. 1 point
  Najnowszy odcinek już w sieci. Podałbym link, ale nie wiem czy mogę (reklamy 16+). A jednak nie mogę. Po prostu wpiszcie sobie w google "star vs the forces of evil season 3". Więcej nie mogę napisać, ponieważ okazało się, że jednak da się pobierać odcinki :/ Na PC nie widać linków. Na tablecie już tak. Dziwne. A teraz wrażenia.
 18. 1 point
  Tymczasem Luna wciąż leżała w tym samym miejscu. Nie wiedziała co robić, po prawdzie, nie miała ochoty teraz o tym myśleć. Była skupiona na gładzeniu futerka Angela, który ułożył się tuż obok niej. Był zaskakująco spokojny jak na swoje standardy. Wkrótce dołączył do nich również inny, szary królik. Ułożył się obok, ani trochę nie bojąc się Księżniczki. Tak samo było z wiewiórką i pokracznym jeżozwierzem. Luna czuła się zdecydowanie lepiej w otoczeniu tych zwierzątek. Nie myślała już o koszmarze, myślała o puszystym futerku, które ocierało się o jej kopytko, raz po raz. Księżniczka czuła ciepło bijące od tego stworzonka, ciepło tak miłe, jakby usiadła obok kominka. Ciepło z każdą chwilą narastało, jakby się zbliżało. I wtedy zobaczyła ją. Najpierw było światło, a potem dobrze znany jej kształt. - F-filomina? - wyszeptała z zachwytem.
 19. 1 point
 20. 1 point
  - Dobrze, zrobię to. - odparła pewna siebie Fluttershy. - To ja lecę po Zecorę. - powiedziała Twilight i już jej nie było. - Tymczasem reszta zbiera trawę. - powiedziała Celestia. Kucyki natychmiast zabrały się do roboty. Już po chwili mieli mnóstwo porannej trawy.
 21. 1 point
  Jeden z ciekawszych odcinków z całego sezonu, Rumble to taki mały, fajny, buntowiczy, pegazik, ale po dłuższym czasie i tak nie byłby w stanie utrzymać swojej "rzeszy fanów" krytykujących posiadanie znaczka. Ogólnie to fajny temat na odcinek mieli. I kolejnego fajnego pegaza stworzyli
 22. 1 point
  Shorty niby fajne, ale mają już zasadniczą wadę - trudno do nich wracać. Są bardzo szybkie, tempo również momentami bardzo dynamiczne i ogólnie człowiek raz spojrzy, zapamięta co tam było i w sumie tyle, no bo co się tam rozwodzić o jakąś głębszą analizę, co najwyżej pojawiają się smaczki do popkultury jak tu:
 23. 1 point
 24. 1 point
  Suszymy ząbki panowie. Nie wypadać z roli.
 25. 1 point
  No i jest jakieś 12 prac? Nie pamiętam kiedy ostatni raz brałem udział w konkursie na którym było tyle tekstów. Może ten fakt ożywi nieco dział opowiadań i zacznie pojawiać się ich więcej W każdym razie piszę w innej sprawie. Nie zamierzam pisać recenzji każdej pracy, ponieważ nie jest to coś, co dobrze potrafiłbym zrobić, ale uznałem (skoro dzisiaj i tak mam za dużo czasu wolnego), że wytypuję miejsca na podium, a potem zobaczę, jak bardzo rozminąłem się z gustami składu sędziowskiego. Otóż, przechodząc do sedna, gdybym decydować miał ja, miejsca na podium obstawione byłyby następująco: To by było na tyle z mojej strony. Jak wspominałem, jeśli opowiadania pojawią się w dziale, na pewno zostawię jakieś mniej lub bardziej obszerne komentarze do nich. Tymczasem pozostaje nam jednak oczekiwać głównego wydarzenia jakim będą oficjalne wyniki. Życzę, jak kolega powyżej, wszystkim powodzenia
 26. 1 point
  Życzę wszystkim powodzenia i niech wygra najlepszy/najlepsza.
 27. 1 point
  Dzięki. Ogulnie wzoruje się trochę na The Last of Us.
 28. 1 point
  Tymczasem Fluttershy obudziła się w Equestrii. - Jak mogłaś zasnąć w takim momencie?! - zdziwiła się Rainbow Dash. - Widziałam księżniczkę Lunę! - krzyknęła radosna Fluttershy. - Na prawdę? Gdzie? - powiedziała Celestia z nadzieją w głosie. - Jest uwięziona w innym wymiarze bez kogokolwiek żywego. To jej najgorszy koszmar. - A nie przemiana w Nightmare Moon? - spytała Rinbow Dash. - Nie. To tylko następstwo.
 29. 1 point
  - Może znajdziemy jakiś sposób... - Fluttershy pocieszyła księżniczkę, ledwo wierząc w swoje słowa. Po tym zniknęła całkowicie, zostawiając Lunę samą ze swoim koszmarem. Księżniczka po tym jeszcze przez kilka minut tępo wpatrywała się w miejsce, w którym zniknęła pegazica. Pomyślała, że może czas się obudzić, ale... nie miało to większefo sensu. Pojawiłaby się w Equestrii pozbawionej życia, więc wolała siedzieć w pustce.
 30. 1 point
  Dzięki za radę oraz ocenę. (Choć szczerze sam był dał sobie niższą, jakieś -4/10)
 31. 1 point
  Moi idole to postacie z książek. Po pierwsze - Hrabia Monte Christo. Dlaczego? Pokazuje, że nadzieja to bardzo ważna część naszego życia. No i co najbardziej mnie w nim intryguje - nie można powiedzieć, że jest do końca dobry, ani do końca zły. Stawia sprawiedliwość ponad wszystko (z czasem nawet za mocno) i mimo iż daje się owładnąć rządzą zemsty, to uważam, że jest postacią godną nazwania moim idolem. Jest inteligentny, cierpliwy, sprytny i odważny. Cała jego postać mnie porwała, jej głębia i wszystko co z nią związane. "(…) póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" Po drugie - Bilbo Baggins Lubi spokój, dobre jedzenie, wygodnickie życie, jak to hobbit. Gdybym miał wybrać kim być w uniwersum lotra to na pewno wybrałbym hobbita. Bilbo to fajny ziomeczek, gościnny i dowcipkowaty, ale kiedy trzeba łapie za miecz i pałuje smoka. Nie przywiązywał takiej dużej wagi do pieniądza, to też jest spoko cecha. Nie wiem, po prostu odpowiada mi jego sposób bycia. Na ten moment się z nim utożsamiam, ale nie z tym Bilbo który ucieka przed smokami i bije dwumetrowe pająki, tylko z tym przed podróżą. Kto wie, może do moich drzwi też kiedyś zapuka Gandalf i będę miał okazję się wykazać~^^
 32. 1 point
  Moją idolką jest piosenkarka Katy Perry. Najpierw zaczęłam ją podziwiać, bo podobała mi się muzyka, którą tworzy. Jednak po jakimś czasie słuchania jej piosenek, zrozumiałam, że za tym kryje się coś jeszcze. Podziwiam, ją ponieważ wkłada w swoje teledyski oraz muzykę dużo pracy, ale przede wszystkim całe serce. Według mnie jej piosenki są świetne i wpadają w ucho. Katy jest też pomysłowa, ponieważ napisanie tylu piosenek to nie lada wyzwanie. Moja idolka jest też silna. To widać po treściach, jakie przekazuje. Dlatego właśnie to Katy Perry jest moją idolką.
 33. 1 point
  Przypomnę, że mamy do czynienia z 9-latką. Mimo wszystko warto poczytać regulaminy działów i regulamin forum i będzie spoko @Lukrecja. Jeżeli chcesz teraz wypowiadać się na forach w internecie musisz przywyknąć do regulaminów i poczytać trochę wypowiedzi, by w miarę dopasować się do osób nieco starszych. Pozdrawiam
 34. 1 point
  Nowy utworek inspirowany Somnambulą już jest!
 35. 1 point
  Moim zdaniem odcinek bardzo dobry. Fakt, wiele to się w nim nie działo, ale spodobał mi się pomysł z tym, że Sunburst okaże się kucykiem łatwo nawiązującym przyjaźnie Dodatkowo poznaliśmy nowe zainteresowanie Sunbursta czyli antyki. Fajnie, że zdecydowano się rozwinąć tę postać ^^ Zabawne minki Starlight też mi się spodobały choć przyznam, że było mi jej trochę szkoda, ale to takie...dość życiowe. Ona żyła wspomnieniami, być może przez to, że sporą część swojego życia zmarnowała na użalanie się i knucie jak tu zlikwidować cutie marki. Sunburst natomiast przyjechał do Ponyville głównie po to by je obejrzeć, zbadać. Był ciekaw wszystkiego...poza Starlight, którą już wcześniej znał. Ja tam go rozumiem. I tym bardziej rozumiem, że numer ze zmianą go w źrebaka przelał czarę goryczy, to było piękne XD
 36. 1 point
  Brak popadnięcia w swoją nieco bardziej psychopatyczną wersję to progres
 37. 1 point
  Aż się cieszę, że jest Starlight, bo fajnie się wkurzasz
 38. 1 point
  Wyszło naprawdę fajnie Plusik
 39. 1 point
  Art trade z grupki BRT na fejsbuku. Muszę podszkolić się z tła, ale generalnie jestem bardzo zadowolony z tego, jak wyszło :3
 40. 1 point
  yo yo kids wanna try sum... pies? Od początku: Odcinek o Pinkie Pie, więc nie spodziewałem się szału, ale to w sumie dobrze. Chociaż sezon dał nam już fenomenalne odcinki z fajnie pomizianymi poważnymi tematami, to lubię oglądać takie lżejsze odcinki. Przypominają mi trochę o starych sezonach. Nie jestem największym fanem Pinkie Pie, ale ją lubię. Swego czasu była moim ulubionym poni i ta nić sympatii wciąż między nami wisi, chociaż już lekko opadła. Takie odcinki jak ten jakoś tę nić napinają~ Chooo chooo! Cóż, po pierwszej akcji z ciastem z okazji 73 treningu miałem już przed sobą zarys prawie całego odcinka, chociaż myślałem, że Rainbow nie chce zjadać tych ciast bo dba o linię/dietę, jakby nie patrzeć jest sportowcem, czy coś ;_; No ale oki, motyw bardzo spoko, taki leciutki, typowy dla Pinkaczowych odcinków. Po scenie w tym tajnym, podziemnym schronie, troszkę liczyłem, że pokażą nam trochę Pinkameny i dostaniemy mini powtórkę z bodajże pierwszego sezonu. No i troszkę dostaliśmy, nie wiem czy z pierwszego, ale jestem pewien, że to nie pierwszy raz kiedy Pinkie prowadziła śledźtwo~^^ Te obawy Pinkie i rekolor Rainbow Dash, ja pierdziele xD Słaby, strzelający laserem z oczu recolor z kompleksem antagonisty, lol. Sposoby w jakie Dashie pozbywała się ciasta przez resztę odcinka były naprawdę fajne i miło się to oglądało. Oprócz tej sceny w której Pinkie pozbyła się łez swoim językiem. Tego mogli nam oszczędzić XD Potem było spoczko, to ze spowolnieniem czasu, nawet się uśmiechnąłem. Pomysł ze zjedzeniem kupy gówna dla swojej przyjaciółki był lekko naciągany, ale nie przeszkadzało mi to, bo zakończenie wyszło spoko. Podsumowując, całkiem przyjemny, lekki odcinek, który wzbudził we mnie wspomnienia poprzednich sezonów. Morał nawet w porządku, a sama końcówka była megaaaa urocza. 8/10 x) poni poni ponii~
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...