Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Jakiem uprzednio, tak i teraz pragnę dołączyć do listy osób oczekujących. A jako żę mam lekki niedosyt po ostatnim, ostrzegam iż planuję iść na całość już od początku :D

Z nieznanych mi przyczyn wszystkie posty jakie napisałem zostały usunięte (ciekawi mnie to do teraz czemu) więc muszę zapisać się ponownie. Jestem gotowy do akcji. Wszystkie księgi magii naładowane, caladbolg już wyczyszczony, Lime i Amelia gotowe do ostrzału, runy narysowane, jakiś fajny strój już odebrany z pralni. Mogę walczyć i niszczyć! 

Przepraszam was wszystkich: jak mówiłem nie jestem jeszcze całkiem zapoznany z tym działem więc mam pytanie.

Mianowicie- czy mogę w Casualu zapisać się na jeszcze jeden pojedynek magiczny? Bo mój przeciwnik już od baaaaaardzo długiego czasu nie przejawia oznak życia a ja się nudzę jak wpół zaspany pies rasy mops.

Że mój poprzedni pojedynek z przyczyn niezależnych absolutnie nie wypalił, fajnie byłoby spróbować jeszcze raz kiedyś. Byłbym rad.

Edited by Po prostu Tomek

Ledwo pojedynek się zakończył. Nawet jeszcze ankieta nie zakończona (ale ktoś dał głos i to na mnie yay) chce ponownie walczyć. Tryb niszczenia aktywny... błąd krytyczny inhibitor emocji dezaktywowany próba ponownego uruchomienia... błąd system nie może wyszukać obiektu: plugin empatii, plugin cierpienia, plugin wykrywania cierpienia. Aktywacja trybu zabójcy... Kod Grom aktywny.

Na początku, po Wielkim Wybuchu była mechanika kwantowa. Ta niemożliwa do zrozumienia teoria była niczym konstytucja dla cząstek. Ona regulowała ich zachowanie. Pewnego dnia, kiedy Wszechświat ostygł, prędkość elektronów zmalała do tego stopnia, że mogły zostać przechwycone przez jądra atomowe tworząc pierwsze atomy. Oczywiście nie byle jak, tylko tak jak teoria kwantów sobie tego życzy. Wraz z zapełnieniem powłoki walencyjnej narodziła się chemia. Kilka miliardów lat później pojawiam się ja. Jej skromny wyznawca, który od prawie dziesięciu lat pilnie odkrywa jej sekrety. Nie używam żadnych wymyślnych zaklęć rodem z Harrego Pottera. Mi wystarczą wyłącznie zatankowane ogniwa paliwowe oraz władza nad elektronami walencyjnymi. Dołączam do bitwy, której stawką jest honor tej pięknej i potrzebnej, ale także niedocenionej nauki.

Ja, jako ja Camed prosiłbym o rozpatrzenie możliwości wzięcia udziału w pojedynku na magię i jej pochodne.

Zapis. :rainderp:
I wstaw mnie do walki z kimś fajnym to go potnę mieczusiem.  :pinkie:

Uważaj, bo jeszcze trafisz na kogoś tak fajnego że nie będzie szło go pociąć xD~Zegarmistrz

Może na ciebię :crazytwi3: 

PS: I jakby się dało to narazie mnie nie wstawiajcie bo akurat dziś(dzień po początku postu) jadę na "wiejską posiadłość" gdzie nie ma znowu internetu i mnie nie będzie. :rainderp:

Edited by Aquarius AKA kotekipiesek

Ha! Wielki Cyaner z chęcią pokaże wszystkim podrzędnym kucykom, które myślą, że mogą się z NIM pojedynkować, gdzie jest ich miejsce! :trixie:

To znaczy: Zapisuję się! GO ME!

spróbuję swoich sił w pojedynku z Burning Question jeśli można by było prosić :)

Cóż... Koschei powraca na arenę. I ma nadzieję na rywala conajmniej tak ciekawego jak ten, z którym było jej dane walczyć ostatnio. Innymi słowy - zapisuję się.