Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Dolar84

Spis prereaderów, korektorów i lektorów.

Recommended Posts

W tym temacie szukacie (i mam nadzieję znajdujecie) prereaderów, korektorów i w ogóle pomocników wszelkiej maści i rodzaju. Powodzenia w poszukiwaniach!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obiektywna ocena osoby spoza kręgu znajomych może okazać się bezcenna. Tak więc ja się zgłaszam. Szukam korektora i prereadera. 

Rodzaj opowiadania.... może po prostu przytoczę tagi, jakie mogłyby zaistnieć przy ficku. Będzie to [Violence][Przygoda][Dark][Dramat]. 

Edited by Grentonumanuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukam korektora przy upgrade'owaniu sławnych "Trzech Stron Medalu". Jeśli ktoś słyszał, jest dobrym korektorem i lubi fika, niech napisze. W zakres będzie również wchodziła asysta - czyli zapodawanie pomysłów i sugestie, oraz ogólna współpraca przy pisaniu.

Mój mail - [email protected]

Moje GG - 42417351. 

Edited by Pillster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukuję prereadera/asystenta do crossoveru z "Wiedźminem". Lekki grimdark, oczywiście violence. Fanfik utrzymywany mniej więcej w klimacie sagi, czyli dobitnie brutalny i ponury świat, ale bez przesady. Nie jest to opowieść obrzydliwa. Nie wystąpią tu także mocne i szczegółowe opisy scen erotycznych. Opowieść będzie jednak mocno sugestywna i będzie zawierać wulgaryzmy. 

Moje GG: 48315123

Mój skajpaj: lagodzinski5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukam korektora do, zgadliście, korekty - konkretnie korekty "Flight of the Aliconrn". Dużo nie będzie do roboty, głównie chodzi o przeczytanie i wytknięcie tych błędów, które ja przeoczyłem - głównie idzie o korektę wizualną, ewentualnie poprawę jakichś dziwnych zwrotów, które mogą się trafić.

Pewnie nikt się nie znajdzie, ale nic mi nie szkodzi napisać. Dziękuję, dobranoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzebuję korektora (albo kilku) do Efektu Motylka. Planuję załatwiać sobie papierową wersję, więc chciałbym zminimalizować ryzyko literówek i innych błędów. Był już sprawdzany, ale pewność jest bezcenna. Chyba najwygodniej będize dać dostęp do plików w Google Docs, nie? 
Kontakt: najlepiej na facebooku https://www.facebook.com/filip.kasolik ewentualnie mail: [email protected]  z góry dzięki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!

 

Piszę tutaj z prośbą do osoby, która zna prawidłową ortografię i interpunkcję i będzie w stanie poprawiać kolejne rozdziały mojego fanfika pt. "Gra tożsamości" (tak, jest na Fge

 

Od razu chciałbym napisać, że jeżeli ktoś naprawdę chciałby mi pomóc, to prosiłbym go, żeby naprawdę się nad tym zastanowił. Dlaczego? Otóż miałem już dwóch korektorów, którzy nie poprawiali mi prac, a kiedy pisałem do nich z pytaniem o termin, powiedzieli, że z powodu natłoku zajęć sratytaty... nie mogą już mi go korektorować. Dodatkowo jeśli ktoś chce mi pomóc, to niech wie, że walę dużą masę błędów o czym ciągle powiadamiają mnie ludzie, czytający moje ff, więc musisz mieć na moje prace stalowe nerwy i dość mocne oczy (bo inaczej nieźle mogą cię pokłóć).

 

To tyle. Raczej nie muszę mieć jakiegoś potwierdzenia czy ktoś faktycznie umie ortografie i interpunkcję. Wierzę na słowo :3 Tylko serio jeśli ktoś chce się zgłosić, to niech się naprawdę zastanowi czy chciałby to robić, bo jeśli trzeci korektor również mnie wydyma, to chyba się... nach... dobra, nie będę krakał.

 

Piszcie mi tutaj, na moje konto na mlppolska.pl ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Szukam osoby która byłaby w stanie pomóc mi w korekcie fanfika Eksperymenty twilight sparkle, Wiem że w wielu miejscach były niezbyt poprawnie dobrane zdania więc potrzebuję pomocy. W razie pytań proszę pisać na PW. lub pisać na gg 10248631

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nawet nie wiedziałem, że taka lista w ogóle jest, dzięki Dollar. Jednocześnie jest mi bardzo przykro i głupio z tego powodu, że wcześniej o tym nie myślałem.

 

Poszukuje prereadera oraz korektora do poprawienia fanfika pt. "Kac Pony". Inspirowałem się serialem, filmami "Kac Vegas" i "Stary gdzie jest moja bryka", parę pomysłów zaczerpnąłem. Tematyka w miarę normalna, nie ma ani gore, ani grimdark ani clopy, jedynie lekkie shippingi, nastrój komedii.

 

Podobnież wszystko jest źle, poza ortografią, lecz parę literówek się znajdzie. 

 

Skontaktować można się do mnie przez wiadomości na forum, mogę w odpowiedzi podać linka.

Edited by Dayan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł zacny. Teraz i ja dodam coś od siebie....

Hej! Potrzebuję grupy samobójców korektorów do pierwszej części Teenager'a. Rozdziałów jest 20, a łącznie praca ma ponad 200 stron, dlatego do pomocy przydałyby się dwie-trzy osoby by to ogarnąć. Znajduje się tam od groma błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych :oops: ...czyli moje wszelkie początki z pisaniem czegoś poważniejszego :crazy: . Było by mi miło, gdyby jakieś osoby, zgłosiły się do pomocy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukuje korektora oraz pre-readera do fanfica głównie [comedy] [live] i możliwe trochę [violence]. Główna praca: lanie mnie po łbie jak zapomnę przecinka lub kropki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałby mi się prereader i korektor do przyszłych rozdziałów fanficka [link w sygnaturze], ponieważ mój umysł jest nieogarnięty, pełen chaosu i miałam pałę z gramatyki. Opowiadanie to skucykowane dark fantasy. Nosi ono tytuł "Cień Nocy", a akcja dzieje się parę tysięcy lat przed fabułą serialu. Po pokonaniu Discorda, a przed wygnaniem Nightmare Moon. Miejscem akcji nie jest jednak Equestria, a inne kucykowe państwa. Fick o motywach wojennych, politycznych, miłosnych [w tym werteryzm], fantastycznych, przygodowych... dobra- chyba tylko ruchów narodowowyzwoleńczych tam nie upchnęłam.

 

A sama zgłaszam się na prereadera. Jestem w stanie przeczytać, ocenić i zrecenzować wszystko [chyba, że twór własny, to inna sprawa :P].

 

Kontakt: PW

Edited by Cahan

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Szukam korektora do opowiadania [Violence], [Adventure], [Crossover]. Do poprawy jest głównie interpunkcja min. przecinki. Jeśli ktoś lubi historie o księżniczce Lunie i jej strażnikach zachęcam do dalszego czytania.

 

    Utwór będzie opowiadać o Mrocznej Gwardi, służącej księżniczce Lunie po jej powrocie z księżyca. Ważną role w fabulę będą równierz odgrywać wydarzenia z czasów przed pokonaniem Nightmare Moon.

   

    Sama opowieść będzie balansować pomiędzy scenami typowo komediowymi, a tymi przesyconymi tragizmem i smutkiem. Gdzie niegdzie pojawią się również delikatne wątki shippingowe. Nie zabraknie również szczegółowych opisów epickich walk- to one będą stanowić kwintesencje całej historii. Choć nie obędzie sie bez krwi, opowieść nie będzie brutalna. Klimat nie bedzie też stanowił miksu wszystkiego. Wyrażnie dominować w nim będzie motyw bezwzględnej walki pomiędzy nocnymi strażnikami a przestępcami. Inne wyżej wymienione wątki będą jedynie nielicznymi odskoczniami urozmaicającymi całą historię. Innymi słowy do fanfika tego nie trzeba będzie się jakoś psychicznie nastawiać i wszyscy( za wyjątkem fanów Gore i Clopperów) znajdą w nim coś dla siebie.       

   

    Przyznam, że do napisania tego opowiadania zachęciło mnie pewne anime. W tekście będzie można się dopatrzeć groma nawiązań do niego.

 

    Mam nadzieje, zę nikogo nie zmęczyłem tak opszernym tekstem. Jeśli natomiast kogoś zaintrygowałem, wszystkie poterzebne informacje odnośnie kontaktu, oraz linki do pierwszych rozdziałów w linku poniżej. 

 

 

http://mlppolska.pl/watek/8346-potrzebny-korektor/

Edited by THEKOSZMAR77

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co mi tam, sam powoli kończę z pisaniem, to może się komuś przydam... A przy okazji znajdę natchnienie do napisania tych dwóch ostatnich FF :rd4:

Do rzeczy: Zgłaszam się na pre-reader'a. Nadaję się głównie do opowiadań batalistycznych/wojennych oraz gore, chociaż przebrnę wszystkie tagi (za wyjątkiem TCB). Mile widziane fanfiki przygodowe :rd6:

EDIT: Mała poprawka - wyłącznie opowiadania autorskie, tłumaczenia to nie moja broszka.

Edited by Foley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukuję obecnie jednego korektora, do mojego fanfika (link w sygnaturze). 

Bez gore (jeśli już to będą bardzo rzadko się zdarzać), clopów, nastawione na mature, shipping i adventure.

 

Jest to opowiadanie mocno przygodowe, z elementami shippingu, slice of life, fantasy i violence. Więcej szczegółów jest w temacie opowiadania.

Chodzi bardziej o korektę interbunkcyjną i stylistyczną, nic wielkiego ale przyda mi się w tym pomoc. 

Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc. 

 

Kontakt na maila, PW i GG. Odpiszę zawsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra Przyszedł czas, żebym poeksperymentował z korektorem.

 

Poszukuję Korektora/Prereadera

Tagi: [slice of Life]

Tematyka: CMC i otrzymywanie Cutie Marków.

Rozmiar: około 3900 słów (przed przekazaniem dokonam jeszcze drobnych poprawek).

Opowiadanie nie było jeszcze publikowane. Kto zna mój styl ten wie, że jest dosyć surowy (mało opisów i akcja popychana głównie przez dialogi).

 

Proszę o kontakt przez PW (odpowiem w przeciągu 1 do 3 dni)

Jeżeli współpraca będzie odpowiadała obu stronom (i nie wystąpią inne przeszkody), to będzie możliwość korekcji moich opublikowanych już ff.

Edited by NiBl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie moi drodzy. Poszukuje korektora na dluzsza mete. Chodzi mi konkretnie o Swiat Chaosu. Napisalem juz kilka rodzialow jednak nie dodam ich przed korekta. Czy ktos bylby w stanie podjac sie wspólpracy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosiłbym wszystkich autorów, którzy szukają prereaderów lub korektorów o danie mi znać czy już takowych znaleźli, żebym mógł dokonać porządków na liście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym się zapisać na Korektora.
Mogę czytać każde opowiadanie za wyjątkiem Gore.

 

Dodatkowo potrzebuję Korekty do mojego projektu pisanego wsp[ólnie z dwoma kolegami. Typ opowiadania : Humans in Equestria, Dark, Shipping, Violence,

Tytuł: Project Equestria Underwold.

 

( występują wampiry i wilkołaki na ziemi a w Equestrii ich odpowiedniki czyli vamppony oraz Wilkokuce)

Edited by Kage Torino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosiłbym o zapisanie.

Pre-reading/wstępna korekta.

Czytam wyłącznie po Polsku. Dopuszczalne przeze mnie tagi: Violence, Adventure, Shipping, Human, Crossover, Dark, Grimdark, Gore(chociaż bez przesady).

Czyli praktycznie wszystko prócz clopów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siema, oferuję się jako pre-reader. Tagi obojętne, byle nie clopy, mogą być wielorozdziałowce. Zajmowałbym się tym pierwszy raz, ale to chyba nie powinno przeszkadzać.

 

Z drugiej zaś strony poszukuję korektora do mojego one-shota. Został ukończony i trochę już w nim poprawiłem. Opowiada o pewnym kucu który wyruszył w podróż (zwykłą, nie epicką), ma 5174 słowa, dość spokojny. Tag dałbym jeden i byłby to [Adventure]. Szczegóły na pw.

Edited by Zły_słoik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...