Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Związanego z historią mówisz? 

A może być husaria? 

Jak tak to polecam "Si Deus nobiscum".

Spoiler

W gratisie jeszcze kucza rewolucja komunistyczna, masa spisków, humoru i historycznych nawiązań

Ma nawet kontynuację... szkoda, tylko, ze Gandzia coś się nie pali by ją dokończyć... szczególnie, że w mojej opinii to najlepsze opowiadanie w uniwersum kucyków - zaraz po "Past Sins" naturalnie.

Edytowano przez Lyokoheros
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu CiasteczkoMen napisał:

A coś innego związanego z historią? Przykładowo WWII.

Albo i Kryształowe Oblężenie :) - to jedno z 3 dużych opowiadań drogo wojennych na tym forum - Choć Dolar pewno zareaguje pianą na pysku...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Accurate Accu Memory napisał:

Albo i Kryształowe Oblężenie :) - to jedno z 3 dużych opowiadań drogo wojennych na tym forum - Choć Dolar pewno zareaguje pianą na pysku...

 

Cóż, mogłem je wymienić, ale z zasady zazwyczaj polecam tylko opowiadania od średnich w górę, więc się nie kwalifikuje.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2.12.2016 at 22:03 CiasteczkoMen napisał:

Czy istnieje jakiś fanfic o wyprawach krzyżowych?

 

Serdecznie polecam "Srebrenica to magia", co prawda opowiada tylko o jednoosobowej krucjacie serbskiego rycerza w świecie osiołków, ale jest bardzo realistyczny. Z tego powodu trzeba tylko uważać na wulgaryzmy, bo wiadomo przecież, że przeciętny rycerz wcale nie dysponował zbyt wyszukanym słownictwem. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

A ja szukam czegoś w stylu spaghetti westernów. Zna ktoś, coś?

 

Secudno: Szukam też czegoś z dobrymi, może nawet skomplikowanymi plot twistami. Jeżeli ktoś oglądał Westworld to doskonale będzie wiedział o co chodzi.

 

Pozdrawiam

Słowo i Poezja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dzięki :) Już kiedyś wpadłam na "Too Shy for a Rainbow", ale tylko go przejrzałam, bo nie miałam wtedy czasu, tak więc dzięki za przypomnienie :) Co do dwóch pozostałych to je akurat czytałam. Seria Winnigverse jest chyba moim ulubionym fanfikiem ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

U mnie w Kod Equestria jest Luna... ale mało jej jest. I dość szybko "ustępuje miejsca" innej osobie... 

W sumie to w Si Deus Nobiscum niby nie ma tagu [Adventure], jedynie [VIolance], ale udział Luny jest tam dość istotny i bardzo ciekawy. Zresztą samo opowiadanie jest arcygenialne i ma nawet kontynuację, tylko... niedokończoną. A autora jak na razie nijak nie idzie przekonać, by ją dokończył. 

Po za tym niestety nic nie przychodzi mi do głowy. 

W sumie jak szukasz opowiadań z Luną to zawsze możesz też zasugerować opiekunom jej działu stworzenie czegoś analogicznego do mojego "Wielkiego Spisu dzieł o Sunset Shimmer".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Cahan napisał:

Moje "Popioły" są o Lunie.

A tak to:

Wróg, którego nie mogłam powstrzymać (to chyba było to)

Wspomnienia, czyli dawno temu w Equestrii

Wieczna Wojna

Przymierze

Downfall

A czy w "Kronikach Equestrii - Nadejściu Ognia" czasem Luna nie miała jakiejś większej roli? Dawno to lektorowałem, stąd niezbyt pamiętam :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...