Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/28/17 in all areas

 1. 4 points
 2. "Obywatele Królestwa Equestrii! My Księżniczka Celestia rodu Everfree oferujemy 1000 bitsów za złapanie klaczy zebry zwanej Cahan. Owa przestępczyni dopuściła się bowiem następujących zbrodni: - ogołocienia do reszty spiżarni zamku Canterlot, - nawoływania do rewolucji komunistycznej, co polegać miałoby jakoby na rządach mas i tu cytuję "wysłania elementów wywrotowych do łagrów w celach poszerzania areałów leśnych", - chodzenia z transparentem "Rób wojnę, nie miłość" podczas wizyty Jej Wysokości Księżniczki Mi Amore Cadenzy, - szkalowania dobrego imienia Księżniczki Twilight, jakoby "skrzydła kretynka dostała po znajomości", - konsumpcji feniksa Księżniczki Celestii. Klacz jest niebezpieczna, należy ją zakneblować zaraz po schwytaniu. Nie wykonanie tej czynności grozi trwałym uszkodzeniem zdrowia psychicznego. Księżniczka Celestia, Władczyni Słońca, Zwiastunka Świtu, Matka Equestrii"
  4 points
 3. Wygląda na to, iż seria się rozrasta, dlatego myślę, że warto założyć mu osobny temat dotyczący spoilerów. Na razie jednak nie będziemy ich rozbijać na osobny wątek do dyskusji. Zobaczymy, jak to się sprawdzi. * * * https://goo.gl/oasuyS - przede wszystkim zapowiedź kolejnych postaci. Będzie Daring Do (wygląda słabo), Starlight Glimmer (bardzo fajnie) i inne. Pojawiła się również oficjalna mapka Canterlot ze świata EQG:
  3 points
 4. Wszystkim życzę miłej, cichej i spokojnej nocy i niech Luna będzie z wami !
  3 points
 5. Niżej nie mogłem upaść... Prawo Niespodzianki [mature][comedy][wiedźmoversum] Pisałem to na szybko dzisiaj i przeraża mnie, że udało mi się wyskrobać ponad 1500 słów. Jeden jedyny raz nie piszę, żeby spróbować coś wygrać Pozdrawiam Słowo i Poezja
  3 points
 6. Dwusetna repka Dziękuję @Smutny Chuopiec
  3 points
 7. Nowe pytanka to i odpowiedzi nowe! Dzisiaj bez Vezza bo śpi a ma taki twardy sen że choćbym po nim skakała to się nie obudzi. A co sama mam nie dać sobie rady? Jejciu nigdy nie próbowałam go oszukać. Do tej pory zawsze się sprawdzało więc nie wiem czy dało by się go oszukać. Poza tym nie wiem kto miałby być na tyle głupi żeby tego próbować! Gud morning Tłister! 1. Chyba miałeś na myśli "o której". Nie lubię marnować czasu na spanie! W nocy są najlepsze imprezy! Ale w końcu jednak muszę pójść spać bo bym nie wyrobiła. Ale nie mam określonej pory. Czasem kładę się wcześnie a czasem późno to zależy od tego jak bardzo jestem zmęczona. 2. To zwykłe babeczki wzbogacone o nadzienie z barwnikami Miłego straszenia Dashie! 3. Vezz ostatnio pokazał mi Klocucha Najlepsze są te kabarety! Hejo^^ 1. Co o sobie myślę? O mojej ciemnej stronie? Każdy ma chyba swoją ciemną stronę ale nie jest to ważne i myślę że lepiej skupić się raczej na pozytywach. Mam na imię Pinkamena ale mów mi po prostu Pinkie! 2. Nie wyobrażam sobie żadnego innego zwierzątka na miejsce Gummiego. On jest niezastąpiony ^^ 3. Nie wiem ile dokładnie ale z pewnością DUŻO Siemka Midori! Czy lubię tosty?! JAK MOŻNA NIE LUBIĆ TOSTÓW??!! Tyle tego na dziś! Dzięki wszystkim za pytania! I do następnego! Widzę że poradziłaś sobie beze mnie. O Vezz.. już wstałeś. Ano wstałem. Mogłaś mnie obudzić. Próbowałam ale Ciebie nie da się obudzić!! No faktycznie mam dość twardy sen.. dziś rano zadzwonił mi budzik 3 razy a i tak go nawet nie pamiętam i spóźniłem się do szkoły ;-; Szkoda że doba nie trwa ze 34 godziny.. 10 godzin dłuższe imprezy Tak a potem się nie śpi w nocy i trzeba w dzień.. No cóż.. super sobie poradziłaś Jeszcze tylko popoprawiam błędy xd
  3 points
 8. Nowa podstawa programowa. Polecam jako komedię do poduszki, zwłaszcza język polski.
  2 points
 9. Ścigają mnie, gdyż niechcący wjechałem kupionym za repki quadem do zamku i niechcący uszkodziłem tron Celestii.
  2 points
 10. Ścigają mnie, bo jestem na liście gończym.
  2 points
 11. Ścigają mnie za herezje. Uważają, że ich świat nie może być geocentryczny.
  2 points
 12. Mam dowody na nicnierobienie księżniczki słońca, przez co ściga mnie cały equestriański interpon(y) żądny wysokiej nagrody za schwytanie mnie żywego lub martwego.
  2 points
 13. Ścigają mnie ponieważ .. rozszyfrowałem Enigme!
  2 points
 14. Ja zawsze myślałem, że przez 7 sezonów nie znaliśmy rodziców Rainbow, bo bali się do niej przyznać i ucieli z nią kontakt po tym jak wydali na świat kuca z tęczową grzywą.
  2 points
 15. Co zwykle podjadam? Myślę, że osoby co mnie znają, nawet krótko, wiedzą.
  2 points
 16. 2 points
 17. Nie potrafię opisać tego euforycznego uczucia, które czuję słuchając tego ;w;
  2 points
 18. Szok i niedowierzanie, z monitora wyrósł mi kuń!!!
  2 points
 19. Ruszyły zapisy na punkty programu naszego kujawsko-pomorskiego konwentu Bykon. W tym roku ponownie powstaje osobny blok MLP, a z mojej wiedzy o tym, jak wyglądała sala w zeszłym roku (pierwsza zaczęta, ostatnia zakończona, największa doza zabawy w porównaniu do innych sal), zapraszam wszystkich serdecznie do uczestnictwa w tym konwencie, jak i do zgłaszania atrakcji, by ponownie dział MLP lśnił ponad wszystkie inne. Może nie jest to stricte konwent MLP, ale kładzie dostateczny nacisk na rozbudowę w ten fandom by odpowiednia reklama pojawiła się w tym dziale. Serdecznie zapraszam. http://www.bykon.pl/
  1 point
 20. Oświadczają się dorośli, dorośli nie defekują do łóżka.
  1 point
 21. Łola boga, porgress jakiś u mnie jest w te anthro :3
  1 point
 22. ZOBACZCIE JAK FAJNĄ ANKIETĘ MOŻNA ZROBIĆ NA GOOGLU: Przedstawiam wam ankietę na temat Dwudniowych Zadań Forumowych. Proszę wszystkich, niezależnie czy wzięli udział czy też nie, o jej wypełnienie: https://goo.gl/forms/pTCo4PnIWOBoTcMH3 Z góry dziękuję, Miszcz Tencz Ps. Proszę o poważne podejście do tematu.
  1 point
 23. N : Zirathel...To ponoć coś z Wiedźminem było A : Nie wiem czy to jego Oc, czy randomowy kucyk, ale tamten był ładniejszy S : Jak zmieniłeś avek to sygnaturę też mogłeś hhh U : Nie mam nic do niego , naprawdę . Nie wiem o co mu chodzi. @Onyx zapomnieli o tobie
  1 point
 24. Jestem ścigany na osobistą prośbę, a nagrodę wypłacę sam sobie
  1 point
 25. Ścigają mnie bo chcą mnie złapać
  1 point
 26. Sprzedawałam nielegalnie ruskie, elektryczne dragi.
  1 point
 27. N: Kreatywna, nie powiem A: Uroczy, szkoda, że trochę rozmazany S: PJONA U: Z moich postrzeżeń wynika,że to miła, przyjazna i dość spokojna osóbka
  1 point
 28. Ścigają mnie bo kopnąłem w plota Cadence
  1 point
 29. A pisałam Ci na Discordzie, że masz zamknąć poprzednie, ty jeluniu? Pisałam!
  1 point
 30. Zastępczyni Fluttershy w używaniu spojrzenia
  1 point
 31. 1 point
 32. 1 point
 33. Właśnie objadam się faworkami i ciastem na zmianę
  1 point
 34. Szykuj swój bat, Cahan, albowiem, zgodnuie z obietnicą, oto fanfik o klaczy z niepoprawnymi biologicznie cyckami, za które to cycki na ciele klaczy straszyłaś mnie batogiem. Nie przedłużając: Biust [comedy] Coś ponad 3000 słów Uwaga, może zawierać drobne elementy randoma, Equestria Girls, suchych żartów i pisarskiego beztalencia. Fanfik rozgrywa się zaraz po akcji 1 części Equestria Girlsów. Coś czuję, że nie wygram, ale ktoś musi być ostatni.
  1 point
 35. *rzuca plik kartek na Dolarowe biurko i wychodzi z żałosną miną* Bittersweet [One-shot] [Clop] [Romance] Autorka: Ylthin Liczba słów: 4660 (WriteMonkey), 4628 (GDocs)
  1 point
 36. Mei to nie rak, Mei to wcielenie Szatana
  1 point
 37. N: Gosiella nic dodać nic ująć. A: o wszech potężna pixelozo, jesteś jak rdza obracająca w niebyt forumowe avki S: na tel nie widać U: sympatyczna osoba, lubi żółwie. Pewnie ma gadziego pupila w terarium
  1 point
 38. Forumowa ambasadorka żółwiej cywilizacji
  1 point
 39. Możesz też na ebay.pl, tam od razu wiadomo, że są z wysyłką do Polski. Najlepiej wpisz sobie, co cię interesuje i zaznacz, żeby pokazywało od najniższej ceny i z całego świata - niektóre są w całkiem niezłych cenach, czasem trafią się jakieś używane, TU masz kilka całkiem niezłych ofert. Z polskich stron jest Atom comics i Multiversum, ale tam już tak tanio nie jest. Warto też zaglądać na OLX i Allegro, teraz akurat nic tam nie widzę, ale kiedyś udało mi się kupić tam kilka sztuk po 10 zł.
  1 point
 40. Nie fabrykował, tylko wykorzystał to co znalazł w internecie. Są różne odłamy buddyzmu, a szczęście, nirwana. Oczywiście istnieją różne formy nirwana. Z buddyzmem jest ciekawa sprawa, jest mocno retrybucyjny. Wiem, byłem buddystą. Sutra Serca, takie rzeczy. A chrześcijaństwo nie skupia....dobra skupia się na moralności, dlatego wygląda jak wygląda. Powinno skupiać się na królestwie, na tym do czego Bóg ich powołał, a nie ciągłym napominaniu ludzi. W Biblii są fragmenty o napominaniu, ale właściwe słowo użyte tam, to pocieszanie. Z skrajności w skrajność. Chyba...nie wiem. Większość to chrześcijanie, a w Biblii jest fragment o okręgu ziemi, ale jak zwykle tłumaczenie...użyte jest tam słowo hog które faktycznie w specyficznych sytuacjach oznacza dysk, jednak w Biblii użyte jest jako "kopuła, zamknięta od góry i dołu" w skrócie kula. Też jest o krańcach Ziemi, gdzie oznacza to po prostu strony świata itd. Ja w ewolucje nie wierzę dalej, a studia mnie tylko w tym umocniły. W przystosowanie tak, jak najbardziej wierzę, co tam wierzę to jest fakt, ale w przekształcenia całych struktur już nie. Był chyba parę lat temu na drożdżach przeprowadzany eksperyment, który potwierdziłby teorie ewolucji, gdyby nie to, że te zmiany które pokazano były normalne dla gatunku Saccharomyces. Coś z intronami jeszcze było, ale nie pamiętam. Nie mam teraz czasu się ewolucjami zajmować, tak właściwie to na nic nie mam czasu Zapytaj się co mówił Jezus w danym fragmencie Biblii. Wszystko ci powiedział. Zapytaj co zrobiłby Jezus...cisza. Ci ultrachrześcijanie chodzą z tabliczkami God hates gay. Głoszą prawo, nie królestwo. Jak im powiesz, że są pod łaską, to każdy wie. Jednak spróbuj im powiedzieć, że prawo nie jest dla nich to cię powieszą.
  1 point
 41. Znalazłem na ebay.co.uk. Kilka razy kupowałem tam różne rzeczy i nie było problemu. LINK
  1 point
 42. Ja może tylko powiem, że przy pisaniu fanfików, również wojennych warto pamiętać, że kucyki nie są ludźmi. Jeśli jest jakaś filozofia, jaką kierowałem się pisząc ten fanfik, to to, że najpierw warto sprawdzić jakie są możliwości kucyków ziemskich, jednorożców i pegazów, a dopiero na podstawie tego zastanowić się jak wyglądałby taki świat, w tym wojna w takim świecie, a nie kompletnie na odwrót (sytuacja w której wciska się kucyki w warunki czysto ludzkie na pałę). Jeśli się nie mylę, pegazy w Equestrii mają możliwość tworzenia podniebnych miast takie jak wielokrotnie pojawiające się w serialu Cloudsdale, czego nie ma kompletnie w realnym świecie. Tak samo też jednorożce mają możliwość używania magii, chociaż takiej nie ma w realnym świecie. Wiedząc o tym tworzyłem takie uniwersum, które się różni od realnego, ponieważ *szok i zaskoczenie* ten świat jest inny od naszego. Osobiście uważam, że to ciekawa odmiana, że autor pamięta, że możliwości kucyków są znacząco inne niż ludzi, ale co ja się tam znam.
  1 point
 43. Niech ten konkurs diabli wezmą za nakłonienie mnie do pisania clopa. Cholerne Baby [Comedy][Mature][Slice of Life] Autor: Poulsen I feel dirty :I
  1 point
 44. Jakże mógłbym sobie odmówić przyjemności dania raka redakcyjnym kolegom opkiem o ruchających się koniach? No nie mógłbym. Szykujcie więc miski i wiaderka, albowiem prezentuję wam dzieło, które odmieni oblicze fandomu. Liczba słów: 4833 Tagi: Sex, Drugs & Violence Tytuł: Pierwsza Noc Link: https://docs.google.com/document/d/17uYtpTGsFlvaEBcBOBD-duer9R62_e7t632MMIk-JoQ/edit?usp=sharing
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...